Опел Клуб България

»
Вход Регистрация Потребители Ново съдържание Промени на статуса
« Back to Национални Срещи

Втора национална Астра Бертоне среща

Тази тема е заключена

mercedes_benz снимка mercedes_benz 30 юли 2010 - 07:40

Мдам здравейте и от мен колеги!
Може спокойно да ме пишете ще дойда без значение къде дали на Сливен или на Априлци, въпреки че на Сливен ще е яко бутаница. Преди това на (31-02.08) ще съм на Виена, но мисля, че ще успея. Да видим само ако е на Сливен колко ще е нощувката и изобщо за какво трябва да се събират пари и по колко.
Благодаря!
П.С. ние сме 2-ма! :)
Отговори

Sparx снимка Sparx 30 юли 2010 - 10:54

Малко обнових първата тема ... ако някой има някакви въпроси ... да пита :beer:
Отговори

Berta_z18xe снимка Berta_z18xe 30 юли 2010 - 18:57

Това,което предложи Любо да се съберем и да пием по бира и да съберем по някво скромно дарение от сорта на 5-6лв за флаери е много добро.Аз мисля да предложа другата седмица средата привечер да се видим за час и да се организираме...нека обаче и другите си кажат мнението-навити ли са,ще дойдат ли и т.н.
Не е проблем и ние да платим флаерите и като се видим на срещата да ни дадете по 4-5 лв там колко е.Просто ако ще има такава опция и сте съгласни нека го направим по-скоро,за да може да се разпространява писмото...Аз лично с Любо се наемам да го направя,само кажете дали сте ОК с идеята.

П.С. :bishop: :beer:
Отговори

kvalev снимка kvalev 30 юли 2010 - 20:52

Здравейте,

по отношение на флаерите аз съм ЗА с двете ръце, също бих могъл да се включа финансово към идеята ...... няма проблем

Както казах утре ще се кача да огледам, засега имам нещо наум, но нека да проверя и ще кажа.

Обаче надушвам един проблем ...... може би около 07:00 часа в събота сутринта ще затворят трасето и няма да има как да се качим до мястото което съм си наумил /което е кофти/, за съжаление още ги няма картите на етапите с часовете на стартовете и няма как да кажа кога ще го затворят обаче в никакъв случай няма да е след 07:00 часа.

Това е единственото ми притеснение за момента.

Едва ли ще може да се съберем в петък вечер ??? и да видите там където ще Ви заведа какъв купон става вечер по време на ралито - говоря за Българка, а хотела е на 2 километра от там.

Перфектния вариант е да се качим в петък вечер..... което обаче е неприемливо за вас които сте от далече.

В момента мисля вариант, за да е всичко нормално.

Старта на ралито е в събота в 09:00 часа

И все пак не знам приема ли се идеята мероприятието да в Сливенския балкан /вярно тук по време на ралито наистина е лудница/ или да остане за Априлци ----- Все пак трабва да преценим.

Не искам да си натрапвам мнението защото съм пристрастен, по-скоро вие кажете, а аз ще се съобразя с Вас.

Ето и линкче на мястото за което си мисля, само не знам дали ще се съберем ТУУУУУУК

Другият е ТОЗИ като място са на 100 метра един от друг.

Мястото там е чудно, обаче пак повтарям трябва да качим в петък вечер иначе всичко отива по дяволите .....


Между другото аз съм + 3ма /иначе казано сме двама + жените/

Поздрави на всички :beer:
Мнението беше редактирано от kvalev: 30 юли 2010 - 21:51
Отговори

Desislav 18Xe снимка Desislav 18Xe 30 юли 2010 - 21:13

Пешо,ти ме пишеш ама не съм казал на 100%,че ще идвам :)Като стане организацията с точни дати места и нощувки ще си направя графика на работа така,че да почивам и да дойда,но до тогава не гарантирам на 100% :)
Отговори

kvalev снимка kvalev 30 юли 2010 - 21:25

Да бе точно те е написал човека, ти пък гледай да не дойдеш !!!! :beer:
Отговори

KraaaS снимка KraaaS 31 юли 2010 - 08:05

За флаерите няма проблем, кинтата ще я разделим, но нямам никакво време да се занимавам.
Отговори

Berta_z18xe снимка Berta_z18xe 01 август 2010 - 16:09

Аз те пиша ти се бегаш около късмета :)))) Оки де,няма страшно,смятам че ще спазиш обещанието си :))))
Емиии за сега сме аз,любо,Kraaas i kvlaev,които са навити за флаери.Ако дойде към 25-30лв тва са по 6-7лв,ако и други се пишат че са навити да драснат и на място ще си разделим парите.Не е проблем аз да го направя,само кажете после как ще се разберем да ви пратим някви флаери по пощата или как...Ако ли не просто за сега оставяме така нещата и действаме без флаери.

