Опел Клуб България

»
Вход Регистрация Потребители Ново съдържание Промени на статуса
« Back to София

Срещата на 11.07

Тази тема е заключена Next »

фалконети77 снимка фалконети77 12 юли 2007 - 00:13

 НеаМ РаВеН, на Jul 12 2007, 12:44 AM, каза:

...смях по масите, скубанье под мишниците...


Весели колеги и бамбонье "TUBORG"!!! :kinggrin: МУЦКА!! :kinggrin:
Отговори

Жоро снимка Жоро 12 юли 2007 - 07:57

Лелеeeeeeee пиинахме /браво на Виктор "s3ifl3r"/ апнахме бонбоние /браво на колегата stefanakin и др. колега дет седеше от ляво на мен :)/ имаше и др. нови момчето - аллллллл дано не сме ги уплашили...
Сватовницеееее / Ева на Иво/ да не се отметнеш нещо ей... - че няма да ти върна Иво след събота...

Спешъл 10х на Виктор "s3ifl3r" за това, че ме спаси от тиха смърт през следващия месец :)
Отговори

kaka снимка kaka 12 юли 2007 - 08:25

А как ми липсвахтееее... :kinggrin: От мъка трябваше да се напия с шотчета :kinggrin: :kinggrin:
Отговори

blue-jujka снимка blue-jujka 12 юли 2007 - 08:31

и пак само нови??? - но мъже :kinggrin:
нямате късмет нещо
Отговори

30e снимка 30e 12 юли 2007 - 08:39

Голема черна точка...

Маг дай шнимките к***ле ...
Отговори

Moonlord снимка Moonlord 12 юли 2007 - 08:49

Мда, снимките си трябват определено ;) Да видите какъв съм цар на паркирането ;)))
Отговори

maverick7bg снимка maverick7bg 12 юли 2007 - 09:00

:kinggrin: :kinggrin: Колеги няма такава каръщина, на път за сбирката - бях се приготвил да черпя като новоизлюпен, ми пропадна съединителя на румънското посолство - оказа се жило, един приятел ме дръпна и днес ще се сменя....... просто си умрях на мъка от кога се каня да се запознаем....... на всичкото отгоре ме и понаваля ама карай....... чета за скарата на Витоша - ами просто супер ще постна в другата тема. Съжалявам, че не се запознахме но се надявам в края на седмицата това да е ФАКТ :kinggrin: :drive: Нямам тъпрение дори.
Отговори

O-Z снимка O-Z 12 юли 2007 - 09:16

 Moonlord, на Jul 12 2007, 09:49 AM, каза:

Мда, снимките си трябват определено ;) Да видите какъв съм цар на паркирането ;)))

Пичови снимки довечера че са свалени на компа в нас. А иначе админа беше подпрял един...
Отговори

Иво снимка Иво 12 юли 2007 - 09:48

Ей давайте пикчърите бързо. Браво на старите колеги с новите коли и на новодошлите колеги - представиха се на ниво!
Отговори

Moonlord снимка Moonlord 12 юли 2007 - 09:48

 Wizard of O-Z, на Jul 12 2007, 10:16 AM, каза:

Пичови снимки довечера че са свалени на компа в нас. А иначе админа беше подпрял един...

Айде сега... бях го ДОКОСНАЛ, има разлика :mhihi: На тва му викам аз ПРОФИ изпълнение... хихихи, нещо завиждаш ми се струва... Айде са стига оправдания, слагай снимките и ще се види ;) Евала и на новите лица ;))) Представиха се на ниво и почерпиха как си требе ;)) Дано и те да са останали доволни и да идват по срещите ;)
Отговори

Стефан снимка Стефан 12 юли 2007 - 11:10

 Moonlord, на Jul 12 2007, 10:48 AM, каза:

Айде сега... бях го ДОКОСНАЛ, има разлика :mhihi: На тва му викам аз ПРОФИ изпълнение... хихихи, нещо завиждаш ми се струва... Айде са стига оправдания, слагай снимките и ще се види ;) Евала и на новите лица ;))) Представиха се на ниво и почерпиха как си требе ;)) Дано и те да са останали доволни и да идват по срещите ;)

Баце да не си търнал червената астра дето беше зад тебе :thu:
Че ти праим :gazim:
Срещичката беше куул, мислим и занапред да се явявам :thu:
Отговори

Moonlord снимка Moonlord 12 юли 2007 - 11:13

ММммм, не съм ;))) Само колецо докоснах :mhihi: Имаше си място да си излезна като пич... Ако има черна боя - мога да ти кажа кой е :thu:
Отговори

Бай ти Митьо снимка Бай ти Митьо 12 юли 2007 - 14:06

Срещичката беше чудесна, много хора, много бира и банбонье, въобще каквото му душа поиска на човек... Колко простотия се ля относно мъжките и женските качества и необходимости - само ни си знаем... И завърши на по калорично преднощно ястие в МакДоналдс... :mhihi:
Отговори

iavor снимка iavor 12 юли 2007 - 14:08

Блажени сте....чуждото винаги е по-лесно де ама....оф,скоро нема да ви виждам
Отговори

O-Z снимка O-Z 13 юли 2007 - 08:42

От два дена нямам нет, Кака ако иска да заключи темата за малко пък аз ще пиша лично като си оправя проблема и ще ги кача.
Отговори

Иво снимка Иво 15 юли 2007 - 08:55

Маг, мерси за снимките. Имаш напредък - сега само половината са размазани
Отговори
Тази тема е заключена Next »
Хостинг от NS1.bg
Хостинг от NS1.bg