Опел Клуб България

»
Вход Регистрация Потребители Ново съдържание Промени на статуса
« Back to Двигатели, горивни системи, съединители, ск.кутии

Трудно влизат скоростите на Агилата

venko_72 снимка venko_72 03 януари 2022 - 18:51

Здравейте колеги и Честита нова година. Надявам се да не съм пропуснал с търсачката тема. След десетита години отново съм с Опел - купих си една Агила 2002 г. да ходя на работа, но скоростите влизат трудно. Ако са жилата на скоростната кутия както ми подсказват, струва ли си да се слагат такива втора употреба? Ако някой е купувал нови, какви и откъде, защото гледах, че има от 120 до 360 лв. Поздрави.
Отговори

javor_bg снимка javor_bg 05 януари 2022 - 11:27

Привет, колега и за много години ! Според мене по-добре не рискувай с жила втора ръка.

(Виж първо нивото на маслото в скоростната кутия. На мене като ми сложиха газовия инжекцион и трябваше да отдалеча един маркуч за газовата от вилката на скоростната кутия. Пречеше малко на втора и четвърта)
Отговори

Стаевски снимка Стаевски 10 януари 2022 - 11:49

При изгасен двигател пак ли влизат трудно?
При вкарване и изкарване на една и съща скорост при изгасен двигател - пак ли е трудно?
Лоста движи ли се трудно на ляво и на дясно?
Съединителя къде /на педала/ отделя?
Отговори

Ицо2 снимка Ицо2 14 януари 2022 - 15:23

Колега провери си жилото за съединителя ,на жената влизаха скоростите едвам,какво ли не казаха,накрая се оказа охлабено жилото на съединителя и от там трудното влизане на скоростите,проследи го и виж,аз сам си го направих и сега скоростите влизат с едно пръстче
Отговори
Хостинг от NS1.bg
Хостинг от NS1.bg