Опел Клуб България

»
Вход Регистрация Потребители Ново съдържание Промени на статуса
« Back to Други градове

Свищов in da house

pavkata-sv снимка pavkata-sv 16 октомври 2007 - 17:41

бате игнев точно като се видяхме (запознахме официално) :)) на стария часовник вървяха две момиченца и раздаваха ЛУУПСКИ карти фор фрее :) взех 3 да има ... ти намаза ли и ги пораздадох. В един Ескорд беше фулл с такива луупски карти сигурно 300 400 ба много .. имаше един от монтана студент тука в Свищов си взел 10 някаде .. чак пък толкова;)

АМА ВЕКТРАТА Е ПО ХУБАВА НА ЖИВО ОТ КОЛКОТО НА СНИМКИТЕ :) А ТИГРАТА СЕ НАДЯВАМ ДА Я ВИДЯ !
Отговори

IGNEV снимка IGNEV 16 октомври 2007 - 19:21

 pavkata-sv, на Oct 16 2007, 04:10 PM, каза:

Доживях да се запозная с ИГНЕВ :)

Ми как бе, беше въпрос на време :beer:

 pavkata-sv, на Oct 16 2007, 06:41 PM, каза:

бате игнев точно като се видяхме (запознахме официално) :)) на стария часовник вървяха две момиченца и раздаваха ЛУУПСКИ карти фор фрее :) взех 3 да има ... ти намаза ли и ги пораздадох. В един Ескорд беше фулл с такива луупски карти сигурно 300 400 ба много .. имаше един от монтана студент тука в Свищов си взел 10 някаде .. чак пък толкова;)

Що така са правили, то кво да намажа, нали съм на Лууп вече ... ма тея карти нали са с договор уж, как така ги дават? Има ли пари в тях??? Що не взе една и за мен :angry:

 pavkata-sv, на Oct 16 2007, 06:41 PM, каза:

АМА ВЕКТРАТА Е ПО ХУБАВА НА ЖИВО ОТ КОЛКОТО НА СНИМКИТЕ :) А ТИГРАТА СЕ НАДЯВАМ ДА Я ВИДЯ !

Мерси :) Тигъра се надявам в скоро време да се поотръскa по БГ пътищата :angry:
Отговори

pavkata-sv снимка pavkata-sv 16 октомври 2007 - 23:46

Да пари има :) хах по 5 левчета :) вътре ... аз взех 3 ама ги дадох . на едно моцче и 1 момиче да мои да спиик ... без пари :) ба таз вечер цттц къв съм прост кака може да тормозя таи колата да са е.а ... ама на едно бмв му показах... до 160 го няма след това ме минава пък и по завоите намалям не съм реисар и ме е страх оня прос кара яко и аз си викам я Павка я с 60 на 5-та :) аа вече обещавам да не я цепя утре към РУСЕ бавно славно и повече няма и да си помисля за 5 000 оборота ..

 pavkata-sv, на Oct 16 2007, 04:10 PM, каза:

Доживях да се запозная с ИГНЕВ :)

Ми как бе, беше въпрос на време :angry:

хехе естествено .. как ще пропусна то аз блеех де ама ти си пекан ти доиде пък и тоо лошо нема колеги съфорумници едно друго .. тиграта може да я сцепя с астрата(хах шегичка)

никога не съм виждал тигра да се гони ... АБСЕЛЮТНО както казва баш маистора
Отговори

IGNEV снимка IGNEV 17 октомври 2007 - 07:11

 pavkata-sv, на Oct 17 2007, 12:46 AM, каза:

никога не съм виждал тигра да се гони ... АБСЕЛЮТНО както казва баш маистора

Никога не съм ми давали да карам Тигра, за това хехе ....х14хе :angry: ....

А ти по каква работа в Русе???
Отговори

pavkata-sv снимка pavkata-sv 17 октомври 2007 - 08:21

Да взема едно приятелче от Свищов тои е в Русе .. и да си извадя Карта за ДИгитален Тахограф (Щото съм раждан в Русе и все още не съм си сменял гражданството от Русенско на Търновско защото Свищв нали е Търновска област) :)

абе тигриците не се гонят те с културни самите коли са кутурни и собствениците им ги слушат....
Отговори

BioFit снимка BioFit 18 октомври 2007 - 10:00

оха кво казвате ще се събираме ли свищовлийте
Отговори

pavkata-sv снимка pavkata-sv 18 октомври 2007 - 10:16

БиоФит Всеки делничен ден след от 10 : 00 сме на паркинга на П-л Свобода ама само аз съм опелджия:) през времето примерно аз излизам към 8 9 до 10 пиием кафе в Енигма Джубокс .. в зависимост какво ще излезе иначе след 10 часа на паркинга на свобода...
Отговори

Stoil снимка Stoil 18 октомври 2007 - 10:36

стояли две жени / майка и дъщеря / на ЖП гарата в Свищов и искали да се прибират обратно към Белене.
отишла дъщерята до гишето за билети и казала:
- два заБелени...
продавачката: ъъъъъъъъъъъ :angry: :angry:
- дъщерята отново - два заБелени - единият за мене, другият за мама...

:beer:
Отговори

RIGHT_CHOICE снимка RIGHT_CHOICE 18 октомври 2007 - 10:49

 Stoil, на Oct 18 2007, 11:36 AM, каза:

- два заБелени...

