Опел Клуб България

»
Вход Регистрация Потребители Ново съдържание Промени на статуса
« Back to Софтуер, pъководства, книги и линкове за Опел

Смяна на езика на дисплея

stepo3 снимка stepo3 11 декември 2009 - 20:55

Колега, моя съвет е да си прозвъниш връзките между буксата на МИД-а и диагностичния куплунг, а именно - извод 14 на МИД към извод G на диагностичния куплунг и извод 15 на МИД към извод D на диагностичния куплунг. Да не отидеш напразно в сервиза и да се окаже, че няма физическа връзка между двете.
Отговори

gilmore снимка gilmore 13 март 2010 - 22:48

 Georgi Staikov, на 11 Feb 2009, 19:37, каза:

добре де колега Hudson аз ще го мъча, но с коя програма да е е Въпроса ?
Ина4е за двигател и тия стойности нз доста точно ги дава само моментрия нормално ли е да е 1.3 л/ч
когато загрее на 90 градуса играе между 0.9-1.3 л/ч



Колега, ако не ги го обърнал борд. компа в литри и километри пиши едно ЛС ще ти го оправя. Гледам, че и ти си от Пловдив.
Отговори

Petio снимка Petio 14 март 2010 - 16:29

 gilmore, на 13 Mar 2010, 22:48, каза:

Колега, ако не ги го обърнал борд. компа в литри и километри пиши едно ЛС ще ти го оправя. Гледам, че и ти си от Пловдив.


здравейте колеги, понеже и аз имам нужда от програмиране на борда на астрата имам питане неможе ли накой от пловдив или пазарджик да ми го програмира за да не давам кинтажа в стефанов а по добре на някой от вас който може
Сега е на италиански език изкам на английски за ц 18нз
Отговори

gilmore снимка gilmore 16 март 2010 - 16:25

 Petio, на 14 Mar 2010, 17:29, каза:

здравейте колеги, понеже и аз имам нужда от програмиране на борда на астрата имам питане неможе ли накой от пловдив или пазарджик да ми го програмира за да не давам кинтажа в стефанов а по добре на някой от вас който може
Сега е на италиански език изкам на английски за ц 18нз



Пиши ми едно ЛС или на skype-a да се разберем кога и каде да се срещнем и ще ти го вратна борда.
Отговори

Vectra Rulzz снимка Vectra Rulzz 16 март 2010 - 19:34

колеги ако има някой от дупница, който може да оправи и моя MID нека пише лс. от няколко месеца се опитвам да намеря такъв човек,но без успех за сега :icon_razz2:
Отговори

ddinev снимка ddinev 30 април 2010 - 17:43

Колеги.. от няколко месеца съм присадил МИД на моята астричка и искам да го програмирам за моята кола + да е на английски. Въпроса ми е дали има някой от Бургас който има въпросния кабел и софтуеър за да го направи,, ще си платя естествено :))
Отговори

Пресиян Василев снимка Пресиян Василев 09 май 2010 - 18:28

А някои да знае пиновете за МИД в 10 пиновата(старата) букса.
Искам да сменя езика на борда но незнам пинчето за ,,К,,линия кое е .
Астра Ц20ХЕ 93 лето
Отговори

mimo_moi снимка mimo_moi 09 май 2010 - 18:54

Колега,свържи се с колегата " помагащ "...тои ще ти каже всичко каквото ти е необходимо за МИД-а....поздрави!
Отговори

FBI-Rumen снимка FBI-Rumen 10 май 2010 - 11:13

Kолеги да попитам нещо.
Дали има БГ меню за наще опелчета? Или това е в сферата на фантастиката :)
Отговори

Liubeznia снимка Liubeznia 10 май 2010 - 12:09

Няма Кирилица за дисплейте. Дали може да се направи незнам, трябва някой по-запознат да каже.
Ровихме преди време дори в Руските форуми да видим дали там не са направили нещо, но засега не :)
Отговори

Dalaver4o снимка Dalaver4o 02 юли 2010 - 16:46

А в Пловдив каде и колко струва ? и телефон ако може ?
Отговори

Vectra Rulzz снимка Vectra Rulzz 03 юли 2010 - 12:11

 Dalaver4o, на 02 Jul 2010, 17:46, каза:

А в Пловдив каде и колко струва ? и телефон ако може ?



Колега ходи в този сервиз там ще ти го оправят.
Отговори

darinnn снимка darinnn 21 юни 2011 - 10:22

Здравейте !
Смених си дисплея с такъв от Англия.
Искам да попитам къде в София могат да ми сменят софтуера на диспеля (език, двигател и т.н.) Ако кажете и конкретни цени ще е супер.
Също така да пиптам може ли да е на англииски, а да си показва km/h ?

Също така ми е интересно този кабел дали става за нещо и на мен би ли ми свършил работа?
Не съм тръгнал да си го копувам, но все пак да питам някой има ли опит с тези кабели.

Благодаря предварително :icon_wink2:
Отговори

Vectra Rulzz снимка Vectra Rulzz 21 юни 2011 - 12:25

Отиваш в официален сервиз на Опел или при някой колега с TECH2 и ще ти го програмират за твоя двигател, размер гуми и т.н.Няма никакъв проблем да ти е езика на английски,a показанията в км. и литри.Аз моят дисплей го програмирах в "София Ауто" в Благоевград и съм много доволен.Програмирането на дисплея+смяната на езика ми струваха 25лв.
Мнението беше редактирано от Vectra Rulzz: 21 юни 2011 - 12:28
Отговори

darinnn снимка darinnn 23 юни 2011 - 16:59

Днес ходих в сервиз на Опел и ми казаха 36лв. за смяна софтуера и езика. Само на езика е 24лв :sad-smiley-046:
Ще проверя и в някой друг сервиз, но се съмнявам цената да е друга.
Търся колега от София, Монтана или в краен случай Враца, с такъв кабел.
Пак ще питам има ли смисъл да си бзема такъв кабел:
http://global.ebay.c...0564597669/item
Отговори

Shmortz снимка Shmortz 24 юни 2011 - 21:30

това чудо на чудесата което е на линка не става за почти нищо друго освен четене на грешки истинския теч2 струва 4 цифрена сума...между другото езика и мерните еденици се сменят и с опел скенер...
Отговори

dent_87 снимка dent_87 08 януари 2012 - 19:16

Ако някой иска да си сменя езика и е с 16 ПИН-овата букса да драсне ЛС от варна съм.Поздрави
Отговори

i.petrov снимка i.petrov 08 януари 2012 - 22:38

колеги моят автомобил е астра г z14xe е двигателя,по принцип нямам борд,но ми е интересно мога ли да си присадя такъв,как става и ако може да ме насочите към някоя тема ако става това,благодаря все пак.
Отговори

Vectra Rulzz снимка Vectra Rulzz 08 януари 2012 - 23:33

 i.petrov, на 08 януари 2012 - 22:38, каза:


Прочети тук ,може да ти е полезно.
Отговори

niki82 снимка niki82 15 януари 2012 - 23:52

Колеги аз съм с GID и сменям езика направо с менюто на борд компютъра,както и мерните единици галони-литри мили-км. и тнт.
Отговори
Хостинг от NS1.bg
Хостинг от NS1.bg