Опел Клуб България

»
Вход Регистрация Потребители Ново съдържание Промени на статуса
« Back to Национални Срещи

Идея за нова национална среща

Тази тема е заключена

Emporio снимка Emporio 18 януари 2006 - 20:09

Нека да събере малко гласност темата и да се пуснат предложения за град и да е някаде кам края на месец май,щом на повечето е удобно така,но знам ли?! :fire:
За избор на място, да се направи една анкета, както за други подобни поводи !
Отговори

zag снимка zag 18 януари 2006 - 20:16

Предложете градове за анкета.Според мен Стара Загора и Сливен и кажете и някой друг, и ще направим накета макар че гледам много малко софиянци са писали за сега
Отговори

Владо снимка Владо 18 януари 2006 - 20:24

адекватни предложения засега няма ! не е достатъяно да се каже "Аре у Сусурлево" , а трябва да се направи пълна оферта - град, място , хотел и тн

Анкетата ще я пусне някой от Админ-МОД екипа , когато решиме , че това е наложително

Моля без излишни пориви на инициатива, щото видехме , че който мноо лае после първи се скаатава...
Отговори

vlad0 снимка vlad0 18 януари 2006 - 20:33

мога към началото или средата на февруари да спомогна за намирането на хотел и предложения :fire: имам приятели в една туристическа агенция ...
в смисъл тогава да ви дам предложения, а не тогава да ходим някъде ;)
Отговори

zag снимка zag 18 януари 2006 - 20:45

ОК добре конкретни оферти мога да дам само за Стара Загора с място и цена.
Дайте тогава да решим дата.
Гледам всички сме съглани да е май месец.Какво ще кажете за 20-ти май.
Така поне дата да имаме ясна и като се пита за места в суответния хотел да се знае за кога.
Отговори

Emporio снимка Emporio 18 януари 2006 - 20:58

LET's fly, на Jan 18 2006, 09:24 PM, каза:

адекватни предложения засега няма ! не е достатъяно да се каже "Аре у Сусурлево" , а трябва да се направи пълна оферта - град, място , хотел и тн

Анкетата ще я пусне някой от Админ-МОД екипа , когато решиме , че това е наложително

Моля без излишни пориви на инициатива, щото видехме , че който мноо лае после първи се скаатава...
<{POST_SNAPBACK}>


Дамммм това за офертата, наистина е така, предполагам че някой от централна БГ ще трябва да пускат такива оферти, щом там някаде ще се състои срещата АКО ИМА ТАКАВА :fire:
До тогава морето синьо, небето високо :fire:
А когато ( Админ-МОД екипа ) реши може и анкета да пуснат, знаят къде им е форума, нали :)

Но, добре ща да е да има такава среща :fire:
Отговори

svetliokk снимка svetliokk 18 януари 2006 - 21:03

Аз съм сравнително нов член на клуба,но бих дошъл на една национална среща.Моето мнение за мястото-наистина е най-добре да е някъде по средата на трасето София-морето.Няма ли някой от Търново за да пусне някоя оферта??А иначе за датата-в края на май според мен не е много удачно защото много от нас са студенти,а тогава са повечето сесии.
Отговори

zag снимка zag 18 януари 2006 - 21:09

Ако не ви харесва края на май тогава трябва да е началото защото пук после има и сесии...
Отговори

svetliokk снимка svetliokk 18 януари 2006 - 21:28

zag, на Jan 18 2006, 10:09 PM, каза:

Ако не ви харесва края на май тогава трябва да е началото защото пук после има и сесии...
<{POST_SNAPBACK}>

и аз за това говоря-някъде към 10-15 май
Отговори

zag снимка zag 18 януари 2006 - 21:32

Тогава слагаме дата 13 МАЙ Събота. Кажете така дали сте съгласни.
Отговори

sheko снимка sheko 18 януари 2006 - 21:34

Aз предлагам 30 Февруари...
пичове как си ги измисляте тия дати произволно...... само вие си знаете :fire: Още е много рано но както и да е...
Отговори

Мишо снимка Мишо 18 януари 2006 - 21:37

street_vagabont, на Jan 17 2006, 11:02 PM, каза:

През 2004г, се проведе първия Итал фест. Срещата бе на язовир Жребчево до Нова Загора. В центъра на България. Имаше хора от цялата  страна. :fire:

През 2005 г се проведе в Горна баня и много хора от източна и североизточна  България липсваха. :fire:

На я. Жребчево има доста добра хотелска база. Място за събиране на коли, за около 1000. :fire:
При интерес ще пусна карта и телефони за връзна с хотела.
<{POST_SNAPBACK}>


Бяхме там на един 8-ми декември и мястото е невероятно. Повече от идеално е за среща

П.П. За Жребчево става въпрос, не за Горна Баня :)
Отговори

zag снимка zag 18 януари 2006 - 21:39

Според мен не е чак толкова рано.Тка всеки ще има достатъчно време да се освободи, а не като миналата година аз требва да ходя тук, другия трябвал да ходи там и накрая 5 човека на кръст.Организацията си е бавна, а и ние не сме от най бързите, така че не знам според мен трябва да се обсъжда.
Отговори

sheko снимка sheko 18 януари 2006 - 21:40

Аз мисля че в такъв случай Април е най-удобно има разни празници и повече почивни дни. А и то е ясно че ще е като миналата година... =)
Отговори

zag снимка zag 18 януари 2006 - 21:42

ОК ако някой друг иска да е Април нека каже....и да се надяваме, че няма да е като миналата година :)
Отговори

Владо снимка Владо 18 януари 2006 - 21:43

AstraFan, на Jan 18 2006, 10:37 PM, каза:

street_vagabont, на Jan 17 2006, 11:02 PM, каза:

През 2004г, се проведе първия Итал фест. Срещата бе на язовир Жребчево до Нова Загора. В центъра на България. Имаше хора от цялата  страна. :fire:

През 2005 г се проведе в Горна баня и много хора от източна и североизточна  България липсваха. :fire:

На я. Жребчево има доста добра хотелска база. Място за събиране на коли, за около 1000. :fire:
При интерес ще пусна карта и телефони за връзна с хотела.
<{POST_SNAPBACK}>


Бяхме там на един 8-ми декември и мястото е невероятно. Повече от идеално е за среща

П.П. За Жребчево става въпрос, не за Горна Баня :)
<{POST_SNAPBACK}>


мда , ето това е сериозна приказка

та остана сега и датата - да огледаме календару за удобни дати
Отговори

zag снимка zag 18 януари 2006 - 21:47

ОК и аз нямам нищо против Жребчево. Гледам по рано street_vagabont си е предложил услугите да помогне така,че може той да попита за там, или някой от сливен.

Айде погледнете за удобни дати :fire:
Отговори

Дамян снимка Дамян 18 януари 2006 - 22:11

Нека баде така:
Публикувано изображение

Според мен,тези дати са твърде рано,ще бъде доста хладно.Това е според мен,щото после лятото пак ще искаме,нека бъде напролет,поне да е топло. :fire:
Отговори

Дамян снимка Дамян 18 януари 2006 - 22:14

Нека има анкета.
Това е призив кам способните :fire:
Отговори

coper снимка coper 18 януари 2006 - 22:39

Я наи-старото куче да кажи дата и всички ще се съобразим с нея, па ако има преблем с нея ще я променяме в движение...... И съм сигурен че ще се сабереме че новото винаги е интересно :fire:
Отговори
Тази тема е заключена
Хостинг от NS1.bg
Хостинг от NS1.bg