Опел Клуб България

»
Вход Регистрация Потребители Ново съдържание Промени на статуса
« Back to София

6.12.06

Иво снимка Иво 07 декември 2006 - 14:10

iavor, на Dec 7 2006, 02:49 PM, каза:

Абе Иво ти нещо...бонбони камасутра,незнам си кво....голем мрасник ша да додиш бре :thu:  :25:  :thu:
 


Баце точно ти ли го каза това. Да приложим ли една снимка :25: Нека другите кажат кой е мръсник
Публикувано изображение


Е'т го и матриала дет се лиже на горната снимка
Публикувано изображение
Отговори

iavor снимка iavor 07 декември 2006 - 14:23

:thu: :25: :25: :thu:
Отговори

Mahoney снимка Mahoney 07 декември 2006 - 14:34

абре аз като говоря не приказвам!.. деее.. а нас не почерпи - мръсник - аз го написах по-горе!
Отговори

НеаМ РаВеН снимка НеаМ РаВеН 07 декември 2006 - 14:37

А матрияла, дето баце Явор го облизва, кой го донесе? :thu: Васко, мерси мноо, таман се чудех как беше израза. По случая - той Мишо вече си знае :thu:
Отговори

Иво снимка Иво 07 декември 2006 - 14:54

Мишо тея бонбони предизвикват к*родръв и ако беше хапнал от тях щеше два дена да пикаш горе в казанчето :thu:
Отговори

ГостОпел Тигрица_* 07 декември 2006 - 15:46

Неам РаВеН, на Dec 7 2006, 02:37 PM, каза:

А матрияла, дето баце Явор го облизва, кой го донесе? :thu: Васко, мерси мноо, таман се чудех как беше израза. По случая - той Мишо вече си знае :thu:
 

Много нецензурирано се изказвате в този форум - но все пак от къде се взеха тези бонбонки :25:
Отговори

kaka снимка kaka 07 декември 2006 - 15:47

Опел Тигрица, на Dec 7 2006, 03:46 PM, каза:

...

Я, я, нова колежка ли си имаме? :thu:
Отговори

Бай ти Митьо снимка Бай ти Митьо 07 декември 2006 - 15:49

Опел Тигрица, на Dec 7 2006, 04:46 PM, каза:

Много нецензурирано се изказвате в този форум - но все пак от къде се взеха тези бонбонки  :thu:
 

Тези ли - ами това са членовете на форума, в много често заемани от тях физически състояния... Просто се е намерил някой да ги документира... Както Акулски пише.... OPEL - Only Pimps Enjoy Life... :thu: :25:
Отговори

Vassil снимка Vassil 07 декември 2006 - 15:49

Васи, ми май да, така като гледам иска да черпи следващия път. За бонбонки се оглежда. Па ако не Мишо кво :thu:
П.С. Няма ли снимки некви от срещата :thu:
Отговори

Иво снимка Иво 07 декември 2006 - 16:07

Опел Тигрица, на Dec 7 2006, 04:46 PM, каза:

Неам РаВеН, на Dec 7 2006, 02:37 PM, каза:

А матрияла, дето баце Явор го облизва, кой го донесе? :thu: Васко, мерси мноо, таман се чудех как беше израза. По случая - той Мишо вече си знае :thu:
 

Много нецензурирано се изказвате в този форум - но все пак от къде се взеха тези бонбонки :25:
 


Той си е такъв. Винаги така се изказва.

Май се сещам коя е новата колежка :2angry1:
Отговори

Жоро снимка Жоро 07 декември 2006 - 16:26

30 мнения се изписахте и ни снимки ни нищо...
Само колко сте вУлгарни се разбра...
Вие за това ли се събирате по тея срещи пиеници такива?
:thu: :thu: :25:

xcalibur, на Dec 7 2006, 04:07 PM, каза:

Май се сещам коя е новата колежка :2angry1:

Кажи и на нас и ние да знаем :25: Щот аз пък съм сигурен че не знаеш :25:
Отговори

