Опел Клуб България

»
Вход Регистрация Потребители Ново съдържание Промени на статуса
« Back to Car Audio

мога ли да сложа на вектра Б CID

opel_vectra снимка opel_vectra 22 юни 2008 - 16:37

колеги зарибих се да си намеря ЦИД със един плеър NCDR1100,
Четох в един форум, че ако си взема ЦИД със този плеър от една кола и ако ги сложа на моята ще тръгне.
и някои знае ли какво трябва да си взема освен цид-а и плеъра.

а ето и линка от който четох. http://astra4ever.net/ncdr-1100---cid--top...ish-t57376.html
искам само инфо, а пък аз вече ще търся откъде да си намеря тези нещица
поздрави
Отговори

opel_vectra снимка opel_vectra 25 юни 2008 - 10:08

дайте някакви мнения...съвети.
може ли да стане. <_<
Отговори

hudson снимка hudson 25 юни 2008 - 11:47

Ами германците пишат, че е препоръчително, а не задължително да са от една кола двата компонента. Ако са от различни, ще трябва да ходиш при дилър на опел, за да ги "оженят" (както пишат швабите) едно за друго. Трябва да си набавиш GPS антена и да преправиш буксата за радиото което имаш, за да я закачиш към NCDR1100/1500. Това разбрах аз от линка, който си сложил. Като съвет - ако намериш кола с този дисплей и радио в морга - взимай и буксите, ако не и цялата инсталация между тях.
От друга страна обаче, може и да не се занимаваш с тази антена, защото карти на БГ за тази навигация няма. Освен ако не пътуваш доста по европа де.
Отговори

opel_vectra снимка opel_vectra 25 юни 2008 - 13:59

 hudson, на Jun 25 2008, 12:47 PM, каза:

Ами германците пишат, че е препоръчително, а не задължително да са от една кола двата компонента. Ако са от различни, ще трябва да ходиш при дилър на опел, за да ги "оженят" (както пишат швабите) едно за друго. Трябва да си набавиш GPS антена и да преправиш буксата за радиото което имаш, за да я закачиш към NCDR1100/1500. Това разбрах аз от линка, който си сложил. Като съвет - ако намериш кола с този дисплей и радио в морга - взимай и буксите, ако не и цялата инсталация между тях.
От друга страна обаче, може и да не се занимаваш с тази антена, защото карти на БГ за тази навигация няма. Освен ако не пътуваш доста по европа де.


по европа не пътувам, и карта за навигация също може би няма да ползвам. а на касетофона пише че има изход и за телефон, той отделно ли е.
и накрая ако си намеря тези неща дали ще сработи с борда ми, дали ще си изписва пак цялото инфо само че цветно. в сайта пише че всичко става, ама дали...
Отговори

opel_vectra снимка opel_vectra 30 юни 2008 - 10:08

по последна информация, може и да стане. само не се знае борда дали ще работи добре. ако работи, направо ще се пускам в приключения
Отговори

hudson снимка hudson 30 юни 2008 - 11:18

 opel_vectra, на Jun 30 2008, 11:08 AM, каза:

по последна информация, може и да стане. само не се знае борда дали ще работи добре. ако работи, направо ще се пускам в приключения

Не виждам проблем да не стане - все пак има вектри с такива дисплеи. Поразрови в подфорума "Опел Вектра" - има един колега с вектра комби. Неговата е с такъв дисплей. Ника не си го спомням, но на местожителство пише София-Пазарджик (или обратно).
Имаш ЛС
Отговори

opel_vectra снимка opel_vectra 30 юни 2008 - 14:19

не успях да открия кои от колегите е с такава вектра с цветното дисплейче, ако се покаже да каже да му задам няколко въпроса
Отговори

saso снимка saso 21 август 2008 - 15:11

Намерил ли си от някъде CID + NCDC/R и за какви пари?
Нещо се зарибих и аз ама ми трябва от тия по-ситните плеърчета, не от големите.
Отговори

opel_vectra снимка opel_vectra 21 август 2008 - 17:19

не съм намерил още нищо. търся си в чужбина, но дали ще изскочи незнам
Отговори
Хостинг от NS1.bg
Хостинг от NS1.bg