Опел Клуб България

»
Вход Регистрация Потребители Ново съдържание Промени на статуса
« Back to Национални Срещи

Опел събор "OPC Mania" - 06.07.2008,Калояново

Тази тема е заключена

gadjo_1978 снимка gadjo_1978 09 юли 2008 - 18:03

 Moonlord, на Jul 9 2008, 05:48 PM, каза:

Уау, дал съм 18,08 с тоя смешен старт и дори без много газ накрая... Божо пендел, трябваше да се наредиме с тебе да те отупам пред всички (според листа си дал 20+ сек) да се бия в гърдите после :hand:

Паце брат аз нямам много спомен от тогаз :mhihi: бири .... първа втора и кррррррр търся си скорости
Жоре искам реванш :flag:
Отговори

manolov снимка manolov 09 юли 2008 - 18:06

Я, това не ти ли го казах, че е ставало при мен.Няма да те цитирам.
Отговори

Moonlord снимка Moonlord 09 юли 2008 - 18:14

 gadjo_1978, на Jul 9 2008, 07:03 PM, каза:

Паце брат аз нямам много спомен от тогаз :mhihi: бири .... първа втора и кррррррр търся си скорости
Жоре искам реванш :hand:

Е то свърши... неам шансове иначе :flag: Намери ли скорости? Ако ти се кара - имам една F16-ка на разположение :hand: Само интърнали е де, но директно се бутат в кужуха на F20-ката, даже и тема съм пуснал как става :)
Отговори

Ivaylo Daskalov снимка Ivaylo Daskalov 09 юли 2008 - 19:56

Здравейте колеги и колежки :))
На шега или на майтап първия националаен събор по рода си на OPEL CLUB е вече факт
затова реших да пусна няколко снимки за тези които не са били или просто са нямали възможност да дойдат или по лошото - които са нямали желание и са си мислили че няма да е кой знае какво.
Е за последните мога да ги уверя пък и те самите ще се уверят , че са изпуснали много
приятно гледане :))

 rosko-boy, на Jul 9 2008, 09:01 PM, каза:

Снимките къде са колега :flag:


за мое голямо съжаление и разочарование и след 2часа избиране и качване на снимки от събора
накрая за да ги изпратя страницата даде грешка :mhihi:
повярвайте ми въобще не е приятно
ако някой Админ чете това моля да бъдат взети някакви мерки
хвърлих толкова труд на вятъра и за какво ? :hand:
както всичко във България и това се скапа меко казано
не се сърдете на мен в случая :hand:
ако някой знае по-добър и лесен начин за качване да пише
с удоволствие ще ги кача пак
стига този път да не стават такива базикни
Отговори

kaka снимка kaka 09 юли 2008 - 23:08

Внимание, шаш и паника! Никой да не диша! Снимки от... Митята Метана!!! :mhihi: :flag: :flag:
Публикувано изображение
Публикувано изображение
На тая Митята е позирал за снимката, ама я вижте отзад в наше ляво какво още интересно има - качен върху кола фотограф :hand: :beer:
Публикувано изображение
Публикувано изображение
Публикувано изображение
Публикувано изображение
Публикувано изображение
Митя разказа, че толкова се е шашнал от това колко много коли и хора е имало, че забравил да снима. Същото ми споделиха и много други хора... :hand:
Отговори

GT 51 снимка GT 51 09 юли 2008 - 23:49

:hand: А аз взех и камерата , ама се сетих чак като се прибрахме в София , че е била в багажника :flag: :mhihi:
Отговори

Dead Fox снимка Dead Fox 10 юли 2008 - 00:54

@ Bobsi нищо друг път ще успеем да се запознаем, днес минах през Еко-то ма май бе късно защото не мернах Опелчета.
По надолу към НДК мернах Мишо и му светнах с аварийките с него караше една тъмносиня Г купе да не би да си бил ти? :)
А SAAB -а е 310 к.с. ама от тоз двигател ако се пипне може бая повече да се изкарат, а пък и е електронно ограничен до 195км./ч. а тогава е само на 4000об./мин. а до 7000об./мин. сигур 250-260 ама не е кола за високи скорости много се кламбичка като стара гемия като се кара с висока скорост. Но това не ми пречи със 7 - 7.5 сек 0-100км./ч. съм готов да се пусна с доста коли от форума ей така за веселбата.
И пак казвам събитието беше почти номер 1, казвам почти защото ни липсваше едно банкетче накрая да хапнем да се изпонапием и да се изпозапознаем всички :) но нищщо нали ще има и следващ път?
Отговори

BOBSI снимка BOBSI 10 юли 2008 - 08:35

 Dead Fox, на Jul 10 2008, 01:54 AM, каза:

