Опел Клуб България

»
Вход Регистрация Потребители Ново съдържание Промени на статуса
« Back to Електрическа инсталация и електроника

Инфо за ECU

silvaro снимка silvaro 19 август 2007 - 20:39

колеги здравейте,попадна ми едно ЕКУ ...ама незнам за какъв модел на опел е?! ако може някой да помогне???
даде ми го един приятел дето изкупува коли за скраб и той незнае от каква кола е останал...само знае че е Опел!
Публикувано изображение
Отговори

espero2000 снимка espero2000 19 август 2007 - 22:31

 silvaro, на Aug 19 2007, 09:39 PM, каза:

колеги здравейте,попадна ми едно ЕКУ ...ама незнам за какъв модел на опел е?! ако може някой да помогне???
даде ми го един приятел дето изкупува коли за скраб и той незнае от каква кола е останал...само знае че е Опел!


Би трябвало да е от мотор с16нз - който предимно се монтира на Кадет, Вектра, Астра или на Аскона
Отговори

silvaro снимка silvaro 19 август 2007 - 22:53

Би трябвало да е от мотор с16нз - който предимно се монтира на Кадет, Вектра, Астра или на Аскона
[/quote]
то май и аз си мисля че е от кадет ....ако го бодна на моя C16LZ да не направя някоя беля или е вероятно само да не запали колата с него!то май друг начин да се тества няма???
Отговори

Peshe снимка Peshe 21 август 2007 - 22:03

Това е комп от C16NZ, но за да си сигурен 100% отвори капачето и вътре има един син на цвят цокъл .През него се вижда един чип с лепенка,на която има 4 букви и 4 цифри.Кажи ги кои са и веднага ще ти кажа за кой мотор и коя година е компа,но съм сигурен,че е от C16NZ. :opel_forever:
Отговори
Хостинг от NS1.bg
Хостинг от NS1.bg