Опел Клуб България

»
Вход Регистрация Потребители Ново съдържание Промени на статуса
« Back to София

30.08.2006

Тази тема е заключена

НеаМ РаВеН снимка НеаМ РаВеН 31 август 2006 - 00:18

Браво! Срещата беше много добра, аз лично много се изкефих, че стана нещо от нея. Чсетно казано очаквах по-малко хора и по-малко емоции и за моя голяма радост всичко се разви много по-добре от очакваното! С Явор имаме по над 100 снимки. Моите очаквайте днес като ида на работа. И най-сериозните останахме до малко след полунощ. Горд съм, че Жоро е един от тях :flag:
Отговори

Shiban_Dostaw4ik снимка Shiban_Dostaw4ik 31 август 2006 - 00:21

Neam_Raven, на Aug 31 2006, 12:18 AM, каза:

Браво! Срещата беше много добра, аз лично много се изкефих, че стана нещо от нея. Чсетно казано очаквах по-малко хора и по-малко емоции и за моя голяма радост всичко се разви много по-добре от очакваното!  С Явор имаме по над 100 снимки. Моите очаквайте днес като ида на работа. И най-сериозните останахме до малко след полунощ. Горд съм, че Жоро е един от тях  :flag:
 



Ем.. щях да остана с вас, но едно женско индивидче се обади и аз побързах да и помогна... (неможе да си готви и останала сама...)
Отговори

Жоро снимка Жоро 31 август 2006 - 08:02

Срещата беше невероятна... Повечето народ дойде точно на секундата...
В началото нямаше места за нас та се бяхме нагаджулили на едно сепаре ама след това седнахме като хората и се получи перфектно...
Абе айде една среща в петък преди ходенето до Враца в събота :c010:

MpbHku, на Aug 31 2006, 01:11 AM, каза:

...мноо мофти поднесох в тоя дъжд :flag:

И аз ама на излизане от бензиностанцията - днес... :thu:

Neam_Raven, на Aug 31 2006, 01:18 AM, каза:

Горд съм, че Жоро е един от тях  :thu:

Горд ли си с мен? - абе ти немаш равен :thu:
Отговори

Scorpion_BV снимка Scorpion_BV 31 август 2006 - 08:27

Ей абе вие сте се събрали повече от колкото в Неделя ве! БРАВО :flag: И само красавици глеам! (за колите имам предвид :) ) И всички на една маса! Ей това е колектив! Гледам и някой от морето се е върнал и е толко почернял че не се вижда :) Добре че му е бяла колата! :c010: Това на дъж да се правят снимки си е голяма далавера! Всички коли са чисти чисти :thu:

:thu:
Отговори

Иво снимка Иво 31 август 2006 - 09:09

Много добра среща стана! Сега остава и Иван и Явор да качат и снимките от професионалните апарати да видим как са се справили

Има само една забележка към организаторите - другия път да запазят едно място за шефчето, че снощи нямаше и беше спрял из преките :flag:
Отговори

Taz снимка Taz 31 август 2006 - 09:17

Екстра беше срещата :flag: Дори ми се струва, че Еко-то е по подходяща за такива мероприятия бензиностанзия (имам в предвид вътре като обстановка), но е кофти за паркиране... много коли бяха спряни някъде от страни в улицата.
Иначе, и аз не очаквах в този дъжд да се събереме толкова много хора :c010:
Отговори

Иво снимка Иво 31 август 2006 - 09:26

Taz, на Aug 31 2006, 10:17 AM, каза:

Екстра беше срещата  :flag:  Дори ми се струва, че Еко-то е по подходяща за такива мероприятия бензиностанзия (имам в предвид вътре като обстановка), но е кофти за паркиране... много коли бяха спряни някъде от страни в улицата.
Иначе, и аз не очаквах в този дъжд да се събереме толкова много хора  :c010:
 



И според мен Еко-то е по-подходящо от ОМВ. Проблемът е,че вчера имаше среща и на Ланча и затова беше малко по-заето. Пък и единя бар е на ремонт...
Отговори

хари снимка хари 31 август 2006 - 09:43

Срещата беше О.К. според мен е по - добре да се събираме делничен ден, но това е само мое мнение. Всички коли и фенове бяха на ниво само съжалявам, че си тръгнах в 21.00 ч., но това е поправимо за напред. :flag:
Отговори

Agent 004 снимка Agent 004 31 август 2006 - 10:08

Баси добрата среща дето стана , пък и Пайнер ми подари модератора !
Сичко беше на ниво само дето цигарите бяха дефицит а ако още бяхме останали и бирата щеше да свърши ! Много снимки ! яко беше готино много май тва ще стане основната сбирка на клуба ....... :) :flag: :c010:


