Опел Клуб България: Кой с какво се занимава? - Опел Клуб България

Прехвърляне към съдържание

• 21 Страници +
  • « Първа
  • 19
  • 20
  • 21
  • Вие не можете да започнете нова тема
  • Затворена за Коментари

Кой с какво се занимава?

#401 Потребителят не е активен   tushez 

• Кара с 50км/ч
  • Група: Потребители

• Автомобил:Kadett E 13S, Zafira A X20DTL
  • Населено място:Враца
  • Регистриран: 03.12.2009

Публикувано: 27 октомври 2015 - 13:44

Здравейте. Казвам се Тодор Тодоров на 34г съм. Родом от град Враца, по настоящем живея и работя в Малта. Завършил съм пластични изкуства,скулптура. По странни стечения на обстоятелствата от 18 годишен до сега съм работил като компютърен техник в различни фирми. Сега работя на позиция сплайсьор и сплайсвам оптични кабели за месния телеком. Опелите са ми на сърце от 20 годишен, първата ми кола беше Кадет капка 1.3, после имах Рекорд, после пак Кадет капка 2.0 ,имал съм Корса комбо1.7Д , Омега б 2.0 автоматик, Зафира (още я имам) и преди 3-4 месеца ми попадна един Кадет седан 1.3с и си го купих. Карам една Тойота, ама е доста безинтересна, не мога да я пипна никъде, само в сервиза заради гаранцията, и си викам понеже имам и голям гараж с канал и всичкото му един Кадет ще ми се отрази чудесно да ръчкам и майстоя по него :)

#402 Потребителят е активен   tisho.74 

• Доооста бивши опели, и основно дизелови, тук-там некой бензин

• Автомобил:Peugeot 308 SW 1,6 HDI 110 жребчета
  • Населено място:София
  • Регистриран: 12.06.2006

Публикувано: 05 февруари 2016 - 22:14

Хайде и аз да напиша. Казвам се Тихомир Димитров. Собственик и управител на фирма-независим консултант в областта на вертикалния транспорт на хора и товари- асансьори и ескалатори. Проектиране, организиране на търгове за избор на изпълнител, технически анализи на оферти, изготвяне на проекти за нови съоръжения и за модернизация на съществуващи. Изготвяне на технически спецификации. Консултиране при подписване на договори. Технически надзор на съоръжения с повишена опасност- асансьори и други повдигателни съоръжения. А на всичкото отгоре пиша и докторска дисертация. Абе, мани, та остави...
С каквото мога ще помагам ;-)

Мнението беше редактирано от tisho.74: 23 септември 2016 - 01:28

#403 Потребителят не е активен   Kossio 

• Ходи на курсове...

• Автомобил:Vectra C Z19DTH
  • Регистриран: 20.09.2016

Публикувано: 20 септември 2016 - 18:41

Здравейте, казвам се Константин Томов на 41 години, женен, имам син на 16 години и съм управител на верига магазини за обувки.
Опел имах преди 20 години и сега отново, през останалото време карах само италиянски автомобили.
Opel Vectra C 1.9 CDTI '05 Estate
Ex Alfa Romeo 156 SW 1.9 JTD '04
Ex Alfa Romeo 156 1.9 JTD '01

#404 Потребителят не е активен   Da Nail 

• Ходи на курсове...

• Автомобил:Zafira A Z16YNG
  • Населено място:Шумен
  • Регистриран: 28.06.2016

Публикувано: 23 септември 2016 - 17:38

Данаил Денчев се казвам и съм на 33. Завършил съм английска филология, и като повечето хора в България, се занимавам с нещо коренно различно :unsure: - музикален редактор и звукорежисьор в БНР - Шумен. Работя си хобито, един вид. Голям интерес имам към саунд дизайна.

#405 Потребителят не е активен   Sir Stevancho 

• Пешеходец

• Автомобил:Astra H Z19DT
  • Регистриран: 27.02.2017

Публикувано: 12 септември 2017 - 21:30

Казвам се Стефан, на 31 години. От София съм и си обожавам града ;) Завършил съм Немската гимназия, изкарах две години в Софийския университет, реших, че специалността там не ми дава нищо и кандидаствах наново в УНСС. Завърших Бизнес администрация. Работя в сферата на авиацията от над 8 години и предвид фирмата, която ми плаща заплатата в последните две - мога да кажа, че съм напълно щастлив и на мястото си. Имам син, който навърши 1г. преди няколко дни и като цяло е най-скъпото нещо в живота ми. Това е с две изречения ;)

Споделете тази тема чрез:

• 21 Страници +
  • « Първа
  • 19
  • 20
  • 21
  • Вие не можете да започнете нова тема
  • Затворена за Коментари

1 потребител(и) четат тази тема
0 регистрирани, 1 гости и 0 анонимни потребители

Хостинг от NS1.bg
Хостинг от NS1.bg