Опел Клуб България

»
Вход Регистрация Потребители Ново съдържание Промени на статуса
« Back to Ascona

Аскона - Сваляне на задна броня

ASCONA 1.6N снимка ASCONA 1.6N 07 октомври 2005 - 15:10

Колеги, в момента не виждам във форума никой от колегите с Аскона, но все пак ако някой знае да помогне - как се сваля задната броня на Асконата. Някъде съм забутал мануала и не мога да погледна.

Предварително благодаря :angry:
Отговори

Ivo_Dinkov снимка Ivo_Dinkov 07 октомври 2005 - 20:44

Точно в областта, където се падат стоповете, от вътрешната страна на багажника има два болта 13. Отвиваш ги и издърпваш бронята. Ако искаш да я свалиш с щипките , от двете страни на калниците са двете винтчета, но отвиването им е излишно, двата болта са достатъчни.
Внимавай с кабелите на осветлението на задния номер!
Отговори

IGNEV снимка IGNEV 08 октомври 2005 - 09:15

А някой ще може ли да ме сжетне как се сжаля декоративната маска на задната броня на вектра а фейслифт.........По конкретно има едни щипки посредата дето не мога да ги докопам от никъде?!
Отговори

Moonlord снимка Moonlord 08 октомври 2005 - 10:33

Ivo_Dinkov, на Oct 7 2005, 08:44 PM, каза:

Точно в областта, където се падат стоповете, от вътрешната страна на багажника има два болта 13. Отвиваш ги и издърпваш бронята. Ако искаш да я свалиш с щипките , от двете страни на калниците са двете винтчета, но отвиването им е излишно, двата болта са достатъчни.
Внимавай с кабелите на осветлението на задния номер!
<{POST_SNAPBACK}>


Иво ти го е казал точно:))) Държи се на 2 дъъъълги болта и се издърпва... Осветлението на номера при мен е с букса и директно се откачва.

УСПЕХ :D
Отговори
Хостинг от NS1.bg
Хостинг от NS1.bg