Опел Клуб България

»
Вход Регистрация Потребители Ново съдържание Промени на статуса
« Back to Варна

Попитайте за сервиз или магазин във Варна в тази тема

p.p.i снимка p.p.i 05 май 2009 - 08:12

Искам да оправя фаровете на мойта Астра Г .Къде във Варна продават ксенон китове? .
Отговори

mita4e снимка mita4e 08 май 2009 - 16:14

Здравейте колеги. Кажете ми майстор, който може да ми запуши ЕГР клапана и да не ми вземе пари като за основен ремонт. Благодаря Ви. :love_opel:
Мнението беше редактирано от mita4e: 08 май 2009 - 16:19
Отговори

Сл@ви снимка Сл@ви 08 май 2009 - 17:11

 mita4e, на 08 May 2009, 04:14 PM, каза:

Здравейте колеги. Кажете ми майстор, който може да ми запуши ЕГР клапана и да не ми вземе пари като за основен ремонт. Благодаря Ви. :love_opel:


сервиз bosh намира се над затвора, ама предварително попитаи колко ще ти стува услугата
Отговори

mita4e снимка mita4e 12 юни 2009 - 07:43

Здравейте отново. Имам следващ въпрос. Къжете ми някой сервиз където могат да ми прегледат климатика и евентуално долеят фреон. Благодаря Ви (съградски) колеги.
Отговори

simbon4o снимка simbon4o 27 юни 2009 - 07:28

импас 56 или каргоекспрес. Аз там ходя, по-скоро на второто място.
Отговори

Димитър Петков снимка Димитър Петков 08 юли 2009 - 11:57

Вчера забелязах като тръгвах за работа, че ми е спускано предното стъкло на Астрата. Ходих до Мустанг преди малко и ми казаха 115 лв за турско или китайско стъкло (еднкава цена и за двете) със сенник + 5 лв за прехвърляне на всички стикери на новия джам. Незнам до колко са качествени тия стъкла и въобще заслужават ли си ? Мисля да отида и до кобрата при първа възможност да видя там каква е цената, но искам да съм подготвен. Та някой има ли впечатления от магазините за автостъкла Кобра и Мустанг във Варна? Качествено ли работят и такива неща, които могат да ми бъдат полезни при избора къде да си закарам колата, защото от некачествен монтаж много ядове мога да бера. Благодаря предварително?
Отговори

embata снимка embata 08 юли 2009 - 16:40

Колега значи вчера на мен ми смениха предното стъкло от Кобра.Колата ми е Опел Калибра и ми излезна 175лв. всичко.Аз им се обадих и на следващият ден дойдоха.Смяната е за около 1 час.Ако искаш номер пиши.Успех.
Отговори

MaRiQn снимка MaRiQn 08 юли 2009 - 17:07

СЛАГАЙ ТУРСКИЯ И НЕ МИСЛИ , ФЕСОВЕТЕ В СТЪКЛОПРОИЗВОДСТВОТО СА ДОБРИ
Отговори

HellRell снимка HellRell 08 юли 2009 - 18:11

И на мен на Кобра ми искат 180 лв за Вектра А
А на друго място 115
Явно разликата идва от Made in ...........
И аз се чудя на кое да заложа
Мнението беше редактирано от hleboz: 08 юли 2009 - 18:11
Отговори

Димитър Петков снимка Димитър Петков 08 юли 2009 - 20:20

Значи проверих и по телефона в Кобра каква е офертата. Оказа се че цялата щуротия излиза 130 лв като в тая цена влизат и стикерите. Забравих да питам какво производство е стъклото, но пак със сенник ( аве за тия пари пак турско или китайско ще е). Та остава да ибера по отзивите, които се надявам някой който е посещавал някой от въпросните два сервиза да сподели. Ако има хубави отзиви за Мустанг направо там да карам колата да я правят. Все пак някой друг по0-запознат ако може да каже дали тия стъкла са добра алтернатива? 10х на всички :flag:
Мнението беше редактирано от Димитър Петков: 08 юли 2009 - 20:21
Отговори

Димитър Петков снимка Димитър Петков 09 юли 2009 - 20:13

Заслужават ли си като инвестиция тези туските и китайските стъкла? Например в мъгла, силен дъжд, в тъмно време? Също добра идея ли ще е да си купя от някоя морга немско и да отида да ми го сложат някъде? До колко е удачно подобно решение? Та някой ако има опит или мнение по въпроса ще се радвам да сподели ?
Отговори

goro21 снимка goro21 20 юли 2009 - 23:43

знам само че в каргоекспрес преди 2 год ми обадиха цифра от порядака 300- 400лв ако не беше и пове4е а преди тва бях сменял но не в варна турско за 150лв таи че то ясно че ще слагаме турски
Отговори

