Опел Клуб България

»
Вход Регистрация Потребители Ново съдържание Промени на статуса
« Back to Продава / Платени Обяви / Сервизи и Магазини ...

Диагностика на автоклиматици --->10 лв!ПРОМО 2019г. Всякакви ремонти!

IvailoM снимка IvailoM 05 май 2010 - 11:21

Цитат(Corsa 1.616v @ 05 May 2010, 9:30) <{POST_SNAPBACK}>
Предлагаме и опция - Посещение на адрес.


Моля те колега, би ли бил така добър да обясниш какво включва и как става пълненето на автоклиматик на адрес, избран от клиента?
Отговори

Corsa 1.616v снимка Corsa 1.616v 05 май 2010 - 18:47

Ако има достъп до ток и климатичната система на автомобила е празна, включва вакуумиране на системата,надуване с опрелделено количество фреон и проверка за течове.Ако не бъдат намерени такива пълнене на системата с определеното за нея количество фреон и масло...замерване по маномерти и изходяща температура до достигане до желания ефект. :) Много е относително ...ако колата е само за допълване се допълва фреона по налягане и изходяща температура. Ако е нужно и възможно може и да се подменят уплътнения на снадкиде на маркучите и иглите на винтилите.(което се доплаща отделно) . Посещение се прави след предварителна уговорка и разговор относно климатичната система и поддръжката й преди нашата намеса,за да се разбере дали ще е възможно при посещение да се свърши работата.Поздрави.
Мнението беше редактирано от Corsa 1.616v: 29 март 2011 - 11:57
Отговори

Corsa 1.616v снимка Corsa 1.616v 12 май 2010 - 11:18

Колеги ,възползвайте се от промоциите,защото от другия месец цените няма да са същите ;) Скок на цената на фреона... :shock
Отговори

Corsa 1.616v снимка Corsa 1.616v 31 май 2010 - 23:44

Колеги ПРОМОЦИЯТА( 40 лева пълнене) ЩЕ СЕ УДЪЛЖИ ДО 05.06 ,заради молбите на много от колегите да ги изчакам до заплата...така ,че промоцията продължава още седмица...Поздрави.
Отговори

Corsa 1.616v снимка Corsa 1.616v 06 юни 2010 - 17:40

Продажба ,монтаж,поддръжка на стационарни климатици и пълнене на АВТОКЛИМАТИЦИ!!!


Продавам Климатици за дома:
MITSUBISHI, Fujitsu,Panasonic,DAIKIN, TOSHIBA,SHARP,HITACHI,
TOYOTOMI,Samsung, Midea ,Lg,Nagova ,Vateli,.
Монтаж,поддръжка,профилактика на всякакви климатици.Гаранция 2 години.

Добри цени и голям избор на модели!!!

НОВИ ПРОМОЦИИ ЗА ПЪЛНЕНЕ НА АВТОКЛИМАТИЦИ:
1. Диагностика - 15лв
2. Диагностика + Дозареждане на автоклиматична система - 40 лв.
3. Диагностика + Цялостно зареждане - 59 лв.
4. Предлагаме и опция - Посещение на адрес,което се доплаща допълнително (между 15-20 лв) в засвисимост от местоположението на автомобила).


Новите цени на ПРОМОЦИИТЕ В МОМЕНТА:
1. Монтаж на климатик с включени 3 метра тръбен път - 150 лева. ( до 14 btu)
2. Монтаж на климатик с включени 3 метра тръбен път - 180 лева ( ot 14 до 24 btu)
3. Демонтаж на климатик - 50 лева

Конвенционални климатици:
модел мощност квадратура ед. цена:
1. Vatеly VSO 12H 12000Btu 18-26 m2 559 лв. с Монтаж
2. Midea MSR3-12HRN2 12000Btu 18-26 m2 649 лв. с Монтаж
Инверторни климатици:
модел мощност квадратура ед. цена:
1. Midea MSG-12HRDN1 12000Btu 18-26 m2 879 лв. с Монтаж
2. Fujitsu ASYA12LGC 12000Btu 18-26 m2 1250 лв с Монтаж

Извънгаранционна поддръжка
и ремонт на домашни климатици:
1. Посещение на адрес + Диагностика - 30 лева.
2. Профилактика - 40 лева
3. Посещение на адрес + Диагностика + Зареждане с фреон (R22,R410,R407) - 80 лева за климатици до 12 btu .
4. Демонтаж и монтаж на климатик - 180 лева. (извънгаранционен до 12 btu)
5. Цените за ремонти се уточняват на място след извършена диагностика на климатичната система.

