Опел Клуб България

»
Вход Регистрация Потребители Ново съдържание Промени на статуса
« Back to София

07.01.2007

Mixi снимка Mixi 07 януари 2007 - 22:14

За някои срещата приключи.. много весело както винаги много именяци много бонбони .. чудничко беше.....

a ето и доказателствата

Публикувано изображение

Публикувано изображение

Мнението беше редактирано от kaka: 07 януари 2007 - 22:32
Отговори

kaka снимка kaka 07 януари 2007 - 22:36

Мисля, че така снимките стоят по-добре :knee:

Само искам да допълня, че в последствие добавихме още 2 кутии към илюстрираните по-горе, или общо 9 :knee: Накрая повечето от нас вече бяха :puke: поради преяждане с бонбони :flag: А, също така столовете вече не ни стигат, та се наложи да поседя на коляното на Зоро :knee:

Абе, луда работа! :a014:
Отговори

CORSAGIQ снимка CORSAGIQ 07 януари 2007 - 22:48

виждам че срещата е била на ниво но засажаление не можах да се отбия :knee: за другия пат :eko:
Отговори

Mahoney снимка Mahoney 07 януари 2007 - 23:09

..тц разбрах какво ми е - разболявам се - забравил съм това чувство какво беше! - ама си припомних!
Отговори

Taz снимка Taz 07 януари 2007 - 23:12

Супер беше, както винаги :)
Само Микси нещо ми беше далече, та не можахме да си побъбрим по нашите теми :knee: но както и да е, и Сряда е ден. Да ми пазиш място!!! :knee:
Отговори

davidcoulthard снимка davidcoulthard 07 януари 2007 - 23:22

Добре се получи срещата.Бяхме много именици много бонбони се изядоха както си личи от снимките.Очаквам още снимки.Имаше някой доста добри.
Отговори

Mixi снимка Mixi 07 януари 2007 - 23:29

Taz, на Jan 7 2007, 11:12 PM, каза:

Супер беше, както винаги :)
Само Микси нещо ми беше далече, та не можахме да си побъбрим по нашите теми  :knee: но както и да е, и Сряда е ден. Да ми пазиш място!!! :knee:
 



ами ти като седна на другия край :knee:

за сряда ти запювам едно място до мен.. и да се разберем най после по "нашите теми" :flag: :a014:
Отговори

Maiky снимка Maiky 07 януари 2007 - 23:37

Аз като дойдох и почти нямаше хора! Сигурно са разбрали, че идвам с бонбони и са духнали! Яка беше срещата, но приключи доста рано. Дано скоро пак започнем да се събираме повечко хора. А до Сряда не искам да виждам бонбони......нещо май ми е тежко........
:knee:
Отговори

fantastic снимка fantastic 07 януари 2007 - 23:49

здравейте и от мен срещата беше доста добра и още веднъж на всички именяци вскичко най и много сбъднати мечти.
Малко по - късно ще кача снимки и от моя телефон.Жорката добре подреждаше кутиите с бонбони .Да ви кажа че едвам се прибпах от толкова бонбони просто за малко да по-а в колата и както казва колегата Maiky до сряда никакви бонбони.
Отговори

bugatti снимка bugatti 08 януари 2007 - 00:14

Mдам силна беше срещата .....
Отговори

blue-jujka снимка blue-jujka 08 януари 2007 - 00:26

ми айде и аз да кажа :)
много беше весело отново, въпреки че идвам само за трети път :knee:
Отговори

Maiky снимка Maiky 08 януари 2007 - 00:28

blue-jujka, на Jan 8 2007, 12:26 AM, каза:

ми айде и аз да кажа :)
много беше весело отново, въпреки че идвам само за трети път :knee:
 


Ама защо толкова рано си избягала?!? Следващия път по до късно...
Отговори

bugatti снимка bugatti 08 януари 2007 - 00:31

Тя се наЯде с бонбони и айде....сигурен съм че сега като разбра че и ти си носил съжелява :knee:
Отговори

Maiky снимка Maiky 08 януари 2007 - 00:33

bugatti, на Jan 8 2007, 12:31 AM, каза:

Тя се наЯде с бонбони и айде....сигурен съм че сега като разбра че и ти си носил съжелява :knee:
 


Аз за нея ги носех специално :knee:
Отговори

blue-jujka снимка blue-jujka 08 януари 2007 - 00:36

просто се изплаших да не получа диабет и затова..... :knee:
Отговори

Taz снимка Taz 08 януари 2007 - 00:39

blue-jujka, на Jan 8 2007, 12:36 AM, каза:

просто се изплаших да не получа диабет и затова..... :knee:
 

То като гледам на къде са тръгнали нещата с тези бонбони, нищо чудно да се поболееме :knee:
Май ще си стане традиция, задължително да има бонбони всеки път, та доти и без причина :)
Отговори

kaka снимка kaka 08 януари 2007 - 00:40

blue-jujka, на Jan 8 2007, 12:36 AM, каза:

просто се изплаших да не получа диабет и затова..... :knee:
 

Тая опасност май е напълно реална вече за всички ни... видяхте ли Жоро как зачерви очи от свръхдозата шоколад? :knee: Мишо накрая отказваше бонбони, смятайте за какви количества става дума :knee:

Аз предлагам, с оглед оцеляването на всички, за известно време да приемем нов почин - НИКАКВИ БОНБОНИ! Да минем на... солети? :flag:
Отговори

bugatti снимка bugatti 08 януари 2007 - 00:41

И от солта ще трябва да пиеме хапчета за обезводняване....и това не е оферта дайте да измислиме нещо средно...

П.П мисля че шишчета и пържоли е най-добре ма ако всеки трябва да взима за цялата компания срещите ще трябва да станат веднъж на 2 месеца или адашчето да разкрие как се справя с финансовите проблеми
Отговори

Бай ти Митьо снимка Бай ти Митьо 08 януари 2007 - 02:21

Браво на момченцата и момиченцата...;)

Забавно, убуу, приятно;)

И така до следващия път...

Мисля, че започнахме да изневеряваме на традицията с биричката, ама туй може да е заради новия правилник, знам ли...

П.П. Трябва да зачестим срещите - Мишока до следващата среща почти изпада в хипогликемия... :knee:
Отговори

Mahoney снимка Mahoney 08 януари 2007 - 02:38

е нее бре - след срядата в петък вечер вече едвам мърдам - нужата напира!

викам аз от тук нататък няма да ям банбонье - крайно време е да се спре тази шоколадова зависимост!

а Zоре почти прав беше - ама не се получи ефекта - просто вече 2 пъти отблеязвам! - ама това е добре де =)

живи здрави =)
Отговори
Хостинг от NS1.bg
Хостинг от NS1.bg