Опел Клуб България

»
Вход Регистрация Потребители Ново съдържание Промени на статуса
« Back to Insignia

Скрити екстри и трикове.

doobref снимка doobref 08 юли 2018 - 16:27

Здравейте,нов съм и имам проблем със CD-300. Не приема дискове. Отчита CD ERROR и изхвърля диска. Моля за помощ

Здравейте,нов съм и имам проблем със CD-300. Не приема дискове. Отчита CD ERROR и изхвърля диска. Моля за помощ.Колата е Инсигния 2009г.
Мнението беше редактирано от doobref: 13 август 2018 - 15:38
Отговори

Slavi666 снимка Slavi666 13 август 2019 - 22:06

Колеги имам запитване ???? Понеже както е обяснено в книшката нестава или аз си го обяснявам по следния начин че седалките са нагласени от предишния сопственик и трябва да истрия паметта по някакав начин за да си настроя моето полужение което искам но незнам как . Ако може някой нека обясни как и по какъв начин прави запаметяването на желаната позиция. Благодаря предварително.... вектра с 2003г
Мнението беше редактирано от Slavi666: 13 август 2019 - 22:33
Отговори

devailo снимка devailo 17 декември 2019 - 21:26

ако е като на инсигния - задържаш MEM и номер 1 примерно докато не пюлне и така се запаметява. Навременен отговор.

Аз да ви кажа каква екстра открих - 4 години карам тази кола (седан версията) и по някаква причина живеех със заблудата че не могат да се свалят задните седалки и дори и не бях пробвал, а се оказа че можело :D добро откритие за мен
Отговори

d_kalchev снимка d_kalchev 05 февруари 2020 - 20:44

 devailo, на 17 декември 2019 - 21:26, каза:

ако е като на инсигния - задържаш MEM и номер 1 примерно докато не пюлне и така се запаметява. Навременен отговор.

Аз да ви кажа каква екстра открих - 4 години карам тази кола (седан версията) и по някаква причина живеех със заблудата че не могат да се свалят задните седалки и дори и не бях пробвал, а се оказа че можело :D добро откритие за мен


И моята е седан. Така се падна... Иначе бях свикнал на Астра комби. Но се виждат веднага бутоните на задните седалки и се свалят без проблем. Е, няма обем и удобство като комбито. Ама пълно щастие няма.
Съвсем наскоро разбрах, как се включва автоматичният режим на дългите светлини. А я карам от две години...
Отговори

Opel23 снимка Opel23 06 февруари 2020 - 22:44

 d_kalchev, на 05 февруари 2020 - 20:44, каза:

И моята е седан. Така се падна... Иначе бях свикнал на Астра комби. Но се виждат веднага бутоните на задните седалки и се свалят без проблем. Е, няма обем и удобство като комбито. Ама пълно щастие няма.
Съвсем наскоро разбрах, как се включва автоматичният режим на дългите светлини. А я карам от две години...

Колега ще споделиш ли как се включва автоматичният режим на дългите светлини.
Отговори

stepo3 снимка stepo3 07 февруари 2020 - 12:10

С две последователни натискания на лоста за мигачите напред към таблото.
Отговори

BOz снимка BOz 12 февруари 2020 - 10:18

Хора, а защо просто не си прочетете инструкциите за експлоатация на автомобила?
Там има описано всичко, че и нови неща можете да откриете.
Отговори

GreeNEnergY снимка GreeNEnergY 09 март 2020 - 08:40

Здравейте,
Разглеждах една мн запазена Инсигния, но нещо не можах да разбера принципа на отключване на колата. Като я отключа се отключват левите врати, деснитте трябва да натисна няколко пъти дистанционно. Това опция в менюто ли е или нещо с машинката за отключване е.
Отговори

ZIGI снимка ZIGI 09 март 2020 - 11:34

Опция е-настройва се самото дистанционно
Отговори

nikal снимка nikal 09 март 2020 - 20:47

Да се отключва шофьорската, съм съгласен, но само левите врати и после десните!?
Провери колата дали не е била англичанка, или са ползвали това-онова от такава кола.
Отговори

corsa_power снимка corsa_power 10 март 2020 - 15:34

Здравейте, на Инсигния А 2010г. с dvd800 и Uplevel Dipslay (големия) знаете ли дали може да се включи визуализация за парктроника? В момента и предния и задния са само звукови.
Отговори

ZIGI снимка ZIGI 10 март 2020 - 19:48

 GreeNEnergY, на 09 март 2020 - 08:40, каза:

Здравейте,
Разглеждах една мн запазена Инсигния, но нещо не можах да разбера принципа на отключване на колата. Като я отключа се отключват левите врати, деснитте трябва да натисна няколко пъти дистанционно. Това опция в менюто ли е или нещо с машинката за отключване е.

Сега се сещам ако е от настройката на дистанционното трябва като се отключат само десните трябва да остане заключен капака на резервоара :smile3560:
Отговори

hORb снимка hORb 08 юли 2020 - 14:24

 corsa_power, на 10 март 2020 - 15:34, каза:

Здравейте, на Инсигния А 2010г. с dvd800 и Uplevel Dipslay (големия) знаете ли дали може да се включи визуализация за парктроника? В момента и предния и задния са само звукови.


Мисля, че няма такава опция, а и все пак в инструкцията е описано, че сигнализацията е само звукова. Две отделни честоти, за предния и за задния модул.

Поздрави.
Отговори

Gusio снимка Gusio 20 юли 2020 - 00:31

Прегледах отговорите но не намерих следното:
При натискане на ESC бутона, всъщност се деактивира тракшън контрола. За да спрете и самото ESC - без да отпускате копчето, го задръжте още 5 секунди и ще изпише че е деактивиран.
Мнението беше редактирано от Gusio: 20 юли 2020 - 00:33
Отговори

hORb снимка hORb 20 юли 2020 - 08:20

 Gusio, на 20 юли 2020 - 00:31, каза:

Прегледах отговорите но не намерих следното:
При натискане на ESC бутона, всъщност се деактивира тракшън контрола. За да спрете и самото ESC - без да отпускате копчето, го задръжте още 5 секунди и ще изпише че е деактивиран.


Здравей колега,
Тази процедура е описана в ръководството за експлоатация с времезадръжка от около 7 секунди, така че това не е скрит трик, а въпрос на подробно четене. :icon_wink2:

Поздрави
Отговори
Хостинг от NS1.bg
Хостинг от NS1.bg