Опел Клуб България

»
Вход Регистрация Потребители Ново съдържание Промени на статуса
« Back to Национални Срещи

1 идея

Тази тема е заключена « Prev

Владо снимка Владо 24 юли 2006 - 08:56

в случаен разговор онзи ден получих покана от вносителите на ОСВ за БГ , които ни канят да направиме наща прословута среща на Карандила в Сливен . Хората подсигуряват всичко - музика , настаняване и тн "дреболии"
само трябва да си изберем дата
сега остава и желаещи да има )))
Отговори

Дамян снимка Дамян 24 юли 2006 - 09:00

Ми хайде де,време беше.И ако сега не се обърне внимание на КОЛЕГАТА,значи просто неискаме да се събираме.
Варна е ЗА
Отговори

Vassil снимка Vassil 24 юли 2006 - 09:01

Опа, ОЦБ......предполагам за енергийната напитка сте си говорили по телефона :love_opel:
Предложението съм сигурен, че е много добро. Стига да е примерно към средата или края на Октомври, Аз съм там на 100. Обаче, силно се съмнявам, че ще има навити точно за тогава. Както и да е. Успех и дано се осъществи най-после таз среща да го еба :love_opel:
Отговори

kabby снимка kabby 24 юли 2006 - 09:19

Може би Октомври дори ...

Мрънки няма ли да се изкаже по темата /в качеството й на опитен и проверен организатор/
Отговори

m.i.r.o. снимка m.i.r.o. 24 юли 2006 - 09:32

Събиране? Карандила? ОСВ?- Ами дааа! Но и аз мисля, че до края на лятото трудно ще стане. Просто доста от хората имат доста работа..
:love_opel:
Отговори

kaka снимка kaka 24 юли 2006 - 09:49

kabby, на Jul 24 2006, 10:19 AM, каза:

Може би Октомври дори ...

Мрънки няма ли да се изкаже по темата /в качеството й на опитен и проверен организатор/
 

Ами... аз организирам нещата в посока Пловдив за 2-3.09. Намерила съм база за спане в гр. Баня с цени 12 лв. за нощувка в хотел 2*. В процес на преговори сме за писта "Дракон". Баня е на същото разстояние от пистата, както Пловдив. Ако предпочитате на Карандила... Пък и офертата с подсигуряване на всичко не е за пренебрегване. Може би сега е момента LET's fly да даде повече подробности и вече да се гласува.
Отговори

Moonlord снимка Moonlord 24 юли 2006 - 09:54

Да, Владо дай повечко инфо :bou:

И да решиме за кога, наистина обаче май ще е най-добре след 15ти септември :love_opel:
Отговори

Дамян снимка Дамян 24 юли 2006 - 10:15

MpbHku, на Jul 24 2006, 09:49 AM, каза:

kabby, на Jul 24 2006, 10:19 AM, каза:

Може би Октомври дори ...

Мрънки няма ли да се изкаже по темата /в качеството й на опитен и проверен организатор/
 

Ами... аз организирам нещата в посока Пловдив за 2-3.09. Намерила съм база за спане в гр. Баня с цени 12 лв. за нощувка в хотел 2*. В процес на преговори сме за писта "Дракон". Баня е на същото разстояние от пистата, както Пловдив. Ако предпочитате на Карандила... Пък и офертата с подсигуряване на всичко не е за пренебрегване. Може би сега е момента LET's fly да даде повече подробности и вече да се гласува.
 



Е то хубао,ма я помисли за тея дет са от Варна,я THINK :love_opel: малко.
Ко ше каеш го напраим в Шумен,да видим тогаз кой ще дойде.Недейте така колеги,Сливен си е пак далеко от тука,но поне е по снмостно от Плпвдив.КАРАНДИЛА,това е добро предложение.Нека малко гориво и Вие да изхабите.
Отговори

Владо снимка Владо 24 юли 2006 - 12:06

ами какво повече да кажа , самото място е идеално и удобно за такива събори. не съм уточнявал нищо конкретно имайки предвид "огромното" желание и ентусиазъм.... хората могат да ни помогнат с организациатя -> това е.

