Опел Клуб България

»
Вход Регистрация Потребители Ново съдържание Промени на статуса
« Back to Информация за конкретен модел Опел

Vectra B Comfort

HunterBG снимка HunterBG 25 февруари 2010 - 21:18

Колеги интересуваме като возия комфорт изпълнението как се представя, че ми е изпаднала една такава. По меко ли вози от елеганс или няма разлика. Ще се кара по бг пътища и ми се иска да е с по мека возия от сегашната ми вектра спорт.
Отговори

Рошко снимка Рошко 25 февруари 2010 - 21:23

Разликата е в нивото на оборудване (повече или по-малко екстри). Окачването е стандартно.
Отговори

HunterBG снимка HunterBG 25 февруари 2010 - 21:35

хм значи името е подвеждащо :mhihi: . Все пак ще я видя. г
Отговори

GeCaTa9909 снимка GeCaTa9909 25 февруари 2010 - 21:58

Колега точно за БГ пътища не ти трябва по мекото окачване което ако не се лъжа е "Кралско" (или то е само при Омега) Защото поддръжката му е ужасно скъпа и много лесно се чупи.За БГ пътища ти трябва нещо здравичко (нищо че бъбреците ще си ги гониш по дупките :mhihi: )
Отговори

HunterBG снимка HunterBG 25 февруари 2010 - 22:05

Ами аз карах вектрата ми с твърдото окачване и на моменти имах чуството, че ще се разпадна. Иначе сега живея в Австрия и по тия хубави пътища е просто супер да караш кола с твърдо окачване- стабилна във всеки завой.
Отговори

GeCaTa9909 снимка GeCaTa9909 25 февруари 2010 - 22:09

Тогава ще ме светнеш ли въобще защо ти е минавала през главата мисълта за меко окачване?
Отговори

HunterBG снимка HunterBG 25 февруари 2010 - 22:12

защото колата е за сестра ми а тя все ми мрънкаше, че сегашната вози гадно :mhihi:
Отговори

GeCaTa9909 снимка GeCaTa9909 25 февруари 2010 - 22:13

Колега заведи я в някой сервиз и попитайте колко струва поправката на мекото окачване като се строши веднага ще спре да и прави впечатление твърдичкото окачване  :mhihi: :mhihi: :mhihi: :61:
Отговори

HunterBG снимка HunterBG 25 февруари 2010 - 22:20

Ами след като получи колата и грижите стават нейни. Аз иначе утре ще я видя тая тая вектра. Пенсионер я кара и се надявам да е в добро състояние.
Отговори

GeCaTa9909 снимка GeCaTa9909 25 февруари 2010 - 22:25

Ами колега нали знаеш на хубава кола и жена се попада само на късмет. :mhihi:
Отговори

HunterBG снимка HunterBG 25 февруари 2010 - 22:30

Така си е :mhihi: благодаря за отговорите. :mhihi:
Отговори

oci снимка oci 25 февруари 2010 - 23:28

Разлика има огромна м/у твоята и обикновенна версия. Аз имам обикновенна вектра б фейс, брат ми има спорт изпълнение. Има си разлики много: по директен волан, по твърди педали на спирачка и съединител, по добра реакция на газта, твърда возия и т.н.

Повози се в обикновенна вектра б и ще видиш че могат да возят наистина чудно :mhihi:
Отговори

HunterBG снимка HunterBG 25 февруари 2010 - 23:45

oci твоята какво изпълнение е ?
Отговори

oci снимка oci 26 февруари 2010 - 10:15

Ми не знам дали се води въобще някакво изпълнение. Няма никъде надписи. По-принцип повечето произведени около 2000-2001ва година са или 100 или 2000(и двете се водат юбилейни). Мойта не е нито единия вид :mhihi:
Отговори

HunterBG снимка HunterBG 13 март 2010 - 23:38

Колеги пълна скръб. Гледах няколко вектри. Не че разбирам много, но 2 от тях(дизел) пушеха като кумин-не ми се струва нормално тва. Тук четох като се издарпа пръчката на маслото не трябва да прекъсва и да глъхне колата. Една направо почна като трактор да работи. Бензинови тук с ловджийско куче твябва да търсиш. Само една харесах 2.2 дти с бял кожен салон, ама 4000 евро много ми се виждат. Изобщо повечето тук са доста скъпи- с пазарене свалят до 300 400 евро. Вече се замислям от България да се купува.
Отговори

Зенит-е снимка Зенит-е 14 март 2010 - 09:40

 HunterBG, на 13 Mar 2010, 23:38, каза:

...Изобщо повечето тук са доста скъпи- с пазарене свалят до 300 400 евро. Вече се замислям от България да се купува...

При условие, че в австрия евтините коли са буклуци, а читавите са скъпи, защо си мислиш, че в БГ колите са евтини и читави. Почти винаги имат някой скрит дефект. Вярно е, че повечето са внос от Италия, където колите са с по-ниски цени, но и там хубавите коли не са евтини.
Мнението беше редактирано от zenite: 14 март 2010 - 11:59
Отговори

Maiky снимка Maiky 14 март 2010 - 10:47

Защо се отклонявате от заглавието на темата? Като гледам и мненията от Февруари, тук сте направили чат, вместо да се позват лични!

Zenite ко каза най-точно, мисля, че това изчерпва темата!
Отговори
Хостинг от NS1.bg
Хостинг от NS1.bg