:rotfl: :beer: направо се разцепих да се смея :angry: :beer:
П.с. като имам път към Свищов ще се обадя,ако имате желание да се видим :16V: :19a: :angry:
Отговори

IGNEV снимка IGNEV 18 октомври 2007 - 11:10

 pavkata-sv, на Oct 18 2007, 11:16 AM, каза:

БиоФит Всеки делничен ден след от 10 : 00 сме на паркинга на П-л Свобода ама само аз съм опелджия:) през времето примерно аз излизам към 8 9 до 10 пиием кафе в Енигма Джубокс .. в зависимост какво ще излезе иначе след 10 часа на паркинга на свобода...


10 като 22 или като 10?

 Stoil, на Oct 18 2007, 11:36 AM, каза:

стояли две жени / майка и дъщеря / на ЖП гарата в Свищов и искали да се прибират обратно към Белене.
отишла дъщерята до гишето за билети и казала:
- два заБелени...
продавачката: ъъъъъъъъъъъ :19a: :angry:
- дъщерята отново - два заБелени - единият за мене, другият за мама...

:angry:

:beer: :nau: :beer: :16V:
Отговори

pavkata-sv снимка pavkata-sv 18 октомври 2007 - 17:35

22:00 :) бате ИГНЕВ днес бях в практикера .... купих крушки ама едно момиченце взех с мене :) та не огледах изобщо какво взимам видях че са куул блу ала бала нали знаеш че с момиче не може да се пазарува за кола ... тя гледа онази глупости та се отплеснах и аз и заминаха 100 лева а крушките са халогенни забравих и да питам кое какво .. и не са за астрата .. прецаках се с 38 лева...и купувах други глупости и го разбрах в Свищов това чак като стигнах и мее супер много яд довечера ще си го отнесе по добрия начин ... тя ме врънка по бързо че да ходим по магазините в Плевен ядосах се и тръгнахме не можах да си огледам нищичко.. и днес цял ден обикаляи като гламав магазини за дрехи ...ще си купя пак ама зако тря да се увътрям .. и не се и сетих да ти звънна един телефон ...абе дъга и широка


Но Всяка вечер сме на паркинга на Свобода след 22;00 ...


Хахха ат Стоиле страшен виц хах ):) не съм чувал до сега за Свищов вицове :)
Отговори

IGNEV снимка IGNEV 18 октомври 2007 - 17:39

Тоя виц е мн стар ...... аз имам един колега от Белене и той естествено ме уведоми за ситуацията с билетите ...... само че отговорът е : "Два заБелени, за мен и дъщерята"

....... пък за жените, ми ко да кажа, мойта поне в това отношение ми е свикнала като се забия да гледам разни авто-джунджурийки по половин час да не се сърди :angry:
Отговори

pavkata-sv снимка pavkata-sv 18 октомври 2007 - 17:45

ТО 1 2 пъти да беше аиде аиде :) ама .. то в Свищов нищо нема и аз уж да поогледам това онова ... то ко стана
Отговори

IGNEV снимка IGNEV 18 октомври 2007 - 18:41

Ми аз съм ти дал телефон, че да звънкаш :angry: ... пък и да се научиш, като се ходи по работа без жени :angry:

Какви крушки си взел?
Отговори

pavkata-sv снимка pavkata-sv 18 октомври 2007 - 19:20

ОСРАМ АВТО ЛАМПА ХАЛОГЕННА 4000 келвин каото го прочетох това в Свищов направо ме заболя главата !

Направо забравих да ти звъна ...

НИкакви жени повече ... макар че другата седмица ще я водя на русе пускам я по магазините и аз си гледам моито
Отговори

IGNEV снимка IGNEV 18 октомври 2007 - 19:37

 pavkata-sv, на Oct 18 2007, 08:20 PM, каза:

макар че другата седмица ще я водя на русе пускам я по магазините и аз си гледам моито

Кога ще ходиш там, да вземеш да ме метнеш при мойта жена пък ще пием по :angry:
Отговори

pavkata-sv снимка pavkata-sv 18 октомври 2007 - 19:42

За сега остава другата седмица ама не е сигурно щото на новата ми работа ще получават чисто нов бус ИВЕКО(аз ще го карам де) и ще го приемам аз и ще ходя в София с него за да го регистрирам(Да купувам Навигация(че нали ще ходя по Германия и след това с буса газ на Русе да взема една чисто нова платформа ) ако има некакви промени .. ще разбереш ...
Отговори

Stoil снимка Stoil 18 октомври 2007 - 19:57

 IGNEV, на Oct 18 2007, 12:10 PM, каза:

:beer: :angry: :beer: :angry:

та кво викаш, аз съм спамерът тука, а?
Отговори

IGNEV снимка IGNEV 18 октомври 2007 - 20:03

 Stoil, на Oct 18 2007, 08:57 PM, каза:

 IGNEV, на Oct 18 2007, 12:10 PM, каза:

:beer: :angry: :beer: :angry:

та кво викаш, аз съм спамерът тука, а?

Се тая, няма сми
Отговори

pavkata-sv снимка pavkata-sv 19 октомври 2007 - 13:14

БЕЛЕНЕЕЕЕ каде сте бе ... то па и там колко ОПЕЛИ има .. тука в ФОРУМА нема никои ... :) таи де за Свищов говоря ... казах каде и кога които иска .. мястото е п-л Свобода(На паркинга) часът е 22:00
Отговори
Хостинг от NS1.bg
Хостинг от NS1.bg