Опел Клуб България

»
Вход Регистрация Потребители Ново съдържание Промени на статуса
« Back to Велико Търново

Попитайте за сервиз или магазин във В. Търново в тази тема

Vectra_777 снимка Vectra_777 04 ноември 2007 - 19:49

Колеги пишете ни за всичките си опити като опелджии . Къде водите количките си на сервиз !? От къде купувате аксесоарите за тях на нормални цени !? Дайте идеи на другите като вас какво могат да направят с колата си !?
Посъветеайте и споделете за сервизчета , магазинчета и добри майстори в рамкитена Велико Търново !?
:opel_forever: :nau: :nau:
Отговори

Milislavov снимка Milislavov 05 ноември 2007 - 01:23

Страхотна тема. Само предлагам да я поразбием малко с цен по-лесна ориентация. Започнах разбиването от тук:
http://www.opelclub-...showtopic=33542

Захари, предлагам тая тема сегашната да обхване магазините, а друга тема да пуснеш евентуално за сервизите. Какво мислиш ?
Отговори

Vectra_777 снимка Vectra_777 05 ноември 2007 - 12:44

Мисля че е добре тук да се пише за всичко което съм предложил не да тарсиш 1000 теми и да четеш.Напълно мисля че съм коплектовал с магазините и сервизите идеално. Моля който има въпроси да задава и да се започне развитието на тази тема за да може за напред да бъде полезна за дръгите колеги на които ще им се наложи някога ремонт или закопуване на нещо... :opel_forever:
Отговори

Milislavov снимка Milislavov 05 ноември 2007 - 16:29

Ок, аз подхванах автомивките. Дано е от полза на някой :)
Отговори

Vectra_777 снимка Vectra_777 05 ноември 2007 - 17:25

ЗАТАМНЯВАНЕ НА ПРОЗОРЦИ С ФОЛИО !!!

Колеги търсих на много места и открих едно местенце където момчето е доста къдърно и затъмнява дори и с оригинално фолио по желание , но цената там е по висока :bou:
С обикновенно фолио цена за Вектра е 60 лв. за задните прозорци включително и задното стъкло.
За Астра е 60 лв. без задното стукло само задните на вратите !
За други автомобили нямам информация , но за тези съм питал и знам.
Цените са със самото фолио от него !!! Марково !!!
С оригиналното фолио Цена: 200 лв. :opel_forever:
Мястото се намира точно под :nau: има една автомивка , там се намира и човекът който затъмнява. Мисля че се казваше Гошо.
Отговори

breakboy снимка breakboy 05 ноември 2007 - 17:26

Здр.Искам да попитам от къде мога да си намеря планка за радиатора на тигра в Търново ?
Отговори

didopulov снимка didopulov 05 ноември 2007 - 18:04

Колеги от Велико Търново къжете ми магазин за аксесоари искам да си купя фарове за вектра б феислифт и някви кристални стопове може и прагове да си харесам
Отговори

Vectra_777 снимка Vectra_777 05 ноември 2007 - 19:58

 didopulov, на Nov 5 2007, 06:04 PM, каза:

Колеги от Велико Търново къжете ми магазин за аксесоари искам да си купя фарове за вектра б феислифт и някви кристални стопове може и прагове да си харесам


Колега знам едно местенце склад на едро но за фаровете и стоповете мисля че ште ти ги дадът ма да ги земеш комплект и то на добра цена !!! Бензиностанция БУЛМЕКС към ТЕХНОМАРКЕТ има едно сервизче точно под бензиностанцията до него се намира това складче попитай там !!! Цените са складови обясни че искаш да вземеш фаровете и стоповете комлект да не те разкарат като ти кажат че е само на ЕДРО !!!

 breakboy, на Nov 5 2007, 05:26 PM, каза:

Здр.Искам да попитам от къде мога да си намеря планка за радиатора на тигра в Търново ?

Потърси в моргите ако не знаеш къде са пиши пак ще ти кажа няколко !! :opel_forever:
Отговори

breakboy снимка breakboy 05 ноември 2007 - 22:10

 breakboy, на Nov 5 2007, 05:26 PM, каза:

Здр.Искам да попитам от къде мога да си намеря планка за радиатора на тигра в Търново ?

Потърси в моргите ако не знаеш къде са пиши пак ще ти кажа няколко !! :opel_forever:[\quote]


Сещам се само за тая срещу СБА, там проверих скоро, но нямаха :( Къде другаде ?
Отговори

Звезделин снимка Звезделин 05 ноември 2007 - 22:58

Значи аз колата си я водя на сервиз в с.Шемшево при едни приятели монтьори.. 6+ работа, обслужване и не е скъпо, масло.. сега съм с Билщайн масло , High-Perfomance Oil.. цена няма да споменавам, сега ще сменям съединител , Sachs съм си харесал, цена ще споделя! :opel_forever:
Отговори

Vectra_777 снимка Vectra_777 05 ноември 2007 - 23:02

Авто Морги !!!!
1.ЦБА
2.с.Първомайци - на главната улица
3.с.Шемшево - преди да влезеш в селото от към ВТ
4.с.Шереметя - на центъра до един магазин до Кметството /има званец и табела/
5.Горна Оряховица - КАЛТИНЕЦ !!! /не се препоръчва :nau: /
6.Лясковец - на края на града към Г.Оряховица на един зявой се намира !!!