P.S.: Нямам тъпение за снимките на Явката ! :dancin: :thu:
Отговори

kaka снимка kaka 31 август 2006 - 10:14

Ае хуу беше, ама аз май повече се кефя на ОМВ. Не знам що... изморена ли бях, или щото Екото го свързвам с пиене на бира след мач в неделя сутрин :flag:
Отговори

vassil_bk снимка vassil_bk 31 август 2006 - 10:28

Супер си беше срещата, и аз съм много доволен - посъбра се народа :c010:

xcalibur, на Aug 31 2006, 09:26 AM, каза:

И според мен Еко-то е по-подходящо от ОМВ. Проблемът е, че вчера имаше среща и на Ланча и затова беше малко по-заето....

Ами можем да направим един вторник, ако срядата е заета... :thu: Така и аз ще мога да идвам по-често :flag:
Отговори

НеаМ РаВеН снимка НеаМ РаВеН 31 август 2006 - 10:34

vassil_bk, на Aug 31 2006, 11:28 AM, каза:

Ами можем да направим един вторник, ако срядата е заета... :c010: Така и аз ще мога да идвам по-често :thu:
 

Е то хубаво да е вторник, нали целта е да се събираме на горе-долу равни интервали 2 пъти седмично...От неделя до вторник са няма и 2 дни, имайки предвид до колко часа го докарваме ;)
Надявам се всички, които се появиха наяве за първи път да са останали доволни и да повторят. А ето и снимките. Има няколко брак, други се повтарят, та излязоха общо 58 :flag:
Отговори

Scorpion_BV снимка Scorpion_BV 31 август 2006 - 10:52

Публикувано изображение


Сладури!!! :c010:

Другата Сряда ще има ли пак? Щото треа да ходя до София и може да го направя в Сряда и да остана до вечерта. Казвайте да си правя организацията :flag:
Отговори

vassil_bk снимка vassil_bk 31 август 2006 - 11:04

Neam_Raven, на Aug 31 2006, 10:34 AM, каза:

Е то хубаво да е вторник, нали целта е да се събираме на горе-долу равни интервали 2 пъти седмично...От неделя до вторник са няма и 2 дни, имайки предвид до колко часа го докарваме ;)

Ясно... Аз щото останах с впечатление, че много хора биха предпочели да се премести срещата през седмицата, а неделната да отпадне. И така да се каже, това беше едно пробно. Окей :) НП :)
Отговори

Maiky снимка Maiky 31 август 2006 - 11:04

Супер беше срещата, но не ме кефи Еко-то. Трябва ни по-голям паркинг. Тук е добре ако правехме среща на клуб Скутер. Предложения за друго място за през седмицата?
Отговори

vassil_bk снимка vassil_bk 31 август 2006 - 11:08

maiky_vectra_b, на Aug 31 2006, 11:04 AM, каза:

... Трябва ни по-голям паркинг. ... Предложения за друго място за през седмицата?

Трябва ли да е бензиностанция задължително... Щото може да се измисли някакво заведение + паркинг до него... Ама и осветление май трябва да има на паркинга... :flag:
Отговори

CynepMEH снимка CynepMEH 31 август 2006 - 11:21

Ех, как си ме издебнал в гръб :) Добре, че имаше стъкло зад мен :flag:
Публикувано изображение
Отговори

Agent 004 снимка Agent 004 31 август 2006 - 11:25

Scorpion_BV, на Aug 31 2006, 10:52 AM, каза:

Сладури!!!  :c010:

Другата Сряда ще има ли пак? Щото треа да ходя до София и може да го направя в Сряда и да остана до вечерта. Казвайте да си правя организацията  :flag:
 



Ще има много ясно ! Не вярвам да има недоволни от тая сбирка !
Отговори

CynepMEH снимка CynepMEH 31 август 2006 - 11:54

В крайна сметка тия дето останаха след 23.30 чухте ли мъркането на вектрата 1.4?
Отговори

30e снимка 30e 31 август 2006 - 12:03

CynepMEH, на Aug 31 2006, 12:54 PM, каза:

В крайна сметка тия дето остянаха след 23.30 чухте ли мъркането на вектрата 1.4?
 

Как искаш да мърка с тия 5 болта на джантата :newsm65:веднага беше разконспирирана :flag:
Отговори
Тази тема е заключена
Хостинг от NS1.bg
Хостинг от NS1.bg