Опел Клуб България

»
Вход Регистрация Потребители Ново съдържание Промени на статуса
« Back to Амортисьори и пружини

окачване

guttaville снимка guttaville 02 септември 2008 - 13:43

Добър ден колеги
Имам едно питане,значи под капака на колата при макферсона има луфт между тампона и каросерията на колата нали,при мен е видимо по голям този луфт от към шофьорската страна,нали не трябва да е така,от какво може да се получи по голям този луфт,от дупки или неправилно закрепен елемент от окачването,дайте съвет какво да провера дали е отишло и му е време за смяна и може ли това нещо да ми причинява носене на колата на десно при положение че карам направо (от време на време се случва този феномен/не знам какво и става/),ааа карам Calibra 2.0 8v!
Благодаря предварително :newsm05_41: :25: :25:
Отговори

PRODIGY снимка PRODIGY 01 октомври 2008 - 17:36

 guttaville, на Sep 2 2008, 02:43 PM, каза:

Добър ден колеги
Имам едно питане,значи под капака на колата при макферсона има луфт между тампона и каросерията на колата нали,при мен е видимо по голям този луфт от към шофьорската страна,нали не трябва да е така,от какво може да се получи по голям този луфт,от дупки или неправилно закрепен елемент от окачването,дайте съвет какво да провера дали е отишло и му е време за смяна и може ли това нещо да ми причинява носене на колата на десно при положение че карам направо (от време на време се случва този феномен/не знам какво и става/),ааа карам Calibra 2.0 8v!
Благодаря предварително :thu: :thu: :beer:


И аз забезязах че и при мен е същото,някой ще ни отговори ли от каде е проблема амортисьорите ли са за смяна или тампоните или........
Отговори
Хостинг от NS1.bg
Хостинг от NS1.bg