Опел Клуб България

»
Вход Регистрация Потребители Ново съдържание Промени на статуса
« Back to Основен Форум

смяна на страничен мигач на Опел Мерива

Деян Димитров снимка Деян Димитров 15 април 2021 - 17:55

Здравейте колеги
Падна ми пластмасовата капачка на мигача.Купих си нов страничен мигач,но сега не знам как да го сменя.Ако някой е сменял скоро ще съм благодарен да сподели
Отговори

benzy снимка benzy 15 април 2021 - 19:13

Не съм сменял на Мерива, но най-вероятно "изтегляш" мигача от мястото. Буташ максимално напред и вадиш задния край, може би ще трябва да го подхванеш с нещо меко, имаше някакви крачета, като излезе задното съответно буташ отпред назад и след това измъкваш напред към теб докато излезе куплунга. Поне на Астра Г е така, и предполагам, че не са мислили нова схема :)
Отговори

IvailoM снимка IvailoM 15 април 2021 - 19:33

 Деян Димитров, на 15 април 2021 - 17:55, каза:

Здравейте колеги
Падна ми пластмасовата капачка на мигача.Купих си нов страничен мигач,но сега не знам как да го сменя.Ако някой е сменял скоро ще съм благодарен да сподели


Имам едно питане. Като отидеш на гости някъде не се ли съобразяваш с реда, установен там? Защото този Форум има правила и ти си длъжен да ги спазваш! Още при регистрацията има задължителни неща, като попълването на код на двигател. След това идва задължението ти да публикуваш теми в съответните за целта места, а не където ти падне! Ако обичаш....
Отговори

Деян Димитров снимка Деян Димитров 16 април 2021 - 13:08

 IvailoM, на 15 април 2021 - 19:33, каза:

Имам едно питане. Като отидеш на гости някъде не се ли съобразяваш с реда, установен там? Защото този Форум има правила и ти си длъжен да ги спазваш! Още при регистрацията има задължителни неща, като попълването на код на двигател. След това идва задължението ти да публикуваш теми в съответните за целта места, а не където ти падне! Ако обичаш....
Отговори

JorkataG снимка JorkataG 16 април 2021 - 13:12

Идеята на колегата е че темите се пускат в определени подфоруми, а не където попадне.
Отговори

PLG снимка PLG 17 април 2021 - 10:26

Тук са показали как ставя смяната на някои от моделите на Опел
Моята връзка
Отговори

ZIGI снимка ZIGI 17 април 2021 - 11:56

 PLG, на 17 април 2021 - 10:26, каза:

Тук са показали как ставя смяната на някои от моделите на Опел
[url="https://www.youtube.com/watch?v=wvmLDt_WgCY"]Моята връзка[/u



точно така ама аз ползвам картичка за да не чопля... :smile3560: :smile3560:
Отговори
Хостинг от NS1.bg
Хостинг от NS1.bg