Опел Клуб България

»
Вход Регистрация Потребители Ново съдържание Промени на статуса
« Back to Автомобилни Газови Уредби [АГУ]

Прегледи на газови уредби - лудница голяма!

Georgi - Plovdiv снимка Georgi - Plovdiv 30 юни 2008 - 08:56

В Пловдив има някакви огромни опашки пред пунктовете за прегледи за АГУ. Каква е причината знаете ли?
Отговори

hudson снимка hudson 30 юни 2008 - 09:02

До колкото знам в момента тече поредната кампания "Няма да ти заредим газ, ако нямаш стикер че си минал преглед"
Отговори

Peshotiger снимка Peshotiger 30 юни 2008 - 09:19

Както винаги, чак когато "дойде шило при гъзило" се сещат всички...
Преди 2-3 седмици нямаше никой по тия сервизи, и като почнаха
кампанията - юруууушшш. :blink:
На мен досега само веднъж са ме питали за стикера, и беше през деня,
вечер въобще не се сещат <_<
Отговори

taxiruse снимка taxiruse 05 юли 2008 - 13:52

"стикера може да е паднал някъде ,
незнам ?!
може от мивката..."
и ще ти заредят :kuku:
Отговори

Piron45 снимка Piron45 05 юли 2008 - 15:25

Ами с тия прегледи пак се нагушват някои хора. Защото при сервизите остава малка сума, а повечето отива нагоре по канала към определени хора които имат власт за да подхванат такава кампания за проверки на газовите и съответно големи глоби.
В понеделник отидох до сервизчето в Горна Баня и срещу 18 левчета ми лепна стикер на бутилката и печат в паспорта. Нищо не проверява, то как ли и би могъл . Попита ме как ти е газовата, отвърнах - добре и толкоз.Свърши проверката. Но поне няма да се притеснявам за катаджиите на пътя. Нямаше никой пред мен на опашката , след мен също :kuku:
Отговори

Petar Staykov снимка Petar Staykov 09 ноември 2009 - 21:30

Колеги днес и аз изпатих. Спряха ме тука в студентски град на зимния дворец и се разделих с 10 лв. От скоро си купих колата и изобщо не знаех че трябва и на преглед да мина за газовата. Колегата полицай ми каза че за това провинение спирали колата от движение и акта бил около 150 до 200 лева. Сега трябва да търся газаджии за тоя преглед то май и паспорт трябва да ми дадат.
Отговори

ГостTORA_* 10 ноември 2009 - 16:53

пак едни пари се дават, но няма как щом се изисква и на моя дребосък му 'дупчат' паспорта
Мнението беше редактирано от TORA: 10 ноември 2009 - 16:54
Отговори
Хостинг от NS1.bg
Хостинг от NS1.bg