Димитър Петков снимка Димитър Петков 20 август 2009 - 21:12

Колеги препоръчайте ми някой читав бояджия във Варна ?? Става дума за заден ляв калник(2/3 врати е колата) и колонката под стопа, май така се води.
Мнението беше редактирано от Димитър Петков: 20 август 2009 - 21:14
Отговори

kokokoko снимка kokokoko 27 август 2009 - 05:37

Да споделя по темата с избора на авто стъкла-сложих на вектра б в кобра на промоция 90лева със всичко.Като го гедам не виждам никаква разлика с старото(оригиналното).Доволен сам,пък да слагам скъпо пак може да го намеря сутринта строшено(затова го сменях) В кобра са добри и гаранция дават за теч!!! Дано сам бил полезен
Отговори

mita4e снимка mita4e 31 август 2009 - 10:32

И аз да споделя малко информация. Ходих на 29.08 да сменям масло и маслен филтър в Каргоекспрес. Масло 10W40 4л туба, маслен филтър...незнам точно какъв е - един бял, но надписите остават отдолу. Та...маслото не е светлосива туба и надписи на англ., а тъмно сива туба и надписи на гръци. В някой форуми казват че било гръцки рециклаж. Засега колата МАЙ леееко поутихна и загрява малко по-бавно като че ли. Като цяло останах разочарован че и Каргоекспрес са почнали да слагат от това масло. В другите оторизирани опел сервизи и там било същото.
Все пак да спомена и парите им:
масло 10W40 4л - 40лв
м.филтър - 6 и нещо
труд 8-ма бригада + 10-та бригада - 10лв :icon_wink2:
дифтунга - 0.50лв

пп. Другото лошо, е че не дават да гледаш кво правят по колата ти.
Мнението беше редактирано от mita4e: 31 август 2009 - 10:36
Отговори

PGC снимка PGC 23 септември 2009 - 23:44

Колеги, къде във Варна мога да ремонтирам моторчето (клапана) за парното на Астра Г ?
Отговори

bOJoOoo снимка bOJoOoo 24 септември 2009 - 15:34

 mita4e, на 31 Aug 2009, 11:32 AM, каза:

И аз да споделя малко информация. Ходих на 29.08 да сменям масло и маслен филтър в Каргоекспрес. Масло 10W40 4л туба, маслен филтър...незнам точно какъв е - един бял, но надписите остават отдолу. Та...маслото не е светлосива туба и надписи на англ., а тъмно сива туба и надписи на гръци. В някой форуми казват че било гръцки рециклаж. Засега колата МАЙ леееко поутихна и загрява малко по-бавно като че ли. Като цяло останах разочарован че и Каргоекспрес са почнали да слагат от това масло. В другите оторизирани опел сервизи и там било същото.
Все пак да спомена и парите им:
масло 10W40 4л - 40лв
м.филтър - 6 и нещо
труд 8-ма бригада + 10-та бригада - 10лв :devil-smiley-019:
дифтунга - 0.50лв

пп. Другото лошо, е че не дават да гледаш кво правят по колата ти.


Как нема да ти дават да си гледаш колата ? Та тия са ебахти измикярите само това мога да кажа !!! Едно Масло и 1 маслен филтър за колко време се сменят , и един въздушен филтър.Вярно е ако всички им висят на главата какво ще стане , ама да ти правят забелешка , земам си колата и ЧЕРТА !!!!
Отговори

vladata снимка vladata 19 октомври 2009 - 17:09

Колеги препоръчайте ми някоя добра гумаджииница в варна, че скоро трябва да слагам зимните гуми. Пък като чета по други форуми на доста места правят големи мизерии с баланса и тн. и говорят за некви цифри в порядъка на към 120лв. :clapping: за демонтаж на летните гуми от джантите и съответно поставяне на зимните на същите джанти, баланс и монтаж на колата....
Да знам г/д колко финанси да приготвя ......

пп. Аз нз защо бях останал с впечатлението, че цялата процедура ще е към 40-50лв. МАХ ........
Отговори

ndachev снимка ndachev 19 октомври 2009 - 19:32

Сигурно се шегуваш. На Примекс ми направиха реглаж на предницата за 15 лева. Мисля че стандартната цена за врътване на гуми (демонтаж+слагане зимни+баланс+монтаж) е 5 лв на гума, общо 20 лв. Сигурно и на Примекс ще го направят на тази цена.
Отговори

Димитър Петков снимка Димитър Петков 19 октомври 2009 - 20:31

 vladata, на 19 Oct 2009, 17:09, каза:




И аз не знам за какви 50 100 лв се говори. За смяна на гуми демонтаж, монтаж и баланс на всички 4 гуми се плаща от порядъка на 16-25 лв в зависимост от сервиза. По принцип и да си свалиш гумите и да му ги занесеш така пак същите пари ще те убуе. Това важи главно за метални джанти. За лети джанти на много от сервизите искат да си плащаш стойността на баланса според теглото и тогава стъпва малко повече, но най-много 30 лв.

П.С. Бях попитал за читав бояджия. Интереса още е актуален. Някакви предложения ?
Мнението беше редактирано от Димитър Петков: 19 октомври 2009 - 20:33
Отговори
Хостинг от NS1.bg
Хостинг от NS1.bg