@ Bobsi нищо друг път ще успеем да се запознаем, днес минах през Еко-то ма май бе късно защото не мернах Опелчета.
По надолу към НДК мернах Мишо и му светнах с аварийките с него караше една тъмносиня Г купе да не би да си бил ти? :)
А SAAB -а е 310 к.с. ама от тоз двигател ако се пипне може бая повече да се изкарат, а пък и е електронно ограничен до 195км./ч. а тогава е само на 4000об./мин. а до 7000об./мин. сигур 250-260 ама не е кола за високи скорости много се кламбичка като стара гемия като се кара с висока скорост. Но това не ми пречи със 7 - 7.5 сек 0-100км./ч. съм готов да се пусна с доста коли от форума ей така за веселбата.
И пак казвам събитието беше почти номер 1, казвам почти защото ни липсваше едно банкетче накрая да хапнем да се изпонапием и да се изпозапознаем всички :) но нищщо нали ще има и следващ път?



Да както се казва " следващия път" .

Иначе аз карах след Магьосника...трябваше по раничко да минеш през Еко-то, ако си имал възможност...я погледни темата за срещата от вчера...да видиш какво имаше там...
Отговори

BOBSI снимка BOBSI 11 юли 2008 - 11:15

Що спряхте да качвате снимки и клипве.
Свършиха ли?

Не си бях взел апарата и на моята Астра има само 4 снимки, :mhihi: Пацо.

Ще се сложат ли на едно място или...
Отговори

Tank снимка Tank 11 юли 2008 - 11:58

Те и назе ни има бе, на вестника. :mhihi: :flag: :hand:
http://lifestyle.ibo...ws/id_954172675
:hand:
Отговори

hudson снимка hudson 11 юли 2008 - 12:07

 Tank, на Jul 11 2008, 12:58 PM, каза:

Те и назе ни има бе, на вестника. :mhihi: :flag: :hand:

И са използвали моя снимка без да напишат името на фотографа :hand: Пирати такива.
Отговори

Moonlord снимка Moonlord 11 юли 2008 - 12:14

 hudson, на Jul 11 2008, 01:07 PM, каза:

И са използвали моя снимка без да напишат името на фотографа :mhihi: Пирати такива.

Пусни им фактура направо :hand:
Отговори

veseliq roger снимка veseliq roger 11 юли 2008 - 17:53

 Tihomir, на Jul 8 2008, 11:07 PM, каза:

Tоше замислих се мноо сериозно на предложението ти да ти гостувам в София....И аз нямах време да се запозная с мноо от тези,с които съм си писал,но така поне ще се запозная с столичани..... :mhihi:


винаги си добре дошьл ,само кажи,няма проблеми,от 26.07.08.сьм ерген цели два месеца,поздрави :hand:
Отговори

Мишо снимка Мишо 11 юли 2008 - 18:15

Абе сега като се замисля на няколко пъти разминах един колега който снимаше с камера :mhihi:
Отговори

Moonlord снимка Moonlord 11 юли 2008 - 18:29

Утре най-късно ще е в мен въпросното DVD и почвам лека полека да сглобявам филм :))) Всякакви идеи и предложения са добре дошли :mhihi:
Отговори

grozew снимка grozew 11 юли 2008 - 18:38

Идеята за филма е страхотна :hand: :mhihi:
Отговори

Racer_ снимка Racer_ 11 юли 2008 - 21:09

Ам дай и цялата версия нерязана.Дай после и филма. :mhihi:
Отговори

Grand Sport Injection 16V снимка Grand Sport Injection 16V 13 юли 2008 - 01:28

идеята е добра и ще е още по добра ако има прикачен линк към темата да може да го имаме и ние
Отговори

devil_vas снимка devil_vas 13 юли 2008 - 11:25

аххх колко ме е яд че не можах да дойдааааа. един път да се съберем и аз ще го пропусна, това ако не е карък не знам какво е :(
Отговори

compacta снимка compacta 13 юли 2008 - 20:29

На мене пък не ми хареса нищо. Щото организацията беше пълни фекалии. Следващия път ще си купя един кадет за петдстотин лева и ще дойда с него, че да ме пуснат да вляза. :hand:
Добре, че се събрахме малко повечко варненски идиоти+богатито, че да си напраим веселото. :flag:
На ония младещ със сивото ОПЦ мога да му са извиня, че му се подпирах на крилото. Ако нещо боичката му се е надрала пиши на лична щи го боядисаме. :mhihi:
Отговори
Тази тема е заключена
Хостинг от NS1.bg
Хостинг от NS1.bg