Опел Клуб България

»
Вход Регистрация Потребители Ново съдържание Промени на статуса
« Back to Пловдив

Попитайте за сервиз или магазин в Пловдив!

wrecked_pld снимка wrecked_pld 04 ноември 2008 - 16:33

Мерси много за информацията колега.Иначе за Бош сервиза съм ходил този на кукленско шосе,където ми правиха на опела кабелите към делкото.Но за този към Скобелева майка го знам и там има по-малко народ така че там ще е.
Отговори

tomik снимка tomik 05 ноември 2008 - 09:44

Имаше една обява за изработка на стелки по поръчка, от някакъв колега тук от Пловдив. Някой да се сеща за нещо, телефон, адрес или нещо такова?
Отговори

Shades снимка Shades 05 ноември 2008 - 09:50

Хмм, не ми се е мяркала, но ако има и аз съм заинтересуван.
Отговори

tomik снимка tomik 05 ноември 2008 - 09:57

Имаше, имаше аз я четох. И забравих да си запиша телефона на човека. Иначе ги правеше както си поискаш.
Отговори

Robotcheto снимка Robotcheto 09 ноември 2008 - 19:38

колеги можели да ми препоръчате някои магазин в пловдив или пазарджик за тиникий за опел астра Г.
Отговори

Рошко снимка Рошко 09 ноември 2008 - 19:57

 Robotcheto, на Nov 9 2008, 07:38 PM, каза:

колеги можели да ми препоръчате някои магазин в пловдив или пазарджик за тиникий за опел астра Г.

Kaкви тенекии ти трябват? Кажи по-конкретно какво търсиш и може и да се намери това, което ти трябва.
Отговори

wrecked_pld снимка wrecked_pld 09 ноември 2008 - 22:46

 tigra79, на Nov 9 2008, 07:57 PM, каза:

Kaкви тенекии ти трябват? Кажи по-конкретно какво търсиш и може и да се намери това, което ти трябва.



Какво ти трябва калници ,прагове или ?Ако ти се ходи може да отидеш магазина на Евро007,който се намира до гара Север (не съм сигурен с тея гари) и там сигурно ще имат всичко,което ти трябва зависи дали ще те устрои цената на ново или като идваш насам защо не провериш моргите преди града дето са и след това в магазина да направиш няква справка да видиш кое ще ти излезе по на далавера :unsure:
Мнението беше редактирано от wrecked_pld: 09 ноември 2008 - 22:48
Отговори

Нено Б. снимка Нено Б. 13 ноември 2008 - 10:33

колеги чакайте да питам и аз нещо-
знаете ли някъде в пловдив магазин за олектени части-в частност за маховици и валове.Търся си още и по-добри спирачки(с апарати)
ако някой знае да драсне нещо :wall:
Отговори

Shades снимка Shades 13 ноември 2008 - 10:40

За маховика има 2 варианта - пристъргва се или се купува нов олекотен, което си е цифра. За съвети за C20NE мотора, пиши на Vectra GT, супер точен пич е и не мисля, че ще те отреже. Спирачките може да оправиш с по-хубави дискове и накладки. Добър бюджетен вариант е Brembo Max с накладки Ate и двете неща ги има в Манимпекс на кукленско, до TCM склада. Намира се на самия булевард до гумаджиите. Ако искаш по-големи, евентуално от Омега В6 апарати + дискове.
Отговори

Нено Б. снимка Нено Б. 13 ноември 2008 - 16:07

Благодаря за инфото,колега,току-що се върнах оттам.
Накратко да споделя-Брембото е в софия(естествено) и са само за спортни автомобили,по поръчка.за омега а - :wall:
Имат стандартни спирачни апарати на АТЕ-300 лв парчето.Накладки на същата фирма бяха около 75 лв предни и 45 задни за моята омега.Тези неща ги има в наличност.
При горепосочените обстоятелства ще пускам обява за апарати и дискове от 6-ака на омега б.Това всъщност каза и човекът от брембо,че по-добре да си взема 2-ра ръка.

Имам му телефона,ако на някой нещо...

П.П.Аман от филми :16V:
Отговори

Shades снимка Shades 13 ноември 2008 - 16:51

Чак пък само за спортни. Brembo Max-a вече си е почти ОЕМ продукт :16V: Аз съм купувал за Астра Ф 1.6 комби и си имаха пичовете. Сега обмислям да взимам за Г-класата и пак няма проблем, въпреки че е с по-големите дискове. Абе най-много 24 часа и идват.