За по-подробна информация за актуални цени и снимки посетете сайта ни: КЛИМАТИЦИ


БЕЗ ПОЧИВЕН ДЕН!!!
За допълнителна информация и въпроси отностно промоциите ,очаквам вашите обаждания на посoчения долу телефон. Желая ви прохладен сезон колеги . :)

Телефон за връзка: 0888813124 Веселин Димитров
София
Мнението беше редактирано от Corsa 1.616v: 24 март 2012 - 15:23
Отговори

Corsa 1.616v снимка Corsa 1.616v 11 юни 2010 - 23:37

Колеги ,започва записването с дни напред,така че се възползвайте докато не е станало със седмица напред... :) Жегата напира :icon_wink2:
Отговори

Corsa 1.616v снимка Corsa 1.616v 19 юни 2010 - 12:49

Диагностика + Цялостно зареждане - 59 лв.
Отговори

victtorbg снимка victtorbg 20 юни 2010 - 17:39

Цитат(Corsa 1.616v @ 19 Jun 2010, 12:49) <{POST_SNAPBACK}>
Диагностика + Цялостно зареждане - 59 лв.

Какво включва диагностиката?И още един въпрос-ако има пробив в изпарителя как го засичаш?
Отговори

Corsa 1.616v снимка Corsa 1.616v 23 юни 2010 - 17:26

Цитат(victtorbg @ 20 Jun 2010, 18:39) <{POST_SNAPBACK}>
Какво включва диагностиката?И още един въпрос-ако има пробив в изпарителя как го засичаш?



Диагностиката включва:проверяване дали има налягане в системата ,ако има правилно ли работи компресора ,търсене на пропуски с пропускотърсач(вклюичително и на вътрешното радиаторче).Търся пропууските най-вече с пропускотърсач, но по желание на клиента имам и оцветител с лампа. :)
Отговори

Corsa 1.616v снимка Corsa 1.616v 02 юли 2010 - 16:38

Колеги, използвайте дните,в които не е толкова голяма жега,за да запазвате часове за пълнене,защото в жегите става лудница и ще се налага да чакате... :)
Отговори

Silencer снимка Silencer 09 юли 2010 - 12:14

Монтаж на климатик за вектра 1.6 моно,като се има предвид че нямам никаква идея от каде ще се намерят частите,възможно ли е колко ще струва заедно с цялия комплект-шайба,перка тръби компресор и тн?
Отговори

Corsa 1.616v снимка Corsa 1.616v 12 юли 2010 - 11:16

На коли климатици не монтираме :)
Отговори

Corsa 1.616v снимка Corsa 1.616v 15 август 2010 - 08:18

Колеги след почивката отново сме на линия БЕЗ ПОЧИВЕН Ден!!! Диагностика + Цялостно пълнене на автоклиматик(без ограничение в количеството фреон R134a) -------------> 59 ЛЕВА !!!
Отговори

Corsa 1.616v снимка Corsa 1.616v 28 септември 2010 - 23:48

ПРОФИЛАКТИКА НА ДОМАШНИ КЛИМАТИЦИ ПРЕДИ ЗИМНИЯ СЕЗОН (ПОЧИСТВАНЕ ,ЗАМЕРВАНЕ И ДОПЪЛВАНЕ НА ФРЕОН) НА ЦЕНА МЕЖДУ 60-90 ЛЕВА ВЗАВИСИМОСТ ОТ МАРКАТА И ГОЛЕМИНАТА НА КЛИМАТИЧНАТА СИСТЕМА ... НЕКА И ПРЕЗ СТУДЕНАТА ЗИМА ДА БЪДЕ ТОПЛО КАТО ПРЕЗ ЛЯТОТО
Отговори

Corsa 1.616v снимка Corsa 1.616v 29 март 2011 - 11:49

ЦЕНИТЕ ОТ 1-ви Април до 1-ви Май!!!!!

НОВИ ПРОМОЦИИ ЗА ПЪЛНЕНЕ НА АВТОКЛИМАТИЦИ:
1. Диагностика - 15лв
2. Диагностика + Дозареждане на автоклиматична система - 40 лв.
3. Диагностика + Цялостно зареждане - 59 лв.
4. Предлагаме и опция - Посещение на адрес,което се доплаща допълнително (между 15-20 лв) в засвисимост от местоположението на автомобила).

За по-подробна информация за актуални цени и снимки посетете сайта ни: КЛИМАТИЦИ



Колеги, възползвайте се докато в време,защото цената на фреона скочи двойно и ще се наложи да увеличим цените от началото на Май месец.

БЕЗ ПОЧИВЕН ДЕН!!!

За допълнителна информация и въпроси отностно промоциите ,очаквам вашите обаждания на посoчения долу телефон. Желая ви прохладен сезон колеги . :)

Телефон за връзка: 0888813124 Веселин Димитров
София
Мнението беше редактирано от Corsa 1.616v: 24 март 2012 - 15:24
Отговори

Ivailo снимка Ivailo 30 март 2011 - 18:48

Колегата е супер точен !!! Пълнил ми е не една кола..всички мой приятели ходиха при него и останаха супер доволни...аз лично 2ра година си карам с климатика които ми напълни и все още стига до 7С....Който не му изнася да даде 100 лв някъде по елитните сервизи и да ви го напълнят
Отговори

Corsa 1.616v снимка Corsa 1.616v 30 март 2011 - 21:31

 Ivailo, на 30 март 2011 - 18:48, каза:

Колегата е супер точен !!! Пълнил ми е не една кола..всички мой приятели ходиха при него и останаха супер доволни...аз лично 2ра година си карам с климатика които ми напълни и все още стига до 7С....Който не му изнася да даде 100 лв някъде по елитните сервизи и да ви го напълнят



Мерси за хубавите думи колега.Надявам се и за напред всички да остават доволни като вас от работата ми :)
Отговори

oci снимка oci 30 март 2011 - 22:32

Колега аз имам проблем с климатика но още не знам точно какъв. От моя нескромен опит с автоклиматиците съм забелязъл, че тръгне ли да изпуска спасение няма. Но все пак - какво представлява този пропускотърсач :mhihi: с който търсиш течовете по системата?

