Опел Клуб България

»
Вход Регистрация Потребители Ново съдържание Промени на статуса
« Back to София

Пак е неделя

ГостBuxalkata_* 26 януари 2007 - 21:28

Всички да са на линяя!!!Пацо ако можеш ела бате (ти знаеш защо)....
:angry: :flag:
да се надяваме да е хубаво времето и да има много райсинг маняци...който има възможност да не пропуска !!!! :25: :25:
Отговори

xxllxx снимка xxllxx 26 януари 2007 - 21:35

Аз съм на линиа 4е имам и пари да зимам от един пи4 с голф :angry: :flag:
Отговори

djanfezov снимка djanfezov 26 януари 2007 - 21:36

що не вземете да правите и в търново таквис сбирки
Отговори

Harry^racinG снимка Harry^racinG 28 януари 2007 - 13:22

аре аре времето се пооправи,треа да се наказват поршета :)
Отговори

ANAVAR снимка ANAVAR 28 януари 2007 - 14:31

и аэ съм горе нов съм и търса жоро 4е др непоэнавам . аэ и него непоэнавам ама от тука се раэбрахме да търса него :angry: (:
Отговори

ГостBuxalkata_* 28 януари 2007 - 14:38

TEGLICHA, на Jan 28 2007, 02:31 PM, каза:

и аэ съм горе  нов съм и търса жоро 4е др непоэнавам . аэ и него непоэнавам ама от тука се раэбрахме да търса него  :angry:  (:
 

а новите членове бонбонки носят да знаеш...хихихии :flag:
Отговори

ANAVAR снимка ANAVAR 28 януари 2007 - 14:43

оплаквате се от кариеси гледам та викам да ви ги спестя а ? (:
Отговори

Vassil снимка Vassil 28 януари 2007 - 15:14

Ше глеам да мина по некое време, че пара требва да се зима :angry:
Отговори

Ross_N снимка Ross_N 28 януари 2007 - 16:20

Има вероятност и аз да дойда :angry: ...(най-накрая)...за бонбонките си знам! :flag:
Отговори

Ca$h Money снимка Ca$h Money 28 януари 2007 - 17:17

Аз почти сигурно съм на линия :angry:
Отговори

kabby снимка kabby 28 януари 2007 - 18:50

Аз мисля да прелетя около 19:30 след което да се скрия в шумата. Имам адски много работа и ако не я свърша днес ще си проваля командировката утре.
Отговори

ГостBuxalkata_* 28 януари 2007 - 22:10

|ONYX|, на Jan 28 2007, 09:47 PM, каза:

Имате о6те неколко часа и темата я затварат  :25:
 

ааа ?
въпреки лошото време се събрахме цифра народ...Жоро липсваше нещо(абе ти да не се ужени) :25:
абе готино с изключение,че не се състоя един дълго обмислян старт..сори
Хари,но ще дойде и този момент :25:
Отговори

Ca$h Money снимка Ca$h Money 28 януари 2007 - 22:31

Чудничка стана срещата-посъбрахме се доволно народ.Стартове имаше няколко:Неравния падна от Агента и 1 път от МЕН :25: Баце(най-накрая и моя кош почна леко да върви).За другите стартове участниците да си казват :25:

ПП - Снимки ако не се лъжа НЯМА (някой си беше забравил фотото :25: )
Отговори

davidcoulthard снимка davidcoulthard 28 януари 2007 - 23:47

Срещата се получи.За съжаление малко късно дойдох и не се видях с всички но здраве да е.Метановата астра дойде доста късно с Жоро и Мишо от Гърция.Разправяха как е било там.Зарибих се и аз за там пък и е време за интернационална среща ОПЕЛ. :25:
Отговори

НеаМ РаВеН снимка НеаМ РаВеН 29 януари 2007 - 00:06

Кой, кво, къде? С никой не съм се дърпал, фото не съм забравял, просто не го взех :25: Базикам се, естествено. Е, пак добре ви държа с печката, а и при двамата става дума за повече коне. Освен това не си въртях помпата тоя път :) А Жоро, Мишо и Митко метана се появиха малко по-късно, завръщайки се от Гърция ;)
Отговори

kaka снимка kaka 29 януари 2007 - 00:18

Затова, значи, ми говореше на гръцки на Жоро телефона, като му звънях днес по едно време... Калпазани, що не казахте? :25:

Иначе мийтинга пак беше яката работа :3: Много народ, стари и нови :25: Снимки наистина няма - освен, че Ванката не си беше взел фотото, и аз не носех това, дето съм го взела за временно ползване, понеже забравих да му заредя батериите :25:

Искам да се извиня на момчетата, които с жив интерес искаха да видят как може да тръгва сенатор. Освен, че не съм такъв тип шофьор, както ви казах, също така в момента съм и в тежка финансово-бензинова криза поради края на месеца и се движа на изпарения. Другата неделя :icon1_rolleyes: може и да ви повозя :25:
Отговори

bugatti снимка bugatti 29 януари 2007 - 01:13

Mдам добра среща беше въпреки студа имаше стартове.....мноо вървят тея опели бе :25:
Отговори

Жоро снимка Жоро 29 януари 2007 - 08:37

Абе к'ви са тея слаби срещи дет правите в София бе?
Колкото хора имаше на срещата в Благоевград толкова имаше и на срещата в София в 22ч. мен като ме няма 2 срещи и се отпускате нещо...

Buxalkata, на Jan 28 2007, 10:10 PM, каза:

Жоро липсваше нещо(абе ти да не се ужени)  :25:

Абе липсвал съм просто ваще те прибират прекалено рано...
Аз ако се оженя ще направя още две седмични срещи...
Отговори

Maiky снимка Maiky 29 януари 2007 - 09:08

bugatti, на Jan 29 2007, 01:13 AM, каза:

Mдам добра среща беше въпреки студа имаше стартове.....мноо вървят тея опели бе  :25:
 


Аз ти казах, че си с колата с грешната емблема :25:
Готино беше, ама нещо слабо. Май на някои им беше студено и се уплашиха да не измръзнат?!? Другия път всички горе! :25:
Отговори

Иво снимка Иво 29 януари 2007 - 09:11

Жоро, вие като дойдохте повечето вече си бяха тръгнали, затова са ти се видели малко хората
Отговори
Хостинг от NS1.bg
Хостинг от NS1.bg