Опел Клуб България

»
Вход Регистрация Потребители Ново съдържание Промени на статуса
« Back to Двигатели, горивни системи, съединители, ск.кутии

Идей как да махна водна помпа

Smoocki снимка Smoocki 12 април 2012 - 19:29

Значи след 2 часов бой по помпата отгоре ,одолу ,от към вътрешната страна не помръдва ..още не съм свалил смукателният колектор и мисля опитите да продължат утре след демонтажа му ,но споделете само при мен ли така се е заклинила неимоверно ?
Отговори

ОПЕЛ ФЕН снимка ОПЕЛ ФЕН 12 април 2012 - 23:11

бой с чука там тето ти казах но си намери удобно желязо :smile3560: а трете болчета махна ли ги :yahoo:
Отговори

Smoocki снимка Smoocki 13 април 2012 - 06:39

Махнато е всичко ,бих и така както ми каза ...днеска ще продължа с биенето :)А отначалото мислех,че чука ми е малък но след като взех и големия явно не е бил в него проблема .
Отговори

ОПЕЛ ФЕН снимка ОПЕЛ ФЕН 13 април 2012 - 10:34

ако не става и така чукними да ти кажа друг вариант но ти требе електрожен
Отговори

Smoocki снимка Smoocki 13 април 2012 - 14:34

Със секача стана идеално :)
Отговори

Lord Extra снимка Lord Extra 13 април 2012 - 20:27

A некой сети ли се че помпата се върти, или само бой с чукот.
Отговори

kevin снимка kevin 13 април 2012 - 21:06

Я сега ако може обясни за електрожена метода,че аз доколкото се сещам има 2 различни материала и къде какво става та да излезе помпата.Освен това мисля,че бяхме форум,в който да си помагаме и стига с тия лични.Чукни тук,чукни там да разбереш.Ако си сервиз кажи,ако ти трябват клиенти-пак кажи.Иначе това е ОПЕЛ ФОРУМ.
Отговори

javor_bg снимка javor_bg 13 април 2012 - 21:37

Колега и мойта така излезе доста години на Кадета - със секача и козия крак :19a: Голямо блъскане беше.
Отговори

ОПЕЛ ФЕН снимка ОПЕЛ ФЕН 13 април 2012 - 22:06

 kevin, на 13 април 2012 - 21:06, каза:

Я сега ако може обясни за електрожена метода,че аз доколкото се сещам има 2 различни материала и къде какво става та да излезе помпата.Освен това мисля,че бяхме форум,в който да си помагаме и стига с тия лични.Чукни тук,чукни там да разбереш.Ако си сервиз кажи,ако ти трябват клиенти-пак кажи.Иначе това е ОПЕЛ ФОРУМ.


колега от 90та година правим само марката опел и нищто друго при мен в сервиза има само опел които ме познава знае за какво става дума та по тоя повот съм брал много ядове и мъки ако имаш некакъв проблем веднага мога да ти дам решение за електрожена да кажа как става работата пускаш го на макс и масата я слагаш на блока а плюса на помпата за 20 30 секунди и после студиш с вода и си готов помпата сама пада. :smile3560:
Отговори

kevin снимка kevin 13 април 2012 - 22:26

Далеч съм от заяждане.Чел съм почти всичките ти постове плюс последния за изстрадалите дефекти по опел.Разбрах те какво написа,като се има предвид че доста имаме електрожени следващия път мога да приложа това,което обясни.Знам,че разбираш ама така и ние дето разбираме горе-долу знаем какво да направим.
Отговори

ОПЕЛ ФЕН снимка ОПЕЛ ФЕН 14 април 2012 - 22:10

такае нали затова сме тук да си помагаме :icon_razz2:
Отговори
Хостинг от NS1.bg
Хостинг от NS1.bg