Колата е Вектра Б. Лятото на 2009 я купих с неработещ климатик. Ремонтирахме компресора и напълнихме след 2 месеца не духаше студено. Но дойде и зимата и така си и остана. Пролетта на 2010 се почна ходене по майстори - видим теч нямаше затова всеки пълнеше с оцветител, взимаше парите и казваше ела еди кога си. На този принцип смених датчиците за високо и ниско налягане на фреона пълнене на климатика и след 2 седмици пак греда. Септември месец сменихме външния радиатор с чисто нов и след 2 седмици минахме на нова проверка - уж всичко било наред. Е да ама не - отново нямам климатик и вече сериозно взе да ми писва.

Изписах всичко това защото искам да ми кажеш можеш ли да разбереш наистина от къде изпуска защото смених всичко по този пуст климатик и пак не работи. А всеки майстор вика пълни и чакай, после смени това и бягай. Досега съм пълнил системата 7 или 8 пъти, купил съм един радиатор, 2 датчика, игличка на пълначка и ремонт на компресора. Сумата която съм набил по климатика е впечатляваща, а той отново не работи!

Та въпроса ми е би ли се наел с моята кола или не при положение, че очаквам гаранция повече от 1 месец за свършената работа?

ПП За сравнение брат ми има същата вектра и от 5 години е при нас - нищо не е пипано(даже фреон не е доливан) и си духа студ та студ
Мнението беше редактирано от oci: 30 март 2011 - 22:33
Отговори

Corsa 1.616v снимка Corsa 1.616v 30 март 2011 - 23:01

 oci, на 30 март 2011 - 22:32, каза:

Колега аз имам проблем с климатика но още не знам точно какъв. От моя нескромен опит с автоклиматиците съм забелязъл, че тръгне ли да изпуска спасение няма. Но все пак - какво представлява този пропускотърсач :mhihi: с който търсиш течовете по системата?

Колата е Вектра Б. Лятото на 2009 я купих с неработещ климатик. Ремонтирахме компресора и напълнихме след 2 месеца не духаше студено. Но дойде и зимата и така си и остана. Пролетта на 2010 се почна ходене по майстори - видим теч нямаше затова всеки пълнеше с оцветител, взимаше парите и казваше ела еди кога си. На този принцип смених датчиците за високо и ниско налягане на фреона пълнене на климатика и след 2 седмици пак греда. Септември месец сменихме външния радиатор с чисто нов и след 2 седмици минахме на нова проверка - уж всичко било наред. Е да ама не - отново нямам климатик и вече сериозно взе да ми писва.

Изписах всичко това защото искам да ми кажеш можеш ли да разбереш наистина от къде изпуска защото смених всичко по този пуст климатик и пак не работи. А всеки майстор вика пълни и чакай, после смени това и бягай. Досега съм пълнил системата 7 или 8 пъти, купил съм един радиатор, 2 датчика, игличка на пълначка и ремонт на компресора. Сумата която съм набил по климатика е впечатляваща, а той отново не работи!

Та въпроса ми е би ли се наел с моята кола или не при положение, че очаквам гаранция повече от 1 месец за свършената работа?

ПП За сравнение брат ми има същата вектра и от 5 години е при нас - нищо не е пипано(даже фреон не е доливан) и си духа студ та студ



Колега, разбирам те напълно ,че си недоволен ...има много некоректни майстори в София.То няма и как да не е така като напоследък във всяка гумаджийница и автомивка цъфна машина за пълнене на автоклиматици.Първо да те попитам нещо: колегите предупредиха ли те ,че зимно време е задължително да се пуска от време на време климатика,за да се смазват семеринга на компресора и уплътненията по системата и да не изпуска фреон от там,защото когато не се пуска от студа се свиват и от там изпуска фреона.Това не се случва при всяка кола ,но в 70-80% от случаите така става.Това повечето колеги не го казват,за да отидеш на пролет пак да си го напълниш.
Като начало трябва да погледна колата,за да преценя кой е най-добрия и евтин вариант да оправиме проблема ти.Има вариант да се сложи препарат за спиране на течове, който действа като тези ,които се слагат на радиаторите .Звънни ми да се разберем да я погледна и ще се опитам да свършиме работата както трябва :) 0888813124
Отговори

Corsa 1.616v снимка Corsa 1.616v 11 април 2011 - 23:24

Пълнене на Автоклиматик ----------> 59 лева (без ограничение в количеството Фреон R134a) !!! ПРОМОЦИЯТА ВАЖИ ДО КРАЯ НА АПРИЛ!!!
Отговори
Хостинг от NS1.bg
Хостинг от NS1.bg