Опел Клуб България

»
Вход Регистрация Потребители Ново съдържание Промени на статуса
« Back to Национални Срещи

Идея за нова национална среща

Тази тема е заключена

Гостstreet_vagabont_* 19 януари 2006 - 13:07

:fire:
Отговори

peponio снимка peponio 19 януари 2006 - 14:26

coper, на Jan 18 2006, 10:39 PM, каза:

Я наи-старото куче да кажи дата...

пацо ще да е най старото куче тука :fire: тъй че той има думата :fire:
Отговори

sempetrovi снимка sempetrovi 19 януари 2006 - 15:15

Момчета и момичета, мога ли да се пробвам да дам предложение?!?
Стопанисвам едно вилно селище в Родопите, на 100-ина километра от СФ и на 60-ина от Пловдив - в гората, на 5 км от Яз.Батак. Базата събира 106 човека, има ресторант и 2 басейнчета - плитички са, но са много гот. Цените....като за наши хора ще са 6-7 лв. на човек. вижте сайта: www.bor-bg.com
Предлагам хем да ми дойдете на гости, хем да направим сбирката там. Има един път - 3км нагоре в гората, асфалт, малко тесничък, ама може да стане голям купон за гонка, който иска. Пък ще ви водя и за риба на язовира.
Отговори

Гостstreet_vagabont_* 19 януари 2006 - 15:28

:fire:
Отговори

ka3aka снимка ka3aka 19 януари 2006 - 15:29

ако искате мога да събера оферти за язовир жребчево.на мен ми се струва добра идея :fire:
Отговори

zag снимка zag 19 януари 2006 - 15:56

Събери, няма да е лошо.
Отговори

VectraGT снимка VectraGT 19 януари 2006 - 16:55

Днес го гледах на 40-50км от Стара Загора е можем и ние да проверим някой ден с zag. А може ние да идем нагоре към Пряпорец да вземем конкретна оферта или да им се обадя май някъде имах телефон. :fire:
Отговори

peponio снимка peponio 19 януари 2006 - 17:51

не забравяйте за отсечка където мускулестите батки ще показват OPEL POWER :fire:
Отговори

VectraGT снимка VectraGT 19 януари 2006 - 21:38

Ейтова е сложно, че като се съберът много Опели на 1 место будят подозрение :fire:
Отговори

Гостstreet_vagabont_* 20 януари 2006 - 08:03

:fire:
Отговори

Владо снимка Владо 20 януари 2006 - 10:51

sempetrovi, на Jan 19 2006, 04:15 PM, каза:

Момчета и момичета, мога ли да се пробвам да дам предложение?!?
Стопанисвам едно вилно селище в Родопите, на 100-ина километра от СФ и на 60-ина от Пловдив - в гората, на 5 км от Яз.Батак. Базата събира 106 човека, има ресторант и 2 басейнчета - плитички са, но са много гот. Цените....като за наши хора ще са 6-7 лв. на човек. вижте сайта: www.bor-bg.com
Предлагам хем да ми дойдете на гости, хем да направим сбирката там. Има един път - 3км нагоре в гората, асфалт, малко тесничък, ама може да стане голям купон за гонка, който иска. Пък  ще ви водя и за риба на язовира.
<{POST_SNAPBACK}>



браво бе колега, ти живееш в рая :fire: :fire: Аз със сигурност бих те посетил с лоша компания , местенцето е невероятно. Напрао зимам и кросачето и ще се счупя от разцеп :fire:

мноо яко ! Единствено мястото е малко по-към София изнесено та не знам как ще се приеме , иначе благодарности за поканата ! Според мен е идеално
Отговори

Владо снимка Владо 20 януари 2006 - 10:54

street_vagabont, на Jan 20 2006, 09:03 AM, каза:

Не се безпокойте :fire:
На я. Жребчево има място за отсечки :fire:  :fire:  и то с разрешението на шефа на КАТ Нова Загора. От сечката е 1 км, от разклона за село Баня и я .Жребчево посока към Нова Загора. Там се пускаха и италианките под интересния поглед  на полицаите, охраняващи Итал феста.
http://bulgaria.domi...itelni_sistemi/  :fire:  в тази почивна база, ще ни направят и отстъпка за колективно посещение.

Организаторите ще са заралии или софиянци ?
<{POST_SNAPBACK}>



само едно ме притеснява :

Цитат

Комплексът разполага с леглова база от общо 70 легла, разпределени във:


А ако сме повече по някво чудо ?
Отговори

fanatic снимка fanatic 20 януари 2006 - 10:56

По двама в легло. Мен мястото ми харесва определено!!
Отговори

zag снимка zag 20 януари 2006 - 15:28

Значи мога евемтуално да отида другата седмица да питам за Жребчево, цена.

Тъй, че гледам за сега сме за 2-те оферти - Жребчево и тази на колегата.


Казвайте:)
Отговори

kaka снимка kaka 20 януари 2006 - 16:04

На мен и двете предложения за място ми изглеждат привлекателни - не съм била на нито едно от двете. Избирайте, аз съм с вас!
Отговори

yasmania снимка yasmania 20 януари 2006 - 16:14

MpbHku, на Jan 20 2006, 02:04 PM, каза:

Избирайте, аз съм с вас!
<{POST_SNAPBACK}>


А Сенатор-а с нас ли е?
Отговори

kaka снимка kaka 20 януари 2006 - 16:17

По всяка вероятност - да! Това е най-вярната кола на света :fire: :fire: и без това вече не си знае километрите, какво са няколко стотин в повече :fire: :fire: Освен това аз и Шлепа сме едно цяло :thu:
Отговори

Miho_bertone снимка Miho_bertone 20 януари 2006 - 16:21

LET's fly, на Jan 20 2006, 10:54 AM, каза:

street_vagabont, на Jan 20 2006, 09:03 AM, каза:

Не се безпокойте :fire:
На я. Жребчево има място за отсечки :fire:  :clap:  и то с разрешението на шефа на КАТ Нова Загора. От сечката е 1 км, от разклона за село Баня и я .Жребчево посока към Нова Загора. Там се пускаха и италианките под интересния поглед  на полицаите, охраняващи Итал феста.
http://bulgaria.domi...itelni_sistemi/  :fire:  в тази почивна база, ще ни направят и отстъпка за колективно посещение.

Организаторите ще са заралии или софиянци ?
<{POST_SNAPBACK}>



само едно ме притеснява :

Цитат

Комплексът разполага с леглова база от общо 70 легла, разпределени във:


А ако сме повече по някво чудо ?
<{POST_SNAPBACK}>

:fire: :flag ами това място при зигов чарк не е ли по добре, в смисьл от кьм места за спане106) :thu:
Отговори

Гостstreet_vagabont_* 23 януари 2006 - 14:25

:fire:
Отговори

zag снимка zag 23 януари 2006 - 15:07

остава да чакаме админите значи :) :fire: :fire:
Отговори
Тази тема е заключена
Хостинг от NS1.bg
Хостинг от NS1.bg