Опел Клуб България

»
Вход Регистрация Потребители Ново съдържание Промени на статуса
« Back to Русе

Русенската група Втори национален Опел събор 03-04.07.2010

Тази тема е заключена

ivailo06 снимка ivailo06 07 юни 2010 - 09:08

Прегледах набързо темата от миналата година и по спомени малко закъснахяме с тръгването следователно тази година трябва добре да се организираме и най-късно в 3:30 - 4:00 да сме тръгнали в посока Търново, което ме води до логичния сборен пункт Лукойл Метро след 3:00 сутринта :mhihi: . Предполагам пистата ще отвори врати в 9:00. Тръгването навреме води и до голяма колона от Опели в посока Калояново :mhihi: .

П.П. Още от сега казвам нека спазваме закона за движение по пътищата, ако някой има да доказва нещо нека е на пистата :mhihi: .
Отговори

ivailo06 снимка ivailo06 12 юни 2010 - 22:30

Решението е взето :mhihi: , Русенската група ще нощува на пистата под звездите :idiot: . Мисля че ще си изкараме много добре :beer: . Сега си мислете какво ще си пазаруваме от Русе и какво от там :icon_wink2: .
Отговори

svetlio999 снимка svetlio999 13 юни 2010 - 08:02

 ivailo06, на 07 Jun 2010, 10:08, каза:

Прегледах набързо темата от миналата година и по спомени малко закъснахяме с тръгването следователно тази година трябва добре да се организираме и най-късно в 3:30 - 4:00 да сме тръгнали в посока Търново, което ме води до логичния сборен пункт Лукойл Метро след 3:00 сутринта :icon_wink2: . Предполагам пистата ще отвори врати в 9:00. Тръгването навреме води и до голяма колона от Опели в посока Калояново :idiot: .

П.П. Още от сега казвам нека спазваме закона за движение по пътищата, ако някой има да доказва нещо нека е на пистата :beer: .

Даниел и Миро мислят в 02.00 да тръгват щото нямат клима да карат по хладно
Отговори

miroj снимка miroj 13 юни 2010 - 13:34

Е да четеш ми мислите Светъо пък и докато се затътрим с тоя курник таман по обяд сме там :icon_wink2:
Отговори

ivailo06 снимка ivailo06 14 юни 2010 - 08:44

 svetlio999, на 13 Jun 2010, 9:02, каза:

Даниел и Миро мислят в 02.00 да тръгват щото нямат клима да карат по хладно


Ти си направо като пророк бе човек.

Сега сериозно, момчета пистата тази година ще бъде отворена в 7:00 (програма е в първото мнение). Очаквам предложения за час на тръгване :mhihi: .
Отговори

miroj снимка miroj 14 юни 2010 - 18:50

Пистата отваря в 7 за тези които ще се състезават за да минат технически преглед иначе първото състезание е чак 10:30 аз мисля 4е по рано от 10 няма за каде да бързаме пък и имаме два дена все пак аз лично мисля че 5 часа ще е добре да тръгнем за да сме 6 в Търново
Отговори

BiserRs снимка BiserRs 14 юни 2010 - 18:59

Миро и ти си оптимист 100км / 1 час, за средна скорост от 100км/час трябва добре да летим по пътя :mhihi:. Така, че пътя е 1:30 -2:00 часа по мои сметки, понеже ще се изчакваме един друг, ако всеки кара сам може да се направи за 1 час и малко, но няма смисъл от рискове и бързане и най вече всичко зависи от трафика.
Мнението беше редактирано от BiserRs: 14 юни 2010 - 19:00
Отговори

miroj снимка miroj 14 юни 2010 - 19:07

Добре да изчакаме да видим от Търново колко часа ще кажат и все пак си мисля че няма смисал да цъфнем 8 и 30 на Калояново но това си е лично мое мнение
Отговори

BiserRs снимка BiserRs 14 юни 2010 - 19:31

Точно :mhihi: да видим опциите и ще си преценим, как ни устройва да пътуваме и ще решим.
Отговори

ivailo06 снимка ivailo06 15 юни 2010 - 14:35

Така като гледам колегите от Търново ще тръгват в 4:00-4:15. Очаквам коментар :mhihi: .

П.П. Мен ако ме питате мога да тръгна и от петък вечер :mhihi: и да правя компания на всички ранно пристигнали :doh: .
Отговори

Tank снимка Tank 21 юни 2010 - 21:13

Здравейте Русе
Всички искаме да тръгнем на време за да стигнем на време.
Идеята е да сме към 7.00 и нещо... да влезем на пистата, за да си направим яката фотосесия по модели преди да са започнали прегледите и състезанията.
Другите причини за ранният час са: пътуването по изгрев е хладно и приятно.Няма трафик който да забавя и разкъсва колоната.
Желанието ни е да пътуваме заедно с вас.
Колкото повече - толкова повече.

