Опел Клуб България

»
Вход Регистрация Потребители Ново съдържание Промени на статуса
« Back to Електрическа инсталация и електроника

Опел Антара осветление

tsanko79 снимка tsanko79 17 ноември 2021 - 00:19

Здравейте.От днес съм собственик на Опел Антара 2.0 дизел 150 к.с.2008г.Имам едно питане и се надявам някой да помогне.Трябва ли да светят копчето за фаровете и копчето за аварийните при угасен и заключен автомобил.
Отговори

Tonyyy снимка Tonyyy 17 ноември 2021 - 00:43

Здравейте. Аз също имам проблем с осветлението и по-конкретно с плафоните в салона. Автомобила е Опел Астра H 2005 1.7cdti. Реших да сменя жълтата светлина с лед крушки (бяла светлина) закупих си среден клас такива и след като ги монтирах плафоните спряха да светят при отключване на автомобила и отваряне на вратите ... светят единствено, като се натиснат копчетата за тях. Пробвах с няколко вида лед крушки но уви проблема не се оправя , след което реших , че ще направя компромис с жълтата светлина и ще си сложа тези с които си беше , но вече дори и с тях проблема не се оправя. Ако някой има идея или му се е случвало подобно нещо бих се радвал да помогне!

Благодаря предварително ,
Поздрави.
Мнението беше редактирано от Tonyyy: 17 ноември 2021 - 00:44
Отговори

Стаевски снимка Стаевски 17 ноември 2021 - 06:44

 tsanko79, на 17 ноември 2021 - 00:19, каза:

Здравейте.От днес съм собственик на Опел Антара 2.0 дизел 150 к.с.2008г.Имам едно питане и се надявам някой да помогне.Трябва ли да светят копчето за фаровете и копчето за аварийните при угасен и заключен автомобил.

Няма логика да светят. Копчетата за прозорците светят ли?

Като вадиш ключа чува ли се щракване?
Отговори

tsanko79 снимка tsanko79 17 ноември 2021 - 08:34

Угаснаха.Явно минава малко време.Но иаз имам проблем с плафоните.Не светят при отваряне на вратите.
Отговори

Мимо86 снимка Мимо86 02 януари 2022 - 10:15

Светата определено време и гаснат
Отговори
Хостинг от NS1.bg
Хостинг от NS1.bg