Опел Клуб България

»
Вход Регистрация Потребители Ново съдържание Промени на статуса
« Back to Силов Тунинг

Ремап на У22ДТР Вектра Ц

Ники_то снимка Ники_то 03 май 2015 - 22:51

Добър вечер на всички,

искам да попитам дали някои тук е ремапвал въпросният у22дтр в Стефанов гр. Пловдив и евентуално да искаже мнение - за или против, позитиви, негативи и тн, въобще за препоръчване ли е?
Потърсих инфо по темата във форума и за съжаление има мн. мн. малко изписано по темата и не видях нито едно мнение на колега, който точно там е направил ремап на у22дтр (но се предполага, че има хора във форума, които имат автобили с въпросния софтуер).

Благодаря предварително! :)
Отговори

ivozet снимка ivozet 23 май 2015 - 18:02

 Ники_то, на 03 май 2015 - 22:51, каза:

Добър вечер на всички,

искам да попитам дали някои тук е ремапвал въпросният у22дтр в Стефанов гр. Пловдив и евентуално да искаже мнение - за или против, позитиви, негативи и тн, въобще за препоръчване ли е?
Потърсих инфо по темата във форума и за съжаление има мн. мн. малко изписано по темата и не видях нито едно мнение на колега, който точно там е направил ремап на у22дтр (но се предполага, че има хора във форума, които имат автобили с въпросния софтуер).

Благодаря предварително! :)


Много не пиша в този безинтерес форум, но ето темата, колега http://www.opelclub....showtopic=55172
Не очаквай кой знае какви резултати от този стар двигател. Има слаб потенциал.
Отговори

Ники_то снимка Ники_то 23 май 2015 - 21:17

Благодаря за отговора колега, темата съм я прочел и не виждам конкретно някой да е написъл нещо за у22дтр (вектра Ц) , защото има разлики, минимални, но имащи значение с у22дтр от вектра б/зафира б.. аз лично нищо фрапантно не очаквам...20 30 кс.+ , за да компенсирам 19ките, които спъват и без това спънатия мотор :) с др. думи състезател не мисля да ставам... ще се наложи май на място в Стефанов да получа кокретна информация :)
Благодаря още веднъж.
Отговори

ivozet снимка ivozet 24 май 2015 - 09:02

 Ники_то, на 23 май 2015 - 21:17, каза:

Благодаря за отговора колега, темата съм я прочел и не виждам конкретно някой да е написъл нещо за у22дтр (вектра Ц) , защото има разлики, минимални, но имащи значение с у22дтр от вектра б/зафира б.. аз лично нищо фрапантно не очаквам...20 30 кс.+ , за да компенсирам 19ките, които спъват и без това спънатия мотор :) с др. думи състезател не мисля да ставам... ще се наложи май на място в Стефанов да получа кокретна информация :)
Благодаря още веднъж.


Освен разлика в купето вектра Б/Ц, както и Б е с edc15,а Ц с psg16,други разлики няма. Бая пари искат в Стафанов, направо двойно.
Мнението беше редактирано от ivozet: 24 май 2015 - 09:05
Отговори

Ники_то снимка Ники_то 24 май 2015 - 11:49

Разлики доколкото знам има в управлението на ЕКУ-то, електроника и някои други неща... аз самия не съм толкова запознат, чел съм повечето неща в немския форум... там всички които с ремапнат у22дтр са били в ЕДС Моторспорт, официален партньор за България е именно Стефанов, гр. Пловдив. Направих запитване, цена - 400 лева и ми казаха че всичко е софтуер, но доколкото разбрах нямат Дино... и се чудя как биха доказали повишение на мощността. Друг интересен факт е че у22дтр на Вектра Б може да чипнеш навсякъде във(както и извън) България и то без никакъв проблем... у22дтр на Вектра Ц обаче никои не иска да чипне или това са мн мн малко фирми(повечето абсолютно неизвестни)..даже великите хора от Маднес ми казаха, че мога да забравя за чип от тях.. просто не се наемали :).. мн малко има изписано в този форум по темата за съжаление...
Отговори

hudson снимка hudson 24 май 2015 - 13:25

Препоръчвам ти Стефанов в Пловдив.
Сегашната ми зафира е ремапвана при тях. Не работят с готови карти - закачат ти колата и копират целия софт, изпращат го в Германия на EDS и от там им връщат новия софт, конкретно адаптиран за дадения двигател.
Отговори

Ники_то снимка Ники_то 24 май 2015 - 22:58

Благодаря ти колега, ако наистина е така, значи по-добър вариант от Стефанов няма :) т
Отговори

Ники_то снимка Ники_то 04 юни 2015 - 10:12

 oem, на 03 юни 2015 - 21:29, каза:


При нас можете да направите колата си на по-добра цена от




Аз отправих запитване също и към вас на страницата Ви във фейсбук и цената, която ми бе казана е по-висока от посочената по-горе цена.. Но както и да е, не е тук мястото да се пазарим, но е интересно да кажеш със собствен софтуер ли работите и дали настроиките са според състоянието на колата или просто се рефлашвате и до там, благодаря ти предварително за отговора.
Мнението беше редактирано от kalin09: 13 юни 2015 - 20:52
Отговори
Хостинг от NS1.bg
Хостинг от NS1.bg