Опел Клуб България

»
Вход Регистрация Потребители Ново съдържание Промени на статуса
« Back to Други технически въпроси

Негативи за Топран като марка

javor_bg снимка javor_bg 07 август 2014 - 09:28

Здравейте ! Значи взех от Аутоплюс в разстояние на няколко месеца две части на Топран. Първия път беше пластмасов фланец за термостат с уплътнението. Монтирах го и след това течеше ! Още такива случаи точно на Топран за същите фланци чух.

Втория път вземам ключе, което се монтира на вратата на Ибизата ми и гаси и светва лампата. Сложих го всичко точно и като се качих в колата и минавам през дупки и лампата ми премигва. Като чуя за Топран и вече нямам особено добро мнение.
Отговори

desert_fox снимка desert_fox 07 август 2014 - 18:21

Топран са опаковъчна фирма- поръчват в азия и къде ли не и после увиват в техен картон .От видяното из форумите излиза, че само маркучите им стават.
Отговори

borro снимка borro 07 август 2014 - 18:52

купувал съм датчици, маркучи - общо взето съм хапвал дървото...демек гледам да ги пропускам.
Отговори

Vectra Rulzz снимка Vectra Rulzz 08 август 2014 - 00:05

Аз взех тампони на макферсоните на тая фирма и на който и да съм казал са ми казвали, че съм сбъркал, но практиката показва, че вече няколко месеца няма абсолютно никакви проблеми.
Мнението беше редактирано от Vectra Rulzz: 08 август 2014 - 00:06
Отговори

Жоро снимка Жоро 08 август 2014 - 08:35

Kakто каза колегата, това е опаковъчна фирма. Вземал съм лост за мигачи за Астра Ф/Тигра А и до ден днешен, поне 5г работи. Вземал съм и пеперудка за контактен ключ и с нея не съм имал проблеми...
Отговори

Rosen Popov снимка Rosen Popov 11 август 2014 - 06:30

Аз съм взимал клеморед и помпа за чистачките и двете работят перфектно и двете неща съм ги поръчвал в Стефанов Мотърс без да съм имал претенции към марката и това са ми давали :icon_wink2: - доволен
Отговори

Жоро снимка Жоро 11 август 2014 - 07:43

 Жоро, на 08 август 2014 - 08:35, каза:

...


Тези дни ми звънна стар съфорумец, колата му не работела на бензин, а на метан, повече от добре. Бил сменил бобината и за това му казали, че най вероятно е компютър. Та ме помоли да му намеря. Намерих му няколко обяви, пробва компютъра и същото. Усъмняват се в новата бобина, сменят я с друга, тук аз разбирам, че е била топрам и колата тръгва супер....
Като и новата е топрам, но много по-добре изглеждаща. Извода е че има и що годе хубави и такива дето са пълни боклуци..
Отговори
Хостинг от NS1.bg
Хостинг от NS1.bg