Може да търсите части и по Пунктовете за МЕТАЛ /вторични съровини/

1.Ножарска фабрика
2.Чолаковци - на обращалото на тролеите има 3-пункта , а на вътре има още 1
3.По пътя за с.Шемшево в ляво над Вафли " ЛАЧИТА " /това е от скоро/



 Звезделин, на Nov 5 2007, 10:58 PM, каза:

Значи аз колата си я водя на сервиз в с.Шемшево при едни приятели монтьори.. 6+ работа, обслужване и не е скъпо, масло.. сега съм с Билщайн масло , High-Perfomance Oil.. цена няма да споменавам, сега ще сменям съединител , Sachs съм си харесал, цена ще споделя! :nau:



Този сервиз който споменава Звезделин се намира точно срещу моста между с.Леденик и с.Шемшево !!! :opel_forever:
Отговори

Звезделин снимка Звезделин 06 ноември 2007 - 08:53

 Vectra_777, на Nov 5 2007, 11:02 PM, каза:

 Звезделин, на Nov 5 2007, 10:58 PM, каза:

Значи аз колата си я водя на сервиз в с.Шемшево при едни приятели монтьори.. 6+ работа, обслужване и не е скъпо, масло.. сега съм с Билщайн масло , High-Perfomance Oil.. цена няма да споменавам, сега ще сменям съединител , Sachs съм си харесал, цена ще споделя! :nau:



Този сервиз който споменава Звезделин се намира точно срещу моста между с.Леденик и с.Шемшево !!! :opel_forever:


Точно така :nau:
Отговори

Vectra_777 снимка Vectra_777 06 ноември 2007 - 12:07

Звезди оточнявай мястото на сервизите , магазините и т.н.
Нали трябва да си полезен с информацията си :opel_forever:
Отговори

Stakity снимка Stakity 06 ноември 2007 - 12:12

абе някои може ли да ми каже ква е разликата между тонирането на стаклата и слагането на фолио
и каква цена е тонирането и ако се тонират онези сас сините фуражки правят ли проблеми
Отговори

Vectra_777 снимка Vectra_777 06 ноември 2007 - 12:52

 Stakity, на Nov 6 2007, 12:12 PM, каза:

абе някои може ли да ми каже ква е разликата между тонирането на стаклата и слагането на фолио
и каква цена е тонирането и ако се тонират онези сас сините фуражки правят ли проблеми


Разликата е че тонирането мисля става по добре от фолиото ... :opel_forever:
Но за цена незнам дори не съм и чувал къде тонират ...
ако някои знае да пише :nau:
Отговори

breakboy снимка breakboy 06 ноември 2007 - 17:26

Блягодаря много на Vectra_777 за информацията!
Отговори

Vectra_777 снимка Vectra_777 06 ноември 2007 - 17:42

 breakboy, на Nov 6 2007, 05:26 PM, каза:

Блягодаря много на Vectra_777 за информацията!

Моля с квото мога помагам :opel_forever:
Отговори

Rios7o снимка Rios7o 07 ноември 2007 - 03:55

 Звезделин, на Nov 6 2007, 08:53 AM, каза:

 Vectra_777, на Nov 5 2007, 11:02 PM, каза:

 Звезделин, на Nov 5 2007, 10:58 PM, каза:

Значи аз колата си я водя на сервиз в с.Шемшево при едни приятели монтьори.. 6+ работа, обслужване и не е скъпо, масло.. сега съм с Билщайн масло , High-Perfomance Oil.. цена няма да споменавам, сега ще сменям съединител , Sachs съм си харесал, цена ще споделя! :nau:



Този сервиз който споменава Звезделин се намира точно срещу моста между с.Леденик и с.Шемшево !!! :nau:


Точно така :nau:



Звезделин аз колата си я имам като малко детенце и мн ама мн трудно някои може да ме накара да отида при маистор, по принцип когато ходя им вися яко на главите щот неща да стават проблеми. аз си търся личен лекар за колата, мога ли да им имам доверие и ако не някоида каже каде да варя и да съм спокоен че колата ми е в добри ръце :opel_forever:
Отговори

Vectra_777 снимка Vectra_777 07 ноември 2007 - 12:13

За ОПЕЛ маняците които са ДИЗЕЛ !!!

Колеги има едно сервизче едно момче поправя дизелови колици....
Много е къдърно !
Сервизчето се намира до НОЖАРСКА фабрика има един голям магазин за фаянс и бани , тоалетни такива работи ... та казва се СИКО ... като застанеш с лице към него в дясно има една уличка поемате по нея и на края на нея има 2 големи врати като на гараж на едно хале !!!
Там се намира сервизчето ... момчето се казва НИКОЛАЙ

GSM връзка с него ===> 0886 846781 и 0895695888 гр.Велико Търново
Отговори

Vectra_777 снимка Vectra_777 08 ноември 2007 - 19:59

Гумаджийници във Велико Търново !

1.Колев - Преди Автогара Запад в дясно ! - КИА Моторс - ПРЕПОРЪЧВАМ !!! /но е скъпичко !!!/
2.!?!?!?!? - Преди ПРАКТИКЕР в дясно ! - две гаражчета - ПРЕПОРЪЧВАМ !!!
3.!?!?!?!? - Под Пионерски Дом ! - на зовоя - ПРЕПОРЪЧВАМ !!!
4.!?!?!?!? - На качица ! - до Автокъщата на главната улица е !
5.!?!?!?!? - Картала ! - до верига магазини Б+ има и автомивка там до нея
6.!?!?!?!? - Спортна зала ! - под спортна зала новият блок до игрището за тенис
7.!?!?!?!? - Под ОУ " Бачо Киро " - надоло преди главната улица в дясно


:beer: :beer: :beer: :beer: :beer: :beer: :beer:
Отговори
Хостинг от NS1.bg
Хостинг от NS1.bg