отделно имаме идея всеки участник да получи тениска и шапка с ОЦБ надпис и отдолу да пише нашио клуб (понеже случайно инициалите ни съвпадат с тяхното лого)))))

датата е ясно , че е есенна , септември края според мен е най-добре
Отговори

Vassil снимка Vassil 24 юли 2006 - 12:15

Всичко звучи супер. А тениските ше са Уникат! Наистина много яко съвпадение :love_opel:
Тва за мене е най-добрият варянт, въпреки, че мога и да го пропусна. Но това не е от толкова голямо значение. Важното е да има среща и да се помни дълго след това! Успех и дано стане нещо тоя път :love_opel:
Отговори

DJ IMC снимка DJ IMC 24 юли 2006 - 12:17

На Карандила е :love_opel: ! За!
Отговори

Гостastra power_* 24 юли 2006 - 12:20

аз съм за
Публикувано изображение
:love_opel:
Отговори

Asgard снимка Asgard 24 юли 2006 - 14:13

Само аз ли незнам какво е това OCB :love_opel: Иначе и аз предпочитам Карандила, но където и да решите съм навит стига да се съберем повече хора и автомобили :love_opel:
Отговори

Иво снимка Иво 24 юли 2006 - 14:17

Публикувано изображение


a може и:

Публикувано изображение
Отговори

НеаМ РаВеН снимка НеаМ РаВеН 24 юли 2006 - 14:50

Аз съм за където и да е, но мисля, че е оправдано да е в Сливен, иначе от Варна кой ще дойде до Пловдив?
Отговори

Shades снимка Shades 24 юли 2006 - 15:13

По принцип съм ЗА двете предложения. Сега вече трябва да се прецени кое ще е по-удобно и ще изрази по-добре идеята за опел-среща. А не може ли да стане OCB промотирана среща на писта Дракон. Определено така ще избием рибата и може да спретнем хубаво парти на пистата. :love_opel: :love_opel: :bou: :love_opel:
Отговори

Владо снимка Владо 24 юли 2006 - 16:58

Shades, на Jul 24 2006, 04:13 PM, каза:

По принцип съм ЗА двете предложения. Сега вече трябва да се прецени кое ще е по-удобно и ще изрази по-добре идеята за опел-среща. А не може ли да стане OCB промотирана среща на писта Дракон. Определено така ще избием рибата и може да спретнем хубаво парти на пистата. :love_opel:  :love_opel:  :bou:  :love_opel:
 



мда , звучи идеално наистина. Ще проуча и скоро ще го обмислиме с човека .
Отговори

kaka снимка kaka 24 юли 2006 - 18:20

LET's fly, на Jul 24 2006, 05:58 PM, каза:

мда , звучи идеално наистина. Ще проуча и скоро ще го обмислиме с човека .
 

Така и моите проучвания по въпроса няма да са напразни, както и изразеното от Опел Стефанов желание за спонсорство под формата на награден фонд и т.н. :love_opel:
Отговори

Владо снимка Владо 25 юли 2006 - 10:52

ами 1 уикенд на Калояново винаги е добре дошъл. С или без национална среща пак може да се организираме сериозна групичка
Отговори

Shades снимка Shades 25 юли 2006 - 10:59

LET's fly, на Jul 25 2006, 10:52 AM, каза:

ами 1 уикенд на Калояново винаги е добре дошъл. С или без национална среща пак може да се организираме сериозна групичка
 

Лошото е, че винаги такъв уикенд е свързан със съответната сума за пистата :love_opel: Иначе една национална среща на Калояново, съчетана с подкрепата на OCB и Опел Стефанов е един мокър сън за всеки опел фен. :love_opel: :love_opel:
Отговори
Тази тема е заключена « Prev
Хостинг от NS1.bg
Хостинг от NS1.bg