Опел Клуб България

»
Вход Регистрация Потребители Ново съдържание Промени на статуса
« Back to София

14.01.2007 - да живее простотията!

Тази тема е заключена « Prev

Mahoney снимка Mahoney 14 януари 2007 - 19:06

палете джапанките и към omv!
Отговори

Vassil снимка Vassil 14 януари 2007 - 19:27

Още не сме си влезнали от преди малко, ти пак нагоре :icon1_biggrin:
Отивам да поритам, ще играем срещу некви Полицай, а тва не си изпуска и ще гледам по-късно да мина :icon1_wink:
Отговори

vectra снимка vectra 14 януари 2007 - 19:58

Аз малко по-късно съм горе!А още ми е кеф какво им причинихме на керливите либийчета!
Отговори

Maiky снимка Maiky 14 януари 2007 - 23:49

Срещата беше класика. Супер много хора, дръпки, по-бързи дръпки и.......още нещо. С Пацо пробвахме машините, Mixi може да се похвали, че е карала доста коли от клуба, Жоро си даде Астрата, но не разбра на кого. Явор ни качи адреналина с невероятен пироет в компанията на TIR. Имаше и един смешен Голгаджия, който си го търсеше...може и да си го е получил след като си тръгнах! Хари рейсинг показа бързата Астра и се скри на бързо, Бугати излезе с интересна оферта, а Мишо си мислеше, че е лято и през цялото време седя вътре в OMV-то. Много добра беше срещата. Следващата Неделя пак така! :unsure:
пс: Мите, пусни си Q-то, че пак си забравил! :mhihi:
Отговори

Harry^racinG снимка Harry^racinG 14 януари 2007 - 23:49

да днеска добре се получи всичко.. много добре,евалата :unsure:
Отговори

bugatti снимка bugatti 14 януари 2007 - 23:55

мдам мдам доста силна и забавна среща...евала на всички участници и на админ/мод екипа :unsure:
Отговори

Harry^racinG снимка Harry^racinG 15 януари 2007 - 00:00

bugatti, на Jan 14 2007, 11:55 PM, каза:

мдам мдам доста силна и забавна среща...евала на всички участници и на админ/мод екипа  :unsure:
 



а ти много внимавай момче :) че довечера няма да мога да спа,гарненцето ми :)
Отговори

bugatti снимка bugatti 15 януари 2007 - 00:03

haha ти па за едно гърне ли си а аз какво да кажа......
Отговори

Vassil снимка Vassil 15 януари 2007 - 00:14

Аз пропуснах. Как са свършили гонките с Пацолин и останалите? Дайте снимки да гледаме :unsure:
Отговори

Maiky снимка Maiky 15 януари 2007 - 00:24

Ndoe, на Jan 15 2007, 12:14 AM, каза:

Аз пропуснах. Как са свършили гонките с Пацолин и останалите? Дайте снимки да гледаме  :unsure:
 


Мен лично ме отвя на 3-та, преди това сме равни, даже леко дръпнах, но после разликата в кубатурата се усеща. Имаше много гонки, снимки се чакат, ама кой ли е снимал???
Отговори

vectra снимка vectra 15 януари 2007 - 00:29

И така..срещата беше чудесна!Бяхме супер много хора...гонки имаше доста...много хора караха чужди коли!Специално благодарности към Таз, Жоро за това, че ми дадоха да им карам колите!С Ванката си направихме една гонка...в която само се доказа, че моята вектра е просто за кротко каране!С явор си спретнахме един двубой та поизчистихме малко омв-то!Отделно той се опита да види какво е да си срещу тир...Надявам се още много такива срещи да има :mhihi: :beer: :beer:

п.п.Забравих...Бонбони имаше две кутии този път.. :unsure:
Отговори

fantastic снимка fantastic 15 януари 2007 - 00:30

Привет и от мен преди малко влизам и искам да кажа че срещата беше супер толкова не сме се сабирали откакто идвам това май е най голямата среща на ОМV то.Всеки се пускаше чудно беше само дето пича с кадетчето щеше да направи голама простотия и Жоро с право го погна да го гони.
Само не ми хареса дето некви с Фиати дойдоха по едно време иначе пак казвам беше добро събирани аааааа и МИКСИ покара май почти всички коли.
И все пак браво на Хари за това че не се даде на Баварията Евала. :unsure:
Отговори

vectra снимка vectra 15 януари 2007 - 00:34

Пича с кадетчето е въпросни Явор(iavor), А бе Хари какво стана в крайна сметка с бавареца?Кой кого?O-Z макар с чужда кола не ти се дадох...
Отговори

Maiky снимка Maiky 15 януари 2007 - 00:34

fantastic, на Jan 15 2007, 12:30 AM, каза:

Привет и от мен преди малко влизам и искам да кажа че срещата беше супер толкова не сме се сабирали откакто идвам това май е най голямата среща на ОМV то.Всеки се пускаше чудно беше само дето пича с кадетчето щеше да направи голама простотия и Жоро с право го погна да го гони.
Само не ми хареса дето некви с Фиати дойдоха по едно време иначе пак казвам беше добро събирани аааааа и МИКСИ покара май почти всички коли.
И все пак браво на Хари за това че не се даде на Баварията Евала. :unsure:
 



Явор направи велико изпълнение, ще се помни! Тия с Фиат-ите бяха дошли да видят какво е то истинска кола, погледаха и се изнесоха. А за Хари само едно: :mhihi:
Отговори

Harry^racinG снимка Harry^racinG 15 януари 2007 - 00:36

мерси момчета,за малко го изпуснах но все пак тоя е 200 коня + а аз 136,някак си не варви да ми направи една броня :unsure: нищо добре се представихме :)
Отговори

fantastic снимка fantastic 15 януари 2007 - 00:38

vectra, на Jan 15 2007, 12:29 AM, каза:

И така..срещата беше чудесна!Бяхме супер много хора...гонки имаше доста...много хора караха чужди коли!Специално благодарности към  Таз, Жоро за това, че ми дадоха да им карам колите!С Ванката си направихме една гонка...в която само се доказа, че моята вектра е просто за кротко каране!С явор си спретнахме един двубой та поизчистихме малко омв-то!Отделно той се опита да види какво е да си срещу тир...Надявам се още много такива срещи да има :mhihi:  :beer:  :beer:

п.п.Забравих...Бонбони имаше две кутии този път.. :unsure:
 




Братле да ти кажа като го видях Явор как се посука с кадета и като му загасна в средното платно направо ми стана лошо.Дано никога не го прави повече това.......Иначе пак казвам добре срещата беше на доста високи обороти....даже икам критичните отиваха.....
Отговори

kaka снимка kaka 15 януари 2007 - 00:42

Дааа, пак много хора, много коли, много врътки, много дръпки, всички караха всичко... абе с една дума ЛУДНИЦА! :mhihi: Яворе, баце, курбан чакаме! Пацо едва говореше като слезе от колата :beer: А после като влязохме вътре колко глупости изприказвахмееееее :unsure: Слагам едно "Да живее простотията" в заглавието :beer: Снимки май само Микси направи няколко вътре, с нечие апаратче.
Отговори

Harry^racinG снимка Harry^racinG 15 януари 2007 - 00:43

ма какво е направил тоз явор,я раздуите аз пак не съм видял :(
Отговори

fantastic снимка fantastic 15 януари 2007 - 00:45

ОХОО МИКСИ как се чувстваш след каране на толкова класни автомобили?КЪДЕ са ти снимките дето ги снима кще качиш ли нещищко?
Да тия с Фиатите гледаха като чиганчета пред магазин за бонбони истинските коли....... :unsure:
Отговори

Maiky снимка Maiky 15 януари 2007 - 00:46

Harry^racinG, на Jan 15 2007, 12:43 AM, каза:

ма какво е направил тоз явор,я раздуите аз пак не съм видял :(
 


Газ, ръчна и на 180 градуса в средна лента срещу движението и един ТИР на 100м от него, а Кадет-а загасна. :unsure:
Отговори
Тази тема е заключена « Prev
Хостинг от NS1.bg
Хостинг от NS1.bg