ТаНиЧкА_88 снимка ТаНиЧкА_88 07 декември 2006 - 16:59

Срещата беше сравнително посна.Нито бомбони ядохме,нито пък бирата беше актуална на тази сбирка :thu:
Леле колко сте насериозни- Ванка то ще го отнесеш само да те видя,сега искам реванш :thu: .
И все пак коя ни е новата колежка, я бързо да се похвали.Искаме пълна биография.И по нейн избор да я онагледи със снимков материал.
Отговори

Жоро снимка Жоро 07 декември 2006 - 17:10

TaNuA, на Dec 7 2006, 04:59 PM, каза:

Срещата беше сравнително посна.Нито бомбони ядохме,нито пък бирата беше актуална на тази сбирка  :thu:
Леле колко сте насериозни- Ванка то ще го отнесеш само да те видя,сега искам реванш :thu: .
И все пак коя ни е новата колежка, я бързо да се похвали.Искаме пълна биография.И по нейн избор да я онагледи със снимков материал.
 

Абе оклахома сити, ти преди мъжето пойска снимка...
Ти поне не пиина ли нещо и на бара не скочи ли???...
А то че била постна е ясно нали аз пропуснах, Каката я нямаше...
Отговори

НеаМ РаВеН снимка НеаМ РаВеН 07 декември 2006 - 17:34

И аз май се сещам коя е новата колежка... :thu: Ма тя се вози в Опел :)
Отговори

ТаНиЧкА_88 снимка ТаНиЧкА_88 07 декември 2006 - 17:47

Жоро, на Dec 7 2006, 06:10 PM, каза:

TaNuA, на Dec 7 2006, 04:59 PM, каза:

Срещата беше сравнително посна.Нито бомбони ядохме,нито пък бирата беше актуална на тази сбирка  :thu:
Леле колко сте насериозни- Ванка то ще го отнесеш само да те видя,сега искам реванш :thu: .
И все пак коя ни е новата колежка, я бързо да се похвали.Искаме пълна биография.И по нейн избор да я онагледи със снимков материал.
 

Абе оклахома сити, ти преди мъжето пойска снимка...
Ти поне не пиина ли нещо и на бара не скочи ли???...
А то че била постна е ясно нали аз пропуснах, Каката я нямаше...
 



Ами да само вие ни лисвахте,ама... какво да се прави празник беше- затова ви е простено .А да знаеш по принцип аз бира не пия,само ликьори са ми на мен в главата. :25:

Ванка кажи сега какво нахстина се случи с моя диск- жив ли е още :sad-smiley-050:
Отговори

Mixi снимка Mixi 07 декември 2006 - 18:01

мъртвец, ама си е мой.. кат немога да карам друго сега си го карам кадета.. какъв ви е проблема с моята кола????????????????????????
Отговори

Mahoney снимка Mahoney 07 декември 2006 - 18:06

xcalibur, на Dec 7 2006, 03:54 PM, каза:

Мишо тея бонбони предизвикват к*родръв и ако беше хапнал от тях щеше два дена да пикаш горе в казанчето :thu:
 

абре аз се чувствам като ангелче до простотиите дето пишеш! =)

Mixi, на Dec 7 2006, 07:01 PM, каза:

мъртвец, ама си е мой.. кат немога да карам друго сега си го карам кадета.. какъв ви е проблема с моята кола????????????????????????
 

абре чак сега забелязах че си сложила плоча на гробницата - лелеее =)
пише MIXI на плочата =)
Отговори

s7ifl3r снимка s7ifl3r 07 декември 2006 - 18:09

Имаме си нова колежка и аз съм пропуснал!Малииии! :thu:
Отговори

Mixi снимка Mixi 07 декември 2006 - 18:12

може би тук трябваше да се смееем?

голяма простотия.. искам само да ти кажа че има къде, къде по-мъртавци от моя кадет.....в тоя опел клуб.
Отговори

iavor снимка iavor 07 декември 2006 - 18:14

Вмомента в темата има всички елементи от от типичната бразилска драма-секс,нови жени,интрига около гроба на някого и неговите плочи,в дъното стои един голям мръсник,и около него по-малките мръсници,както и чесните хора :thu: :thu: :25: :25:
Отговори
Хостинг от NS1.bg
Хостинг от NS1.bg