Опел Клуб България

»
Вход Регистрация Потребители Ново съдържание Промени на статуса
« Back to Национални Срещи

Втора национална Астра Бертоне среща

Тази тема е заключена

Sparx снимка Sparx 09 август 2010 - 21:21

Така, прегледах логовете на гласувалите в анкетата и естествено открих хора с които нито се знаем, нито се познаваме. Не искам да съм груб, нямам нищо против да гласуват и други хора, но все пак ми се искаше в тази анкета да гласуват САМО хора с Бертонета за да се види къде искат да се съберем ... и вече когато се избере мястото всички останали ще могат да заповядат. Нека поне тези, които са гласували в анкетата (исключае собствениците на бертонета) да кажат дали ще идват, защото е още по грубо да гласуваш за нещо в което не възнамеряваш да участваш изобщо. Хората си знаят кои са ... надявам се :sad-smiley-046:
Ако въпросните хора не се обадят до края на седмицата ще анулирам гласовете им, защото очевидно това са празни гласове, които обезсмислят гласуването като цяло.

Удължавам срока за гласуване до края на работната седмица. Каквото изберем в Петък това е. След което пускаме флаерчета в понеделник и ги разпращаме по различните локации ... нека някой колега с Бертоне от Варна се свърже с мен, да се разберем как ще ви пусна флаерчета натам ... имам нещо в предвид.

Колеги от останалите градове също може да се обадят, но от сега казвам, че бюджета за организирането на това събитие е 0лв и всичко се прави с лични средства (за момента хората потвърдили участие със средства са kvalev, Berta_z18xe и аз), ако някой иска да помогне, нека ми пише и ще измислим как. Ако се пращат куриери ще е за сметка на получателя ... след това като се съберем на сбирката ще видим кой колко парички е дал по организацията и ще ги разделим, за да не пада тежестта върху само един, двама или трима. Мисля, че по справедливо няма как да бъде.
Отговори

Berta_z18xe снимка Berta_z18xe 09 август 2010 - 21:22

Аз също имам изпити,че съм го закъсал,но за мене мястото е без значение.Дори си преместих морето с 5 дена по-рано за да съм сигурен,че ще дойда.Казал съм на още 3 момчета е Бертонета и да се надяваме,че поне 2-ма ще присъстват.Аз нямам против да сме и на Сливен,все пак ние си правим Национална Среща,не регионална.Дано само да се получи,че да има мегдан всяка година да си я правим.Иначе за Сливен неам против,дори ще е по-яко да внесем смут и да поразкършим състезанието като внесем допълнителна гюрунтия :sad-smiley-046:


Нека до няколко дена вече се реши,за да знам какво да казвам на другите колеги.
Отговори

HegeJl4o снимка HegeJl4o 10 август 2010 - 14:28

Момчета нищо немога да обешая тази седмица ще съм на море но на връщане може да мина ако се пребирам в събота и ако срещата е в сливен де ;)
Отговори

Vankoto снимка Vankoto 10 август 2010 - 16:57

И тази година ще изпусна, силно се надявам за следващата да съм на линия :sad-smiley-046:
Отговори

Racingbooy снимка Racingbooy 10 август 2010 - 23:05

Знам че съм с по различен Опел но ако срещата е в Сливен с удоволствие бих дошъл да се видя с колегите :sad-smiley-046: аз така или иначе ще съм на ралито нищо неми пречи да се отбия за малко :naughtynono:
Отговори

mercedes_benz снимка mercedes_benz 12 август 2010 - 07:43

Здравейте колеги,
искам да кажа, че за флаерите да ме бройте и мен, че не е особено честно само 2-ма да дават парички. По отношение на срещата... където го решите там, моето пътуване до Виена няма да се състой, тъй че няма проблем!
Поздрави!
Отговори

Berta_z18xe снимка Berta_z18xe 12 август 2010 - 12:10

Ок,ние с колегата Sparx още утре ще уредим нещата и предполагам понеделник ще сме готови с флаерите.

Поздрави! :sad-smiley-046:
Отговори

KraaaS снимка KraaaS 13 август 2010 - 08:10

 mercedes_benz, на 12 Aug 2010, 8:43, каза:

Здравейте колеги,
искам да кажа, че за флаерите да ме бройте и мен, че не е особено честно само 2-ма да дават парички. По отношение на срещата... където го решите там, моето пътуване до Виена няма да се състой, тъй че няма проблем!
Поздрави!


