Опел Клуб България

»
Вход Регистрация Потребители Ново съдържание Промени на статуса
« Back to София

Опел Клуб Картинг - всеки Вторник - отстъпки

Moonlord снимка Moonlord 26 юни 2008 - 10:15

Вчера покарахме за пореден път с приятели на Дескрим и се сетих за миналото лято как се събирахме и се занасяхме дружно към Бенковски да покараме - та дали не искате да се организираме пак?
Даже може да си направим нещо като състезанийце - да се дигнеме 20-30 човека и да покараме повечко, че защо не и на обърната писта.
Мислих си го за този уикенд, но може и нещо за по-нататък да замислим по от рано?



ВСЕКИ ВТОРНИК ОТ 22Ч ОПЕЛ КЛУБ БЪЛГАРИЯ ИМА СРЕЩА НА КАРТИНГ ПИСТА ПОЛ ПОЗИШЪН (СЛЕД ДУНЕВ НА 4-ТИ КИЛОМЕТЪР) ИЛИ ПО ИЗВЕСТНА КАТО ДЕСКРИМ!

Отстъпките за клуба са на всеки 30 обиколки (цената е 15лв) получаваме бонус още 5 обиколки! Единственото изискане за използване на отстъпката е да сме минимум 10 човека!
До момента се организираме винаги по повече от 10, забавно е и доста разтоварващо! Предварително ще пишем от Понеделник колко хора ще ходим, за да се обадим и да резервираме каране за Вторник вечер!

Поздрави,
Опел Клуб България!

Мнението беше редактирано от Maiky: 16 декември 2009 - 01:34
Отговори

LL Mito J снимка LL Mito J 26 юни 2008 - 10:25

звучи идеино <_<
Отговори

Moonlord снимка Moonlord 26 юни 2008 - 10:36

Ето и карта на пистата, ако някой не е ходил до сега :)

Публикувано изображение

Метъле, да ти пазиме ли Карт #3 <_<
Отговори

Magelan снимка Magelan 26 юни 2008 - 10:59

Детския ли?
Ми хайде де, въпреки че за състезание няма да се включа, безсмислено е с моята много ниска специфична мо;ност на килограм.
Отговори

Moonlord снимка Moonlord 26 юни 2008 - 11:06

Не е задължително да е състезание на 100% :) Важен е ташака - аз поне до сега като сме ходили с теб, Метъля, Даниелчо, Добата... Дон Дръгел... Винаги сме си изкарвали супер и е било яко майтап! Дайте пак ;)

Метъла така и не успя да си изпълни мисията да ме вкара в храстчето, така че му се открива нова възможност <_<

ПС. Антоне - аз май още имам да ти давам 10тина лева от последното каране миналата година, така че ще покараш за моя сметка :mhihi:
Отговори

aleksi снимка aleksi 26 юни 2008 - 21:31

Колеги можели и аз да се включа
:mhihi: <_<
Отговори

GT 51 снимка GT 51 26 юни 2008 - 23:09

<_< И мен ме пишете...само няколко дни предварително да знам...А мога и да говоря с Дуневите за тяхната писта в Града на Порока при повечко желаещи... :mhihi:
Отговори

Moonlord снимка Moonlord 27 юни 2008 - 15:18

Аз на Дунев никога не съм карал. Там не е ли по-скъпо сравнение с другите места? А и пистата май не е нищо повече от Бенковски / Дескрим?
Отговори

GT 51 снимка GT 51 27 юни 2008 - 23:02

Ами тя е най-скъпата писта в БГ доколкото знам , но мога да говора с Тошко за някаква отстъпка при сериозен интерес и редовни посещения ...примерно на две седмици веднъж...Трябва да го обсъдим...ако сме сериозни ще има реверанси...Смятам също така че картингите и самата писта е много по добра от Дескрима(мое мнение...с оглед навъртяните обиколки)...На Бенковски не съм бил...но ако се наложи ,ще отида.. <_<
Отговори

Moonlord снимка Moonlord 28 юни 2008 - 03:29

Еми айде тогава да те взимам с мен неделя :mhihi: Разбрал съм се с 2-3ма мой агенти (начинаещи са всъщност) да ги заведа, че те са карали само на Дескрим ;] Нещо по обяд или малко по-следобедно, да не е баш мега-ултра жегата!

