Опел Клуб България

»
Вход Регистрация Потребители Ново съдържание Промени на статуса
« Back to Други технически въпроси

Хидравлика

t_g_stoev снимка t_g_stoev 14 февруари 2013 - 18:18

Здравейте колеги.Надявам се да съм уцелил къде пускам темата.От няколко дни имам проблем с хидравликата.Нека се върна няколко дни назад.Преди 5-6 дни,ставам сутринта да закарам щерката на училище,паля колата и като взе да вие като куче :)Разбрах че е хидравликата защото като мръдна волана виенето се засилваше,долях течност и я покарах 2-3 дни без да е имало проблем....до преди малко.Не съм я карал 2-3 дни и одеве реших да я припаля малко,паля и километража взе да потраква все едно има някакво жило което е износено,въртя волана и....няма никой..все едно е угасена колата.Проверявам маслото...празно...а теч под колата нямам.Приемам всякакви предположения.Благодаря ви.ПС..Незнам дали има някакво значение,но и в двата случая бях паркирал колата с напълно завъртени гуми в едната посока.
Мнението беше редактирано от t_g_stoev: 14 февруари 2013 - 18:20
Отговори

SunMaster снимка SunMaster 15 февруари 2013 - 11:21

Огледай хубаво.Теч трябва да има някъде.Долей Масло и пробвай на място да го откриеш.Точно зад решетката на предната броня има тръба за охлаждане на течността.Аз имах проблем от там-протриване.
Отговори

t_g_stoev снимка t_g_stoev 16 февруари 2013 - 12:03

Тези дни или утре най вероятно ще проверя.И ще пиша тук.Дано от там да е проблема.Благодаря
Отговори
Хостинг от NS1.bg
Хостинг от NS1.bg