3ма, аз също казах че ще дам, просто нямам грам време да се занимавам.
С теб ставаме 4, така че като оправят кинтите, ще се разбрем да си ги разделим.
Отговори

Sparx снимка Sparx 14 август 2010 - 09:03

Къде желаете да се проведе срещата. Моля да гласуват само тези, които ще дойдат.
гр. Априлци [ 10 ][37.04%]
гр. Сливен (рали Сливен) [ 17 ][62.96%]

Гласуването приключи.
Втората национална Астра Бертоне среща ще се проведе в гр. Сливен на 4 и 5 Септември 2010г.
Моля колегата kvalev да направи всичко възможно да даде малко повече информация къде можем да отседнем :icon_wink2:

Флаерчетата ще станат в идната сряда, защото нямам възможност по рано да го пусна. Нека ми пишат колеги от по големите градове да се разберем да им изпратя бройки.
Отговори

Firefox снимка Firefox 14 август 2010 - 10:39

Здравейте ,
Може би и аз ще се приесъединя . За сега ме пишете в списъка .
За хотелите в Слiвен какво е положението . Има ли някава информация . Да не се окаже , че няма да има места заради Ралито
Мнението беше редактирано от Firefox: 14 август 2010 - 11:12
Отговори

kvalev снимка kvalev 14 август 2010 - 19:40

OK започвам тогава с организацията.......

и обещавам до няколко дни да Ви предложа поне 3 варианта.....


Поздрави на всички и ще Ви чакам в Сливен...
Отговори

SpaceWalker снимка SpaceWalker 14 август 2010 - 19:48

Момци, съжалявам че така късно, но финансово и мене може да ме сложите к кюпа.
Просто при мен времето е много оскъдно, така че като се видиме ще кажете какво и колко.
За Сливен съм ОК!
:icon_wink2:
Отговори

Berta_z18xe снимка Berta_z18xe 14 август 2010 - 21:06

То ще е символично,цялата работа няма да е повече от 25лв.Така ще дойде по някакви левчета на всеки.Аз ше ходя да взимам флаерите от печатницата и към сряда вече ще са при мен.Нека,който иска от другите градове се свърже с мен или колегата Sparx да пратим по пощата някоя и друга листовка да популяризираме мероприятието.

П.С.Киро,гледай да е нещо с паркинг...по възможност разбира се :icon_wink2:

Айде за сега :o
Отговори

Sparx снимка Sparx 15 август 2010 - 14:42

Поради ред причини флаерчетата ще се забавят малко и към сряда ще са готови.
Говорих туко що с kvalev, той ще пусне информация за хотелите, когато има готова такава. Ще оставим няколко телефона за връзка в първия пост тъй като виждам много хора, които четат тази тема без да имат регистрация във форума а искат да присъстват. В случай, че някой има желание да присъства нека се обади.

Искам също така да помоля колегите от по големите градове да ми пуснат някакви бройки за флаерчета за да им изпратя, когато са готови. Лично аз смятам, че повече от 10-ина бройки на град няма смисъл (за София са предвидени около 20,30 броя).
Отговори

kvalev снимка kvalev 15 август 2010 - 16:30

И такаааааа......
Преди около 2 часа се върнах от местност Карандила - над Сливен.

Мисля че на всички ще им хареса там а и ще сме в планита на една идея по-чист въздух и сред зелена атмосфера.

Единият хотел е ЕТО ТОЗИ, който честно казано на мен ми харесва, има хубава механа и ресторант, има възможност да сме вътре или вън за вечерта - както решим. Паркинга пред хотела е за около 10-тина коли, но пътчето до паркинга може да събере останалите спокойно. Двойната стая е 40 лева, хотела е с над 50 места за спане. Хотела е на 30 километра от Сливен и на 1000 метра н.в.

Другият е ТОЗИ, това е бивша почивна станция на СМК, леко пообновена, има по-голям паркинг.Хотела е на 35 километра от Сливен. Няма механа - има ресторант, могат да ни осигурят едната зала от ресторанта само за нас, може да ни наредят масите и навън до барбекюто, както ние поискаме. Там цената е 15 лева на легло - има двойни и тройни стаи.

И двата хотела са 2 звезди - първият е леко по съвременен.
В общи линии и на двете места може да си прекараме добре вечерта.