 Tank, на 21 Jun 2010, 17:49, каза:

Слагам и тук обобщено това което се разбрахме в последните 2 неделниВТ срещи:

1.До тук ще сме около 10 коли от ВТ + 4 от Свищов + 6 от (ГО, Лясковец,Поликраище,Павликени)
2.Има осигурени 3 шатри за слънце.
3.Има осигурено барбекю на надървени въглища.
4.Всеки да си носи пожелание:столове,маси,палатки,жени,фотоапарати,отварачки и др.
5.Бири и меса за скара+кюмюр за барбекюто ще пазаруваме там на място, няма да мъкнем от тук(освен ако на някой не му се пие топла бира).

Часът и мястото на среща за тръгване са:
03.07.2010 г. , 03.30ч - бензиностанция Петрол гр. В.Търново.
4.00ч Тръгване.
4.30ч Среща на ОМВ гр. Габрово ОКБ Габрово/Севлиево
От там тръгване за Калояново.

И те така те.
Отговори

BiserRs снимка BiserRs 21 юни 2010 - 21:28

Мерси за поканата в Събота ще вземем окончателно решение за пътуването и ще ви информираме за нашето решение :mhihi: .
Отговори

BiserRs снимка BiserRs 25 юни 2010 - 17:39

Цитат

Стикерите за събора са вече факт. Моля за максимална организация за стигнат до всички....


Колеги стикерите за събора са готови, който ще идва и иска нека пише в темата до края на седмицата, за да можем да ги получим навреме :devil-smiley-019: .

Утре, които ще идват на събора се надявам да се видим на срещата и да се разберем за всички подробности.

ЕДИТ: Темата за стикерите за събора
Мнението беше редактирано от BiserRs: 26 юни 2010 - 10:36
Отговори

miroj снимка miroj 25 юни 2010 - 19:06

За мен ако може едно стикерче
Отговори

ivailo06 снимка ivailo06 25 юни 2010 - 22:31

Хи хи и за мен единк комплект и май сме готови за поръчка :devil-smiley-019: . Ще чакам до неделя 27.06 ако още някой се накани да се търкаля с нас към събора и поръчвам.
Отговори

ivailo06 снимка ivailo06 26 юни 2010 - 22:32

Да обобщим от днес :mhihi: . Събираме се след 3:30 на ОМВ гарата и в 4:00 трябва да сме тръгнали, за да сме навреме на пистата. Сответно караме малко в по-бързо темпо без да спираме тук таме :newsm05_41:.

Осигурил съм хладилна чанта, така че спокойно ще си напазаруваме хапването от Русе. Ще зачистя барбекюто, петък пазаруваме и Калояново ни чака.

Няма да успеем да се присъединим към групата от Търново, Габрово и околието, но е възможно да ги застигнем :mhihi: .
Отговори

BiserRs снимка BiserRs 27 юни 2010 - 21:37

Доколкото разбрах, но не е потвърдено май пътя през Шипка пак е отклонен през Бузлоджа т.е. слизането като идваш от северната страна на юг :newsm05_41:
Отговори

ivailo06 снимка ivailo06 28 юни 2010 - 11:31

Хоп засега само за "автомобили с обща маса над 10 тона" има и ремонтен участък актуална пътна обстановка.

П.П. Колегите от Търново ще утъпчат пътя и ще ни звъннат да кажат как е :newsm05_41: .
Отговори

miroj снимка miroj 28 юни 2010 - 12:02

Надявам се че ще е по добре от миналата година че се чудя още как не ми се разпадна кочината тогава и по заобиколният път през Бузлоджа беше пак разбито абе направо не ми се мисли :newsm05_41: писна ми да си плащам всички задължения към държавата а насреща КУ :mhihi: ЕЦ
Отговори

BiserRs снимка BiserRs 01 юли 2010 - 13:22

Въпрос към колегите, които няма да идват. Ако някой иска СТИКЕРИ НА КЛУБА
да заяви какви иска за да могът да бъдат закупени на Събора.


ЕДИТ: Колеги ще се видим в Събота направо на Събора, ще тръгвам утре по обяд ще спра по пътя да свърша малко работа и ще продължа към Калояново. Ще се настаня в хотел Сарай и ще ви чакам отпучинал на пистата :devil-smiley-019:.
Мнението беше редактирано от BiserRs: 01 юли 2010 - 19:52
Отговори
Тази тема е заключена
Хостинг от NS1.bg
Хостинг от NS1.bg