Опел Клуб България

»
Вход Регистрация Потребители Ново съдържание Промени на статуса
« Back to Информация за конкретен модел Опел

Signum и Vectra

Гостroskata841_* 23 януари 2015 - 11:00

Добро утро, искам да попитам дали частите от Вектра са същите като тези на Сигнум? Сигнум добър избор на кола ли е и кои са му плюсовете и минусите?
Всяка информация ще ми е от полза. Вчера бях в авто къща и много харесах един Сигнум 2.2 бензин,та се чудя дали това е моята кола.
Благодаря ви много предварително! Лек ден!
Отговори

Жоро снимка Жоро 23 януари 2015 - 11:31

Здравей,
да започнем от там, че ти преместих темата, защото не беше уцелил раздела...

А на въпроса ти. Да едни и същи са в 80% от нещата. До предните седалки са на 100%. Отзад идват разликите. ТЪПИЯТ за мен Сигнум е с две кресла отзад. Изказвам лично мнение. Ако си президент или голям бизнесмен, би имал нужда от такава екстра, но не би си купил Сигнум. Пак казвам това е лично мнение. Да продължа с разликите, но май е безсмислено. Разликите са свързани с тези седалки а и в багажника. И супер грозната задница. Пак лично мнение...

Супер ме кефи, че задните седалки се регулират напред/назад, ама не мога да преживея броя им...
Отговори

ivooo снимка ivooo 23 януари 2015 - 11:31

 roskata841, на 23 януари 2015 - 11:00, каза:

Добро утро, искам да попитам дали частите от Вектра са същите като тези на Сигнум? Сигнум добър избор на кола ли е и кои са му плюсовете и минусите?
Всяка информация ще ми е от полза. Вчера бях в авто къща и много харесах един Сигнум 2.2 бензин,та се чудя дали това е моята кола.
Благодаря ви много предварително! Лек ден!


Колега по темата е писано мноооого, защото през 2-3 дни някой пита точно тези въпроси
провери тук : http://www.opelclub....ic=67259&st=380

разликата м/у сигнум и вектра е само в задната част на автомобила и то не на всичко.
Отговори

Гостroskata841_* 24 януари 2015 - 11:43

Благодаря много за бързите отговори :)
Отговори
Хостинг от NS1.bg
Хостинг от NS1.bg