Опел Клуб България

»
Вход Регистрация Потребители Ново съдържание Промени на статуса
« Back to Черният списък...

некоректен колега

Тази тема е заключена « Prev

Гостtuzaria1977_* 06 юли 2011 - 14:37

Искам да уведомя колегите да внимават със следното лице!!!!!!

Ето за какво става на въпрос!

Desislav 18Xe е написал:
Продавам Метални спортни педали от Astra H vxr/opc.Педалите са нови и са оригинални GM.Педалите стават не само за H,но и за Инсигния,Зафира,Корса C,Корса D,Тигра B.Поставянето е както се слагат обикновените,махаш стария и поставяш новия.

Цена:100лв. От снимките се вижда номера и можете да проверите колко струват в дилърите
http://redeeee.snimka.bg


Аз му пиша
Здравей Десиславе, педалите пристигнаха и наистина са много хубави само че педала на газта не става,
защото моя е двойно по голям от този които ти ми изпрати!А пак другите два педала са по широки!
Мисля да ти ги върна в Добрич и чакам да ми се обадиш да се разберем за кога да го направим!
Чао и лека!
Контакти:ЛС,skype:redeee 0886191911

Desislav 18Xe е написал:
Не знам как няма да станат на H,защото са си за H.Но няма как да ти върна парите защото вече не са в мен.Извинявай,но не ти ги пратих по еконт и приятелите ти ги видяха.всичко по обявата ми си беше в ред и вече няма как да ти върна парите...




Сега се крие и не си вдига гсм!!! Аз няма да обеднея с тези пари,но ми е обидно и болно защото му се доверих и тои ме излъга!!!Според мен не е редно!!!Предложих му да отидя в Добрич на място да му докажа , че не стават ама няма!
И колега нови не означажат втора употреба!
Отговори

AirRaidSiren снимка AirRaidSiren 06 юли 2011 - 15:12

Да му се не види и аз се бях замислил по едно време за тези педали :icon_wink2: На снимките изглеждаха нови, искаш да кажиш, че не са, така ли?
Отговори

Desislav 18Xe снимка Desislav 18Xe 06 юли 2011 - 18:38

Педалите си бяха нови за което може да свидетелства и колегата m4r1qn и за коректното ми отношение към него,но след като колегата така ще лъже аз просто няма да коментирам темата повече!!!
Мнението беше редактирано от Desislav 18Xe: 06 юли 2011 - 18:38
Отговори

Гостtuzaria1977_* 06 юли 2011 - 20:26

 AirRaidSiren, на 06 юли 2011 - 15:12, каза:

Да му се не види и аз се бях замислил по едно време за тези педали :icon_wink2: На снимките изглеждаха нови, искаш да кажиш, че не са, така ли?

Здравеи колега - добре че не си ги взел ти!Факт е че не стават за астра х и че имат следи от употреба - надрасквания!!
Да сме живи и здрави,ама е много болно и обидно като те излъжат така!!!Той затова колегата се крие!!!!!!!
Отговори

Пресиян Василев снимка Пресиян Василев 09 юли 2011 - 18:49

Не ми е работа да се меся,но даите ОЕМ номерата на педалите зада се види ,стават ли за модела или не.
Отговори

Гостtuzaria1977_* 09 юли 2011 - 19:37

 Пресиян Василев, на 09 юли 2011 - 18:49, каза:

Не ми е работа да се меся,но даите ОЕМ номерата на педалите зада се види ,стават ли за модела или не.

Здрасти колега ще направя снимка и ще се види!
Отговори

Гостtuzaria1977_* 09 юли 2011 - 20:23

Ето и снимки !!! http://tuzaria1977.s...605741.24189050
Отговори

BiserRs снимка BiserRs 09 юли 2011 - 21:18

колега от снимките се вижда просто, че въпростният педал е по къс от оригиналният. Как разбра, че нестават ти смъкна ли си оригиналната гума и сложили тези? Може конструктивно просто да е по къс(тесен) за да не се близо един до друг педалите и да се закачат неволно :unsure:
Отговори

Гостtuzaria1977_* 09 юли 2011 - 22:20

 BiserRs, на 09 юли 2011 - 21:18, каза:

колега от снимките се вижда просто, че въпростният педал е по къс от оригиналният. Как разбра, че нестават ти смъкна ли си оригиналната гума и сложили тези? Може конструктивно просто да е по къс(тесен) за да не се близо един до друг педалите и да се закачат неволно :unsure:

Да разбира се на снимката е махната гумата на оригиналния педал!
Мнението беше редактирано от tuzaria1977: 09 юли 2011 - 22:21
Отговори

m4r1qn снимка m4r1qn 09 юли 2011 - 22:50

Това което мога да кажа е, че Десислав ми прати педалите, те бяха по големи от моите, звъннах му, върнах педалите и той ми прати парите!
Отговори

Гостtuzaria1977_* 09 юли 2011 - 23:04

 m4r1qn, на 09 юли 2011 - 22:50, каза:

Това което мога да кажа е, че Десислав ми прати педалите, те бяха по големи от моите, звъннах му, върнах педалите и той ми прати парите!

