Опел Клуб България

»
Вход Регистрация Потребители Ново съдържание Промени на статуса
« Back to Национални Срещи

Идея за нова национална среща

Тази тема е заключена « Prev

zag снимка zag 15 януари 2006 - 17:42

Здравейте, на всички фенове на марката:)
Мисля си, че е време да се заговори за втора национална среща, дори да си мислят някои, че е рано.Според мен е време да се заговори и да започнат да се обсъждат предложения, от които след известен период от време да се определи едно (може би е най- добре с анкета).Мое лично мнение е, че така среща трябва да е някъде май месец, защото след това всеки отива на море, да бачка извън България и така...Ако изкате да обсъдим варианти за градове, нека всеки изкаже мнение но да гледаме да не се пръзкаме с предложения из ялата страна и всеки да дава различно място.Надявам се, че ще можем да изберем място удобно за повечето от хора, ако не и за всички даже :huhsign: Аз си мисля, че трябва да е някъде в централна България, така че тези които са в 2-та края на страната да не им е много далеч.Надявам се да погледнете със сериозно око на това начинание.

Надявам се да се съберем повече тази година :beer: :mhihi:
Колкото повече толкова по-добре
:fire:
Отговори

kabby снимка kabby 15 януари 2006 - 17:48

Това ме интерува.

Според мен средата или края на Май е най-добре.
Освен поради причините, които zag писа и защото още не е адска жега.

За мястото - предлагам ви Габрово.
На мен реално ми е малко далеч, но ходя там чат пат.
Сносен хотел на сносна цена ще може да се намери /мога да помогна в това/ и покрива изискването да е Централна БГ.
Отговори

yasmania снимка yasmania 15 януари 2006 - 17:49

Аз като почитаел на идеята и като "препатил" член на форума, ходил вече на национална среща мога да ти кажа следното.
Хубаво е да се говори за национална среща, на всеки му е ясно. Но неможе да се измисли друг град според мен, който да е еднакво удобен и на софиянци и на варненци примерно. Защото на софиянци НЕ ИМ е удобно никъде другаде, освен в София или периметър от 10-20км.

Не че е невъзможно..миналата година видяхме как е. Но ако се уговаря национална среща и мястото е някъде посредата, ще дойдат също толкова малко хора, колкото и преди... А ако се обави НАЦИОНАЛНА среща, нищо че е в Сф, сички ще цъфнат там... нищо, че аз примерно няма да мога да дойда...нищо че на теб примерно ще ти е също така трудно. Просто мнозиството са В или ОКОЛО софия и околнти градове,макар и не толкова близки....и така.... колко ноционално ниво ще има тогава незнам, но съм сигурен че колите, които ще се съберат ще са значителен брой.
Това от мен
Отговори

VectraGT снимка VectraGT 15 януари 2006 - 17:52

Дори и да е ОКОЛО София пак съм съгласен, но ако е баш в Столицата нещо натоварен град ми изглежда за среща може да е ниякоя малка хижа или вила наоколо Около Стара Загора също има доста и както предния път ще направим всичко възможно да се намерят места за всички дори и за дошлите в последния момент. Нека и други дадът предложения нямя лошо :huhsign:
Отговори

zag снимка zag 15 януари 2006 - 17:58

Колегата yasmania е прав.Съжалявам за случилото се миналата година, но ...надявах се, че тази година ще е по-различно все пак.Почти съм сигурен и аз, че ако е около София ще има най-много хора, но нали за това е национална - да се видим всички, всеки трябва да направи малък компромис.Те в София се виждат всяка седмица и се надявам да им е интересно да се срешнат с другите от страната.Миналата година имаше много постове относно колко задружни били БМВ клуба, а и те са най-много софиянци. Така, че се надявам да се справим добре тази година :huhsign:
Отговори

zag снимка zag 15 януари 2006 - 18:02

И за да не съм пристрастен мога да предложа Сливен, да речем Сините камъни, чувал съм ,че е приятно ,макар че не знам дали ще има места за почитателите на бързи скорости.И габрово не е лошо като идея.
Отговори

Дамян снимка Дамян 15 януари 2006 - 18:03

Няма значение,кадето и да е,само да не е отвъд границата,че нямам червен паспорт :mhihi: :huhsign:
Отговори

ka3aka снимка ka3aka 15 януари 2006 - 18:05

zag, на Jan 15 2006, 07:02 PM, каза:

И за да не съм пристрастен мога да предложа Сливен, да речем Сините камъни, чувал съм ,че е приятно ,макар че не знам дали ще има места за почитателите на бързи скорости.И габрово не е лошо като идея.
<{POST_SNAPBACK}>



ако решим сливен мога да уредя спане на добро място и на приемливи цени.може да се направят гонки на летището.също така и на карандила има много приятни хижи и условия за много народ.друг е въпроса на кои ще му се бие път до сливен
Отговори

zag снимка zag 15 януари 2006 - 18:10

така до тук се чуха 3 града за преложения.Сега остава да чакаме софианци да дадат предложения или ще се насочат кум някое от дадените и се надявам yasmania да се опита да дойде, ако може разбира се.