За мен не е важно къде сме.Датите ме уреждат,за място не съм претенциозен.Незнам обаче дали ще се съберем за петък вечерта... :beer: Така че ако има оферта да намерим добро място за събота и да се качим-ОК,ако не остава за Априлци и това е...казвайте вие!!!
Отговори

Sparx снимка Sparx 01 август 2010 - 18:18

Чакаме kvalev да каже каква е ситуацията с качването до хотела. Аз няма как да дойда в Петък ... даже имам проблеми с идването като цяло в момента, та нещата са малко на кантар, но това не означава, че няма да продължа да помагам с организацията. Ако има някакви проблеми с хотела за Събота, може би ще е най добре да остане за Априлци, или kvalev да търси друг хотел ... предполгам, че не е само 1 в покрайнините на Сливен :beer:
Отговори

Berta_z18xe снимка Berta_z18xe 01 август 2010 - 19:54

Не е зле обаче да се реши до 10-на дена тъй като съм поел ангажимент да се свържа с още 3-ма човека и да им кажа за кога и къде е цялата дъндания...
Отговори

Sparx снимка Sparx 01 август 2010 - 19:59

Еми аз като гледам датите са ясни - 4 и 5 Септември. Остава само локацията да се доуточни ... мисля, че е разумно това да се направи до 10 Август.
Отговори

kvalev снимка kvalev 01 август 2010 - 21:19

Здравейте,

За съжаление няма шанс за качване в събота до хотелите на Карандила и Даулите...........

Хотел в града няма да е угоден никому, все пак ние искаме да сме сред природата - барбекюта, скари и т.н.


Обещавам до няколко дни да дам резултат. За щастие имаме познанства сред организаторите на ралито и може да видя къде са прозорците...

И все пак мисля че мненията за мястото на срещата са твърде малко и аз сам за себе си не мога да определя за къде клонят повечето гласове.

Мисля че ще е най разумно да гласуваме....... и така честно да го определим за да може да се работи по организацията.

Както казах мога да помогна както за Сливен така и за Априлци.................!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


Обаче е редно да го решим заедно.


Поздрави на всички.
Мнението беше редактирано от kvalev: 01 август 2010 - 21:19
Отговори

Sparx снимка Sparx 01 август 2010 - 21:25

За да не губим повече време добавям анкета към първото мнение. Моля да гласуват само тези, които ще присъстват. Благодаря.
Отговори

kvalev снимка kvalev 01 август 2010 - 21:28

 Sparx, на 01 Aug 2010, 22:25, каза:

За да не губим повече време добавям анкета към първото мнение. Моля да гласуват само тези, които ще присъстват. Благодаря.


Евала за бързата реакция.


Поздрави
Отговори

SpaceWalker снимка SpaceWalker 04 август 2010 - 09:02

Любчо, при мене сигурно сме 2ма (аз + жената), но още не съм на 100% за нея, че не знам колко ще може да пътува тя тогава.
Така че за сега сме двама :mhihi:
Отговори

Sparx снимка Sparx 04 август 2010 - 09:34

Окс, писал съм те ... резервациите за хотела ще се правят на по късен етап, така че да може всички да си подготвят нещата.
Гласувал съм за Априлци, не защото не искам да ходя на Сливен а защото е по близо и по тихо и приятно ... нямам нищо против да идем и в Сливен, но като гледам тенденцията е за Априлци. Има много голяма възможност да не мога да дойда ... или да дойда само за единия ден ... ще видим как ще стане номера.
Отговори

Slash снимка Slash 04 август 2010 - 11:49

Момчета бих дал гласа си за Априлци.като разстояние от тук е с 20 км разлика но определено на Балкана ще е по приятно.Няма да гласувам в анкетата тъй като идването ми не е 100 % сигурно.Просто ми е такава работата че всеки един момент може да замина командировка.Така или иначе ако съм в България съм на линия.Поздрави!!!
Отговори

Sparx снимка Sparx 09 август 2010 - 18:35

Пичове излагаме се ... вече е 9-ти и имаме 6 човека гласували ...
Отговори

Desislav 18Xe снимка Desislav 18Xe 09 август 2010 - 19:12

Аз гласувах за Сливен но и на Априлци съм навит.Само дето вчера увлониха колега ми и оставаме 3 човека на работа и няма да почиваме както до сега 2 дена ми само 1,и незнам как ще суча и въртя да се измъкна отчно тогава но ще направя всичко възможно за да присъствам
Отговори

Sparx снимка Sparx 09 август 2010 - 19:24

Хайде колеги, малко ъпдейт на съобщението в главата на форума :sad-smiley-046:

 Desislav 18Xe, на 09 Aug 2010, 20:12, каза:

Аз гласувах за Сливен но и на Априлци съм навит.Само дето вчера увлониха колега ми и оставаме 3 човека на работа и няма да почиваме както до сега 2 дена ми само 1,и незнам как ще суча и въртя да се измъкна отчно тогава но ще направя всичко възможно за да присъствам

Не се притеснявай ... всички сме така. Като гледам май 2/3 ще пътуваме Неделя сутринта към родните места, така че можем спокойно в Събота да се съберем и в Неделя сутринта кой от къде е ...
Отговори
Тази тема е заключена
Хостинг от NS1.bg
Хостинг от NS1.bg