Здравеи колега,значи и при теб е имало проблем с размера на педалите!!!
При мен също не стават ама въпросния колега се крие и не иска да връща парите и да си вземе стоката - която не отговаря на описанието обратно!!!!
Отговори

Vas снимка Vas 09 юли 2011 - 23:05

Незнам как стоят нещата с тези педали, но мога да кажа, че Десислав е много точен. Покрай Нова година ми изпрати говорител 12-ка за бас касата и нямах никакъв проблем.
Отговори

realprofesora снимка realprofesora 09 юли 2011 - 23:35

 tuzaria1977, на 09 юли 2011 - 23:04, каза:

Здравеи колега,значи и при теб е имало проблем с размера на педалите!!!
При мен също не стават ама въпросния колега се крие и не иска да връща парите и да си вземе стоката - която не отговаря на описанието обратно!!!!

Koлега , как ше ги връщаш тези хубави педали.Вземи и ,ако ти не можеш накарай някой да изреже педала ти на газта с флексче по шаблон от новия педал и работата ще е ОК.Разбира се като работите -покрийте всичко да не се праши.Успех.
Отговори

milcho2005 снимка milcho2005 10 юли 2011 - 06:13

Мился че тук трябва да се намеси Админ. за да се вземе правилно решение.Тук въпроса не е дали ще станат ако се изрежат и т.н, а да се стигне до консенус
Отговори

Liubeznia снимка Liubeznia 10 юли 2011 - 07:32

 tuzaria1977, на 09 юли 2011 - 22:20, каза:

Да разбира се на снимката е махната гумата на оригиналния педал!

На коя снимка, защото аз такава с махната гума не виждам. Конкретно педала на газта който си снимал си е с гумата.
А на другите два стават ли?
Отговори

Гостtuzaria1977_* 10 юли 2011 - 09:46

Другите два са по - широки и се чудя дали да не пробвам да ги залепя със силикон?.
А този на газта не е с гума - това е само педала което се вижда на снимката без гума е,то е като метална или пластмасова отливка!
Отговори

DALGONSKi снимка DALGONSKi 10 юли 2011 - 09:54

 tuzaria1977, на 10 юли 2011 - 09:46, каза:

Другите два са по - широки и се чудя дали да не пробвам да ги залепя със силикон?.


-Недей да експериментираш с педалите! Това не е някоя декоративна окраса - не дай Боже нещо се разпадне в неподходящ момент и не ми се мисли какво може да се случи!

А по въпроса с коректността на колегата.. ти преди да ги купиш попита ли го, защо след като има ASTRA G и се предполага, че за него си е пазарил педалите, пък след тва ги продава ? Обещавал ли ти е да ти върне парите ако не стават ?

п.п. Между другото точно когато водехме преговори за 12-ката говорител на колегата Vas тогава той ме помоли аз да се свържа с колагата Десислав. Спомням си, че след 2-съобщения стигнахме почти до майката-шайката, за мен той не е никакъв търговец, нито отношението и държанието му е колегиално. Премълчах, казах на момчето дето искаше говорителя сам да му пише и да се оправя с него. Късмает, че поне говорителя се оказал читав и не се е налагало да се разправят и за него..
Мнението беше редактирано от DALGONSKi: 10 юли 2011 - 09:55
Отговори

Burn_0ut снимка Burn_0ut 10 юли 2011 - 11:43

 tuzaria1977, на 09 юли 2011 - 20:23, каза:

Ето и снимки !!! http://tuzaria1977.s...605741.24189050


здр колега тези снимки ти ли си ги снимал и сега ги качваш или това са снимките от обявата на другото момче ?
Отговори

Гостtuzaria1977_* 10 юли 2011 - 19:13

 Burn_0ut, на 10 юли 2011 - 11:43, каза:

здр колега тези снимки ти ли си ги снимал и сега ги качваш или това са снимките от обявата на другото момче ?

Здравеи колега,аз съм ги снимал!
Отговори

sashonikolov снимка sashonikolov 10 юли 2011 - 19:53

номера на капачката на педала не отговаря на номерата по каталога на GM,което е нормално имайки в предвид политиката на фирмата по отношение на резервните части.
По описание в каталога и сравнявайки го със снимката отговаря на педала за газта на Астра H.Дават го обаче,че се слага на Astra H и Zafira B.За други модели не е упоменато.
Не взимам страна,но поне досега колегата Десислав е пазарувал не веднъж части от магазина и ги е получавал по Еконт с наложен платеж и е бил коректен.Естествено това са мои лични впечатления и както казах не взимам страна а просто споделям.
Мнението беше редактирано от sashonikolov: 10 юли 2011 - 19:54
Отговори
Тази тема е заключена « Prev
Хостинг от NS1.bg
Хостинг от NS1.bg