:huhsign:
Отговори

VectraGT снимка VectraGT 15 януари 2006 - 18:11

Според мен трябва да има някакъв компромис, в смисъл, че най-много хора има от София и това е факт, но ако се направи в София баш ще има и доста ощетени от Варна примерно, затова да се види ако в источна България има 20човека(примерно) а в Западна 100 по-добре да е срещата не точно в средата а по назапат затова може би нетрябва да се пренебрегва и Пловдив като предложение нека някой да даде оферта и от там
Отговори

coper снимка coper 16 януари 2006 - 19:41

zag, на Jan 15 2006, 06:02 PM, каза:

И за да не съм пристрастен мога да предложа Сливен, да речем Сините камъни, чувал съм ,че е приятно ,макар че не знам дали ще има места за почитателите на бързи скорости.И габрово не е лошо като идея.
<{POST_SNAPBACK}>



ако сте за сливен може да се качим на карандила има много приятни хижи които са на добри цени.може да се измисли и някоя гонка на летището (ако бат данчо лечков няма нищо против)ама и да има кои ли го пита?
с ка3ака може да организираме нещо като домакини :huhsign:
Отговори

Владо снимка Владо 17 януари 2006 - 02:22

:newsm65: дойде ли и реда на тая тема а :mhihi: :huhsign:


конкретнот място трябва да има :

- голям паркинг
- база са хъркане
- ако има и храна ще е мега


като говорите за БМВ форума - гледах снимки миналата година - Горна Оряховица май беше мястото - беха напраили пълна програма. Така се прави, може скромно да изкопираме нещо :fire: :beer:
Отговори

VectraGT снимка VectraGT 17 януари 2006 - 17:32

Защо не вземем да направим този "Опел Уикенд !" нещо като малко начало! вече са се събрали доста хора ко дойдат и още може и да се съберем повече хора от колкото на 1-вата национална :) така че хем да се запознаем хем можем и да поговорим и за 2-рия национален :huhsign:
Отговори

vectra снимка vectra 17 януари 2006 - 20:23

VectraGT, на Jan 17 2006, 05:32 PM, каза:

Защо не вземем да направим този "Опел Уикенд !" нещо като малко начало! вече са се събрали доста хора ко дойдат и още може и да се съберем повече хора от колкото на 1-вата национална :) така че хем да се запознаем хем можем и да поговорим и за 2-рия национален :mhihi:
<{POST_SNAPBACK}>

Момчиле ние вече сме повече от първата бационалана среща!!! :huhsign:
Иначе по темата- според мен Стара Загора или Габрово...това са двете най-добри оферти!
Отговори

peponio снимка peponio 17 януари 2006 - 21:02

миналата година като пуснах темата за втората среща нищо не стана,дано сега на ZAG темата успее :huhsign: трябва да сме много сериозни и задружни,защото ако и втората стане като първата едва ли някога ще има следваща нац. среща и тази година дано няма "ами аз може и да дойда ама незнам още.." за място съм за:
1-во Стара Загора
2-ро Пловдив или околноста (Карлово)
3-то Сливен
Отговори

Emporio снимка Emporio 17 януари 2006 - 21:13

Предполагам, че от Варна веднага ще сме съгласни поне 10 човека.
Последно време се събираме доста хора на сбирките и ако серизоно се заговори за 2-ра национална предполагам, че ще има доста желаещи от нас :huhsign:
Нека се уточни дата и място , а останалото е въпрос на сериозност дали ще дойдат всички или само някои.
В неделя ще поговорим по тази тема и ще видим какво ще се получи.

Мен лично Пловдив ме устройва :)
Отговори

Гостstreet_vagabont_* 17 януари 2006 - 22:02

:huhsign:
Отговори

Дамян снимка Дамян 17 януари 2006 - 22:06

Emporio, на Jan 17 2006, 09:13 PM, каза:

Аз съм един от сравнително новите фенове, само от няколко месеца, няма и година, но предполагам, че от варна веднага ще сме съгласни поне 10 човека.
Последно време се събираме доста хора на сбирките и ако серизоно се заговори за 2-ра национална предполагам, че ще има доста желаещи от нас :huhsign:
Нека се уточни дата и място , а останалото е въпрос на сериозност дали ще дойдат всички или само някои, даже може и с една темичка да го решим това кой ще е за и кой няма да успее( говоря за тема на регионално ниво). Силно се надявам да се получи нещо наистина добро.
В неделя ще поговорим по тази тема и ще видим какво ще се получи.

Мен лично Пловдив ме устройва :)
<{POST_SNAPBACK}>

10 са твърде скромно казано,само колите ни ще бъдат толкова,а за хората,удари единия за да падне другия. :beer: :mhihi:
Иначе сам за.
1-во Стара Загора
2-ро София,ако има
3-то Сливен
4-то Пловдив
Бе няма значение,кадето и да е :fire:
Отговори

Гостstreet_vagabont_* 17 януари 2006 - 22:13

http://bulgaria.domi...itelni_sistemi/

Вижте това :huhsign:
Отговори

zag снимка zag 17 януари 2006 - 22:13

Надявам се че наистина ще е по-сериозно.Сега февруари месец ще се видя с някои софиянци и ще обсъдим евентуалните градове.
Ако има желаещи за Стара Загора (Старозагорските бани - едно много хубаво място наречено Пряпорец)ще се наемем с организацията тука. Може би сега като се събирате по градове е хубаво да обсъдите темата на ваще събирания и после тука да пишите конкретни предложения.

Така като гледам се въртим около Сливен, Стара Загора, Пловдив...
Отговори
Тази тема е заключена « Prev
Хостинг от NS1.bg
Хостинг от NS1.bg