Опел Клуб България

»
Вход Регистрация Потребители Ново съдържание Промени на статуса
« Back to София

Срещата в Неделя, 01.07.2007 г.

Тази тема е заключена « Prev

Бай ти Митьо снимка Бай ти Митьо 29 юни 2007 - 09:20

По вече нова традиция срещата няма да се състои на ОМВ при селяците семкаджии, а ще се състои на Еко Петролеум на бул. Никола Вапцаров, непосредствено до София Ленд. Прилагам карта.

Публикувано изображение

ЩЕ СЕ СРЕЩАМЕ НА ЕКОТО НА БУЛ. ВАПЦАРОВ! 20:00 ЧАСА
Отговори

Жоро снимка Жоро 29 юни 2007 - 09:23

 Бай ти Митьо, на Jun 29 2007, 10:20 AM, каза:

По вече нова традиция срещата...

Традициите не са това което бяха!!!
Срещичката миналия път се получи доста спокойна и готина! Има място за паркиране за това и тоя път там....
Отговори

30e снимка 30e 29 юни 2007 - 11:41

Пропускам тоя път,но който отиде няма да съжалява - човек може спокойно да полафи и :icon_rolleyes: без да му досаждат некви трещящи ********** :bandito:
Отговори

kleyn снимка kleyn 29 юни 2007 - 20:01

а защо не на ЕКО-то на бул.България?
Отговори

Kliment снимка Kliment 29 юни 2007 - 20:13

ще ме земете ли и мен :icon_rolleyes: ;)))
Отговори

Бай ти Митьо снимка Бай ти Митьо 29 юни 2007 - 20:14

На Еко на България ще вземат да ни запомнят и да ни писне, а пък на Вапцаров е доста по-спокойно, затова...;)

Клименте, ще те вземем разбира се, заповядай! Ще ни познаеш, пък питай за мене или ритни палатката, аз ще те запозная с другите;)
Отговори

Mixi снимка Mixi 29 юни 2007 - 20:17

и аз няма да мога в неделя.. след тежкия ликенд а и после на работа .. :icon_rolleyes:
Отговори

kabby снимка kabby 30 юни 2007 - 14:08

 Бай ти Митьо, на Jun 29 2007, 09:14 PM, каза:

Клименте, ще те вземем разбира се, заповядай! Ще ни познаеш, пък питай за мене или ритни палатката, аз ще те запозная с другите;)

Тоя метод винаги работи .... питай Жоро

И аз ще се явна ... жив или умрял, там съм - този път ще си направя кефа да запуша поне 3 паркирани опела и да ги заразя с ръждичка :)
Отговори

Maiky снимка Maiky 30 юни 2007 - 14:37

 kabby, на Jun 30 2007, 03:08 PM, каза:

този път ще си направя кефа да запуша поне 3 паркирани опела и да ги заразя с ръждичка :)


Кой ще заразяваш бе? Аз ще дойда с флекса да ти изрежа ръждите! Ако няма промени съм ок за Неделя, ама да не изчезнете всички в 21ч.
Отговори

O-Z снимка O-Z 30 юни 2007 - 15:27

 Maiky, на Jun 30 2007, 03:37 PM, каза:

Кой ще заразяваш бе? Аз ще дойда с флекса да ти изрежа ръждите! Ако няма промени съм ок за Неделя, ама да не изчезнете всички в 21ч.

Еми ти да не земеш да дойдеш в понеделникм обаче...и аз ше зема да дойда да поснимам тоя път
Отговори

set16v снимка set16v 30 юни 2007 - 20:26

По вече нова традиция срещата няма да се състои на ОМВ при селяците семкаджии, а ще се състои на Еко Петролеум на бул. Никола Вапцаров, непосредствено до София Ленд. Прилагам карта.


ти не мислиш ли че хората /селяците и семкаджиите/не мислят същото за тебе?????????????някво феешън мнение обади
май А???аз пък мисля че ти не си по-малък семкаджия.. :icon_cool:
Отговори

НеаМ РаВеН снимка НеаМ РаВеН 30 юни 2007 - 20:51

 set16v, на Jun 30 2007, 09:26 PM, каза:

ти не мислиш ли че хората /селяците и семкаджиите/не мислят същото за тебе?????????????някво феешън мнение обади
май А???аз пък мисля че ти не си по-малък семкаджия.. :icon_cool:

Може и да е, значи оставяме интелигентните момъци на ОМВ и ние, простолюдието - селяци и семкаджии, се местим на друго място. А и ме съмнява да го интересува какво мислят за него гореспоменатите личност! И никой не визираше теб...
Отговори

CORSAGIQ снимка CORSAGIQ 30 юни 2007 - 20:52

:jumpers: :jumpers: :jumpers: :jumpers: :jumpers: :jumpers: :jumpers: :jumpers:
Отговори

Иван Шопов снимка Иван Шопов 30 юни 2007 - 20:56

Втора тема чета за последните 5 минути, в която нещо хубаво се превръща в скандал.
Следващият, който се обади му опъвам един ластик с Корсата да му плющят ушите за наказание.:-)



P.S. Лелинчо Митьо, мини покрай мен пътьом ако искаш - някакви отговори за 01.07 трябваше да измисляш.:-)
Отговори

фалконети77 снимка фалконети77 01 юли 2007 - 01:14

 НеаМ РаВеН, на Jun 30 2007, 09:51 PM, каза:

Може и да е, значи оставяме интелигентните момъци на ОМВ и ние, простолюдието - селяци и семкаджии, се местим на друго място. А и ме съмнява да го интересува какво мислят за него гореспоменатите личност!