Сега молбата ми е следната - дайте да направим реален списък на тези които ще присъстват, за да мога до няколко дни да кажа поне приблизителната бройка /според мен на Хотел Бяла Мечка/, за да не останем на сухо и да няма после места - обещал съм до сряда да се обадя и да кажа със сигурност някаква приблизителна бройка, и да видя какво капаро ще ми поискат, за да е всичко сигурно.

И така ако искате телефоните ми са 0887935963 и 0878513549 - казвам се Киро, така че мога да направя един списък при мен, ако пък желаете казвайте тук в темата или на лично.

Качването до хотела може да стане в два варианта:
- събираме се преди обяд гледаме каквото можим от ралито и след като отворят пътя се качваме до хотела - сиреч около 17 часа, почиваме час два и сядаме на масата :o
- събираме се в града и в единият промеждутък преди обяд /мисля че ще е около 11 часа се качваме до хотела/ и след обяд отиваме да гледаме най-близката отсечка връщаме се почиваме и сядаме на масата :icon_razz2:

Чакам мнения и предложения и разбира се уточняването на бройката да стане възможно най-бързо.

Поздрави на :icon_wink2: всички.

П.С. Еййй Любо сложи горе един часовник да отброява оставащите дни и часове до събитието.
Мнението беше редактирано от kvalev: 15 август 2010 - 16:34
Отговори

Sparx снимка Sparx 15 август 2010 - 17:05

Евала колега за изчерпателната информация.

Аз също съм за Бяла мечка и мисля, че направо там можем да се организираме, тъй като вече няма време за гласувания и за това. Ако успеем да се организираме сравнително бързо и да гарантираме някакви места в хотела, можем да успеем да си уговорим отстъпка, така че моля всички колеги да дадът информация до сряда по колко човека ще са, за да видим какви резервации да даваме. Тези, които ги има записани в главанта тема ще бъдат записани според бройките предоставени там. Ако има някакви корекции, нека се обадят.
Отговори

Firefox снимка Firefox 16 август 2010 - 20:09

Аз съм 100 процента сигурен . Днес си писнах отпуска за тогава . Ще бъда сам . Ако има кандидати да се качим още в петък вечер аз съм за . Пишете ме за хотела . Не карам Бертоне , но с одоволствие ще дойда .
Отговори

Berta_z18xe снимка Berta_z18xe 16 август 2010 - 23:20

Аз съм сигура с още 4 човека.
3-ма приятели с Z20LET ще дойдат и един колега също 100% ще дойде.Така че от мое име сме:
5-ма човека + още 4 човека,които не са 100% сигурни.Ще пиша за още 2-ма човека,които до 2 дни ще ми кажат ДА или НЕ.Това е от мен.

Поздрави, :thu:
Отговори

VeJLiVMoRKoV снимка VeJLiVMoRKoV 17 август 2010 - 07:46

За съжаление аз няма да мога да присъствам  :thu:

Студент съм задочно и лекциите ми почват на 30 август, плътни 2 седмици.

Извинявам се и ви пожелавам да си прекарате страхотно.

Поздрави.  :icon_razz2:
Отговори

kvalev снимка kvalev 17 август 2010 - 20:33

Ехоооооооооооооо..........


Така - хотелът ще е "Бяла мечка", утре се обаждам за резервацията - дотук почти сигурните сме 23 човека за спане и 25 за масата вечерта.

Ще кажа между 25 и 30 човека за спане и предполагам че дали ще сме 23 или 33 все ще ни намерят място защото имат и нова сграда до старата.

Искам ви между 10:30 часа и 11:30 часа в Сливен - мисля че е разумно отвсякъде. Часа и мястото ще го заковем след кото говоря с Любо и Пешо.

В събота гледаме една отсечка на която старта е в 13:30 часа - това означава че около 15 часа ще отворят пътя и се качваме до хотела.

Времето се връзва отвсякъде.

В неделя можем да гледаме още 2 отсечки но това вече може да го решим вечерта на масата.


Призовавам Ви за по-голяма активност - АЙДЕ БЕ САМО ТОВА ЛИ СМЕ :icon_razz2: БЕРТИТЕ В БЪЛГАРИЯ ???????????????????????

Срамота бе !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :thu:
Отговори
Тази тема е заключена
Хостинг от NS1.bg
Хостинг от NS1.bg