Ако има желаещи - драснете тук или на ЛС да се разберем нещо - малко каране и трениране на бицепса не вредни <_<
Отговори

aleksi снимка aleksi 28 юни 2008 - 13:35

Колега към колко чеса
акойскаш малко по късно да е хлад <_<
Отговори

GT 51 снимка GT 51 28 юни 2008 - 13:45

 Moonlord, на Jun 28 2008, 04:29 AM, каза:

Еми айде тогава да те взимам с мен неделя :mhihi: Разбрал съм се с 2-3ма мой агенти (начинаещи са всъщност) да ги заведа, че те са карали само на Дескрим ;] Нещо по обяд или малко по-следобедно, да не е баш мега-ултра жегата!

Ако има желаещи - драснете тук или на ЛС да се разберем нещо - малко каране и трениране на бицепса не вредни <_<

Утре бях решил да ходя на изложението на НДК и после да се метна до Бояна...преди това имам работа и не знам кога ще свърша...просто обещах преди няколко дни... :mhihi:
Отговори

30e снимка 30e 29 юни 2008 - 12:20

Пацооо паисе идем <_< тоя път нема да пропуснеш храста :blink:
Отговори

Moonlord снимка Moonlord 30 юни 2008 - 12:18

Да не си забравиш обувките с високата подметка, да можеш да стигаш педалите <_<
Отговори

GT 51 снимка GT 51 08 юли 2008 - 14:31

:kuku: Омбрета, одеве говорих с Тошко Дунев за пистата...Горе долу така стоят нещата-около 700 кинта за час, за 10 картинга...това е ориентировъчна цена...трябва да се отиде на място когато се уточним колко хора сме и коя е датата, според мен най- добре е Неделя привечер...Всеки може да си направи сметката предварително, и да прецени колко да кара....При сериозен интерес пак отивам при Тошко....Ако някой има по изгодна оферта , нека пише...Поздрави :kuku: :kuku:
Отговори

lacitro снимка lacitro 02 август 2008 - 15:03

Може ли да питам каде се намира тоя картинг(Дескрим), че много ми се ходи?

П.П. на картата изглежда много добра. :thu:
Отговори

Moonlord снимка Moonlord 08 август 2008 - 09:56

Дескрим се намира между Дунев и Дружба 1, булевардът който води към Цариградско Шосе (от кръстовището при Булгарплод). Там има една отбивка в дясно и нагоре се качваш при залите на ЦСКА, последната зала в дъното е картингът ;)

С Влади си говорихме онзи ден на ЕКО, че май преди Септември не можем да се организираме сериозно... Иначе офертата за Дунев е доста добра и може да се получи яко каране с повечко хора ;)
Отговори

Moonlord снимка Moonlord 08 август 2008 - 10:53

Ами айде да се организираме за неделя! Аз също съм 100% за! Само дето май няма да имам кола, но все ще се измисли някоя служебна :dummy:

СТРОЙ СЕ, ПРЕБРОЙ СЕ - да видим дали ще има хора изобщо :dummy:
Отговори

ickko снимка ickko 08 август 2008 - 10:55

Аз попринцип съм ЗА.
Ама към колко часа, или поне горе-долу по кое време на деня.
И пак ли говорим за Бенковски ?

:dummy:
Отговори

Moonlord снимка Moonlord 08 август 2008 - 11:09

Ми по обяд или ранният следобед, примерно? То е хубаво да се види дали изобщо ще има повечко желаещи - поне 5-6-7 човека да сме, за да става смях :)

Лично аз нямам претенции за мястото/пистата - за където има повече желаещи - там отиваме ;) Но май Бенковски и Дескрим са вариантите?
Отговори
Хостинг от NS1.bg
Хостинг от NS1.bg