:icon_cool: Дано срещичката е спокойна и няма дразнещи елементи! :icon_cool:
Отговори

Maiky снимка Maiky 01 юли 2007 - 08:46

 djonkata, на Jul 1 2007, 09:41 AM, каза:

.. exeee братленца и аз имам желание да доида ама неам покана май?? ..проблем ли е че несъм от София


Страшен проблем ще стане ако не носиш бонбони! Това е традиция! Иначе си добре дошъл! :icon_cool:
Отговори

set16v снимка set16v 01 юли 2007 - 11:14

 НеаМ РаВеН, на Jun 30 2007, 08:51 PM, каза:

Може и да е, значи оставяме интелигентните момъци на ОМВ и ние, простолюдието - селяци и семкаджии, се местим на друго място. А и ме съмнява да го интересува какво мислят за него гореспоменатите личност! И никой не визираше теб...


бе аз не знам що си помисли че се обидих/демек не мисля че визираше мене/..но такива мееко казани
Тъпи изказвания ми се набиват яко в ОЧИТЕ,бояна съществ..мноого преди някой да си помисли
за Опел клуб/Фолкс..клуб,Бмв и тн.../това е място където се събират всякакви хора/били те семкаджии или интелигеенция като ПОВЕЧЕТО ОТ ВАС :icon_cool: :icon_cool: ЩОТО ГЛЕДАМ СЕ ИМАТЕ ЗА НЯКВИ ПО-НАЧЕТЕНИ
от хората който ходят на Бояна..........

п.с.БОЯНА Е ЗА ХОРАТА КОЙТО СЕ КЕФЯТ НА УЛ..СЪСТЕЗАНИЯ/няма значение дали идват деца на по 18г.дето праат тъпни,винаги ги е имало/...АЗ СЕ СЛАГАМ В ПО-ГОРНАТА ГРУПА ЗА ТОВА ...............

АЙДЕ ПО-ПУХАРИ С ИЗКАЗВАНИЯТА ЗА СЕМКАДЖИИТЕ И СЕЛЯЦИТЕ ДА НЕ ХВАНА ДА ВИ ОЦВЕТЯВАМ ПОВЕЧЕТО....
без лоши чувства но тука май не се толерираше лошият тон и обиди А????
Отговори

TurboManiak снимка TurboManiak 01 юли 2007 - 11:29

Аз мисля, че Бай Митака имаше предвид, че селяците и семкаджийте развалят бояна и за това се местят като среща, а не че там ходят САМО селяци и семкаджий. Не ги приемайте толкова крайни нещата...
Отговори

blue-jujka снимка blue-jujka 01 юли 2007 - 11:36

е можееее да ви видим най-сетне отново :icon_cool:
Отговори

set16v снимка set16v 01 юли 2007 - 11:48

 TurboManiak, на Jul 1 2007, 11:29 AM, каза:

Аз мисля, че Бай Митака имаше предвид, че селяците и семкаджийте развалят бояна и за това се местят като среща, а не че там ходят САМО селяци и семкаджий. Не ги приемайте толкова крайни нещата...

ок.де кво му пречеше да напише ХАЙДЕ ДА СЕ СЪБИРАМЕ ЕДИ КЪДЕ СИ ЩОТО ЕДИ КВОО СИ??
А ЩЕ МИ СЕ ПРАЙ НА ОЦЕНИТЕЛ..... :icon_cool: има глава да мисли с нея кви ги дрънка...

 blue-jujka, на Jul 1 2007, 11:36 AM, каза:

е можееее да ви видим най-сетне отново :icon_cool:

не и мен НА ТАЯ ОБИТАШКА БЕНЗ...на алея Яворов,ако искам да ходя някъде където няма досадници,
мнооу лесно /ние ходим на лукойла на Църна Маца---тва е на карулката към Пловдив/там си дааме газ без да ни досаждат......Аз съм един от първите на Омв Бояна/тва преди 6-7г./и съм свикнал да ходя там с много приятели и да си лафим до късно,на мен ми е приятно и не виждам смисъл да се местя заради някой хора дето правят тъпни там...

КАК ТАКА СТААА ТАЯ РААЛТА ?????2Г.ОПЕЛ КЛУБ СЕ СЪБИРА НА ОМВ.то и изведнъж някой решева да каже
айде еди къде си ЩОТО НЕ МИ Е ПРИЯТНО ДА МЕ ОДУМВАТ ЕДИ КОЙ СИ ЩОТО СЪМ БИЛ С РЪЖДАВ ОПЕЛ,и аз се обиждам да ме гледат като човекъ с ОПЕЛУ????
тва не става ли колективно ?????????НЕ СЕ ЛИ ПУСКА АНКЕТА И ДА СЕ ГЛАСУВА???

Що ли на мен не ми пречат околните,и не ми се смеят на ОпеЛУ??
Отговори
Тази тема е заключена « Prev
Хостинг от NS1.bg
Хостинг от NS1.bg