Иначе филмът почва от момента, в който си купуваме колите :wall:
Отговори

Нено Б. снимка Нено Б. 24 януари 2009 - 18:54

кажете кой(къде)в пловдив могат да ми качат друг мотор на омегата(от 2 към 2.6)
Отговори

wrecked_pld снимка wrecked_pld 01 февруари 2009 - 16:40

 Нено Б., на 24 Jan 2009, 06:54 PM, каза:

кажете кой(къде)в пловдив могат да ми качат друг мотор на омегата(от 2 към 2.6)



А няма ли вариант сам да извършиш тази офанзива,защото си е бая работа ?Минавал съм по тоя път с по-малък мотор,но видях проблем накрая с кабелите за делкото,а при жиците са доста :mhihi: .За сервиз мисля,че биха те взели онея дето са в Изгрев многото или към митницата има няколко,които се намират на кръстовището с мотокара.Като идваш от моста посока кукленско шосе завиваш на ляво и след това веднага в дясно и влизаш през входа веднага в ляво.А там има доста и даже една вектра А,която се продава за 600 с новите номера като му казаха на пешо ако му трябва да отиде да я види за части :mhihi:
Отговори

Ivaylo Daskalov снимка Ivaylo Daskalov 08 март 2009 - 14:44

 wrecked_pld, на 19 Aug 2008, 06:06 PM, каза:

Ако знаете къде в Пловдив мога да закарам главата да ми направят само челен шлайф т.е. да оберат старата гарнитура ще е добре да ме упътите или препоръчите сервиз или майстор,при който сте били казвайте каквото знаете :newsm05_41: .Мерси предварително :icon_razz2:


колега веднага ти казвам
Мястото за мен е само едно
от скоро стана и още по - известно по случай обира и убийството което се случи там може и да си гледал по новините
така наречения сервиз ЧАРЛИ , намира се в Кючука, а по - точно пътя за Марково след бензиностанцията Хаджията Груев преди линиите в дясно и после 3 -тата пак в дясно
сервиза е с големи сини врати и от далече си личи
аз там си шлайфах главата и разпределителните валове ,препасвах и леглата на същите
техниката и машините са профисионални , същото мога да кажа и за майсторите
с две думи съм доволен
пък и как няма да съм като живея точно до сервиза :))

поздрави
Отговори

Ivaylo Daskalov снимка Ivaylo Daskalov 08 март 2009 - 14:54

 tuning7350, на 25 Aug 2008, 08:43 PM, каза:

Та взех си спортни седлета и се оказа че не пасват точно на мястото на старите седалки :icon_razz2: та ще ми трябва човек който може да ги преправи или може би да завари една рамка върху която да се монтира седалката :newsm05_41: та ако някой знае кой може да ми свърши работа и да не ме одере жив нека сподели :flag:
МЕРСИ ПРЕДВАРИТЕЛНО :flag:


Аз мога да те изпратя при един при който си преправих гърнетата и катализатора - същия го изкормих и съответно ми го завариха за катализатора става въпрос :))
МЯСТОТО Е В КЮЧУКА посока Мрково след Хаджията , глухата линиия веднага в дясно
ПОЗДРАВИ

 fire1, на 10 Oct 2008, 01:30 AM, каза:

някой знае ли къде в Пловдив мога да намеря странични спойлери и спойлер за задния прозорец (тип козирка ) за opel kadett GT?


В ПЛОВДИВ незнам но до Пловдив и по точно В КУКЛЕН има авто морга специално за опел
имат от всичко
:))
Поздрави
Отговори

Peshotiger снимка Peshotiger 10 март 2009 - 14:03

Някой сеща ли се как се казваше магазина за авточасти и автосервиз,
който се намира между Технополис и автокъщите на бул. Санкт Петербург?
Отговори

mcfistell снимка mcfistell 10 март 2009 - 14:46

 Peshotiger, на 10 Mar 2009, 02:03 PM, каза:

Някой сеща ли се как се казваше магазина за авточасти и автосервиз,
който се намира между Технополис и автокъщите на бул. Санкт Петербург?


"Реал Ковачев" май беше?!?!
Отговори

Рошко снимка Рошко 10 март 2009 - 15:36

 mcfistell, на 10 Mar 2009, 02:46 PM, каза:

"Реал Ковачев" май беше?!?!

Точно! :icon_wink2:
Отговори

sumaher снимка sumaher 13 март 2009 - 19:51

някои знаели къде в Пловдив има магазин за кожи и дамаски
Отговори

otem снимка otem 14 март 2009 - 00:54

Знам магазин за дамаски, ама незнам дали кожи продават, аз оттам си купих тапицерия да си направя таваните на дветеопелчета, мн съм доволен от дамаската, и от цената и
Магазина се намира като караш по булеварда на каменица, посока ботев стадиона, преди оградата на бирената, на пешеходния светофар в дясно завиваш и накрая на оградата на фабриката отдясната страна има едно магазинче под блока, там има доста дамаски, за кожи не съм гледал
Отговори
Хостинг от NS1.bg
Хостинг от NS1.bg