Опел Клуб България

»
Вход Регистрация Потребители Ново съдържание Промени на статуса
« Back to Интересни картинки и филмчета

the fast and the furious:Tokyo drift

Hanibal снимка Hanibal 25 юни 2006 - 08:05

най-накрая излезна и третата 4аст...филма е доста добър...а ето и официалният сайт за вси4ки които се интересуват:http://www.thefastandthefurious.com/ :19a: :flag: :19a:
Отговори

Moonlord снимка Moonlord 25 юни 2006 - 08:19

Аз гледах малко, но беше с ужасно качество и го спрях... Иначе пак някакви невъзможни неща... и китайци! :flag: Като излезе на по-добро качество ще го доизгледам :19a:
Отговори

Hanibal снимка Hanibal 25 юни 2006 - 08:37

в на4алото и аз го гледах с ло6о ка4ество,но в4ера го намерих с по добро и с е търпе6е ,така 4е го доизгледах..накрая за няколко минути у4аства и Вин Дизел...(героя от първата 4аст)
Отговори

Moonlord снимка Moonlord 25 юни 2006 - 08:46

Филмът принципно е зле, така го определят и чуждите ревю-та, все пак какъв е тоя филм продължение, без нито един от предишните актьори :19a: Е аре щом и батко Вин очаства иди дойди... Ама пак май не е нищо особено :flag:

ПС. Айде се старай да пишеш с ч вместо с 4, тва не е irc или icq :dancin:
Отговори

kleyn снимка kleyn 25 юни 2006 - 11:11

и аз съм на мнение че филма неструва :flag:
Отговори

ivko снимка ivko 25 юни 2006 - 11:14

Голямо разочарование :puke:
Отговори

Pingelov_Junior снимка Pingelov_Junior 25 юни 2006 - 16:53

А някой може ли да каже откаде го е свалил, че снощи го търсих малко, ма не го намерих

П.П. Сори за спама
Отговори

IGNEV снимка IGNEV 25 юни 2006 - 16:59

Hanibal, на Jun 25 2006, 09:37 AM, каза:

в на4алото и аз го гледах с ло6о ка4ество,но в4ера го намерих с по добро и с е търпе6е ,така 4е го доизгледах..накрая за няколко минути у4аства и Вин Дизел...(героя от първата 4аст)
 

Jack_Daniels, на Jun 25 2006, 05:53 PM, каза:

А някой може ли да каже откаде го е свалил, че снощи го търсих малко, ма не го намерих

П.П. Сори за спама
 


Бе то тва не е спам :tongue: и аз искам да попитам същото, щото го изтеглих, обаче то просто не се гледаше, а ми е интересно дали са се усрали или е нещо добро :flag:
Отговори

ГостКаме _* 25 юни 2006 - 17:47

Във всички големи торент-сървери го има с прилично качество и субтитри.. :bandito:
Отговори

sheko снимка sheko 25 юни 2006 - 18:09

СТАРАЙТЕ СЕ ДА ОЦЕЛВАТЕ ПРАВИЛНИТЕ РАЗДЕЛИ КАТО ПОСТВАТЕ!!!
Отговори

astra_driver снимка astra_driver 26 юни 2006 - 09:10

Поне песничката от саундтрака става ето и линк : Teriyaki boyz - Tokio drift :flag:
Отговори

IGNEV снимка IGNEV 26 юни 2006 - 12:12

А ето линк към всички песнички от филма :19a:

Mirror 1, Mirror 2

Аз сега тъкмо го изгледах, не останах очарован.....По-скоро съм разочарован....единицата беше супер, двойката пак беше добра, ма тея дрифтове нещо не ме кефат....мн измислени! Особено кагато се гонеха из Токио дрифтвайки....бе те ако се гонят ще се гонят ли, или ще ми правят некви трикчета :19a: :19a: .....Само Вин Дизел ме изкефи на края :flag:
Отговори

Scorpion_BV снимка Scorpion_BV 26 юни 2006 - 13:55

Колеги филма е лек и приятен за гледане. Лично на мен ми хареса макар че е прекалено наивен. Що се отнася до дрифтовете то имам няколко ДВД-та с тунинг предавания американски, точно снимани в Токио на нелегални такива състезания и трябва да ви каже, че филма бледнее пред това което правят тия луди нинджи в Япония. Така, че който му се гледа леко и забавно филмче с готини коли и азиатски сливки става ! :flag:
Отговори

yasmania снимка yasmania 26 юни 2006 - 13:58

TFATFTDOST

За филма незнам не съм гледал още и има тръпка, ама саундтракчето си го връткам няколко пъти вече и ме накефва все повече :tongue:

П.С.Някой ако се чуди ко значи линка... :flag:

The Fast And The Furious Tokyo Drift Original Sound Track :19a:
Отговори

saso снимка saso 26 юни 2006 - 15:21

Очаквайте дъ фаст енд фюриъс четири - Бояна драг, обещавам ,саундтрака ше е убийствен.
Отговори

ka3aka снимка ka3aka 27 юни 2006 - 01:12

при мен го дават по кината от една седмица гледах го но не е нищо особенно според мен,и съм сигурен че ще има и четвърта серия
Отговори

korki снимка korki 28 юни 2006 - 00:32

Верно не е това което се очакваше :mhihi: пък и като правят продължение вместо да е по добре то обратното пълна боза :gosh: :beer:
Отговори

Жоро снимка Жоро 28 юни 2006 - 00:51

На мен филмчето ми хареса доста... Поне не е обичайната боза дето нищат една и съща тема във всичките серии... Измислили са дрифтовете, а главното геройче някак странно за филм не ги владее... Абе разчупили са го...

Hanibal, на Jun 25 2006, 09:37 AM, каза:

накрая за няколко минути у4аства и Вин Дизел...(героя от първата 4аст)

дааааааааам успяли са да му платят за 2реплики и 25сек..

Scorpion_BV, на Jun 26 2006, 02:55 PM, каза:

Колеги филма е лек и приятен за гледане. ......

Как с теб винаги сме на едно и също мнение??? :mhihi:

И не на последно място:
"Действията описани във този филм са опасни.
Всички каскади са испълнени от професионални каскадьори.
Не са опитвайте да се правите никакви действия, шофиране или ......." :gosh:
Отговори

icko снимка icko 28 юни 2006 - 09:12

Е нема толкова тъп филм . . .
Отговори

Vassil снимка Vassil 29 юни 2006 - 04:49

Бе малко ме раздвоихте така кат ви слушам, ама утре отивам да го гледам. Пък ще видим :mhihi:
Отговори
Хостинг от NS1.bg
Хостинг от NS1.bg