Опел Клуб България

»
Вход Регистрация Потребители Ново съдържание Промени на статуса
« Back to Общи срещи

Пак в Паничище?!

kaka снимка kaka 26 юни 2006 - 15:13

Иска ли питане!? :flag: Хайде, взимайте жените, децата, товарете се в Орлите и да си спретнем пак едно приключение горе! Бояне, четох скоро темата от миналия път, там обещаваш следващия път да не се предаваш рано, а да останеш и за шоуто в нощния бар! :19a:
Отговори

Scorpion_BV снимка Scorpion_BV 26 юни 2006 - 15:52

MpbHku, на Jun 26 2006, 03:13 PM, каза:

Иска ли питане!? :flag: Хайде, взимайте жените, децата, товарете се в Орлите и да си спретнем пак едно приключение горе! Бояне, четох скоро темата от миналия път, там обещаваш следващия път да не се предаваш рано, а да останеш и за шоуто в нощния бар! :19a:
 


Няма да повторя грешката си! ОБЕЩАВАМ! Още ме е яд ама ето повод да се поправя!
Отговори

ГостBuxalkata_* 26 юни 2006 - 18:33

и на мене (нас) много ми се идва,но винаги има едно голямо НО...!!!изпити,чудесий...а пък и доста ще ходят на бужурище за 2-рото драг състезание.....не знамм.....иначе ми се идва на чист въздух,пиийййне и купон. :flag: :19a:
Отговори

Vassil снимка Vassil 27 юни 2006 - 00:52

Е ше ви еба сичките :flag:
Отговори

Scorpion_BV снимка Scorpion_BV 27 юни 2006 - 07:04

Ndoe, на Jun 27 2006, 12:52 AM, каза:

Е ше ви еба сичките  :flag:
 


Ми и ние тебе ако дадеш :19a: !

Един за сички сички за един! :19a:

По въпроса за Паничище, ПИШЕТЕ МЕ И МЕНЕ С ЖЕНАТА И ДЕТЕТО! :dancin:

П.С.

Моме, може ли да се измисли да се резервира стая която да е максимално близо до столовата, за да може вечерта да оставим детето да спи и да си го слушкаме на един бебефон?

П.С. 2 Ще гледам да навия повечко хора от Благоевградската група да е по интересно :)
Отговори

kaka снимка kaka 27 юни 2006 - 08:09

Ndoe, на Jun 27 2006, 12:52 AM, каза:

Е ше ви еба сичките  :flag:

Адаш, помислих си, че като видиш темата и :19a: ама като иска народа... sorry, като се върнеш, пак ще има!

Scorpion_BV, на Jun 27 2006, 08:04 AM, каза:

Моме, може ли да се измисли да се резервира стая която да е максимално близо до столовата, за да може вечерта да оставим детето да спи и да си го слушкаме на един бебефон?

Чак такива максимално близки няма... от другата страна на рецепцията чак. Другия вариант е над ресторанта, ама там пък са ТВ залата и тениса, та пак няма стаи :19a:
Отговори

Жоро снимка Жоро 27 юни 2006 - 08:14

Ndoe, на Jun 27 2006, 01:52 AM, каза:

Е ше ви еба сичките  :flag:
 

Ти работи там :19a: - нали се некой требе да изкарва паре :19a: :19a: :61:
Аз за сега съм в несигурните... Пък после к'вото сабя покаже...
Отговори

Moonlord снимка Moonlord 27 юни 2006 - 09:30

И мене ме пишете :19a: Там е яко, който изпусне ще съжалява после :flag:
Отговори

Оги снимка Оги 27 юни 2006 - 10:00

More ... more :dancin:
Отговори

Владо снимка Владо 27 юни 2006 - 10:37

към морето не ви ли дърпа бе банда :) аз скоро едва ли ще мога - или съм във Варна или в Бургас...
Отговори

kaka снимка kaka 27 юни 2006 - 10:49

Абе мен към морето постоянно ме дърпа, ама няма как сега :2angry1: А и ако има, предпочитам за повече да досаждам там :19a:

vlad0, не се прави на разсеян, в неделя каза, че не пропускаш! :flag:
Отговори

Оги снимка Оги 27 юни 2006 - 10:51

Ае къде е това Паничище
П.С. Бах къв тъп въпрос :flag:
Мнението беше редактирано от Loz: 27 юни 2006 - 10:51
Отговори

kaka снимка kaka 27 юни 2006 - 10:58

Loz-е, ето тук е. Виж на първа страница в темата съм сложила пак схемата на пътя дотам, само че откъм София, не знам дали нямате по-пряка пътека. Може да питаш Момчил по въпроса, те със zag се триумят в момента.
Отговори

Оги снимка Оги 27 юни 2006 - 11:12

УУУУУУУУууааааааааааааааааааа :19a: Варна-Паничище 528.567 km :ph34r: :flag: :19a: мааааалееееееееееееее хора никъв шанс бах прехода аз трябва да сменя маслото първо :19a: 1060 км по 8 на 100 прай 85 литра по 2 леа прай 170 лв. за бенз само :61: ае ко искате да направим срещата в Румъния за по-близо.
:61: Сега сериозно. Дайте да измислим някое по централно място ве така че на всеки да му е на по смислено разстояние съгласете се че това е мноо далеч
Ае да измислим някъв компромисен вариант
Отговори

kaka снимка kaka 27 юни 2006 - 11:23

Аз честно казано се поучудих как веднагически беше казал да ви броя двама, ама с онази реакция все си мислех, че знаеш къде е :) Със сигурност спечели моя форевър :19a: с ентусиазма си хаха

Компромис... не знам, освен да се придвижите до Стара Загора и оттам кооперация с Момчил :19a: Чистият въздух си заслужава! А ако успеем и до езерата да отидем, изобщо няма да съжалявате после! Неземна красота е :flag: :19a: Ето малко снимки за зарибявка.
Тази ми стои на wallpaper на служебния компютър:
Публикувано изображение

Публикувано изображение

Публикувано изображение

Мнението беше редактирано от MpbHku: 27 юни 2006 - 11:40
Отговори

Akulski_Cali снимка Akulski_Cali 27 юни 2006 - 11:37

MpbHku, на Jun 27 2006, 11:23 AM, каза:

А ако успеем и до езерата да отидем, изобщо няма да съжалявате после! Неземна красота е :flag:  :19a:
 

.. е тря се приготвим за около 4 часов път в едната посока само;) Не че не си заслужава но знаеш в какво състояние на духа и тялото сме повечето тогава :19a: :19a:
Отговори

gadjo_1978 снимка gadjo_1978 27 юни 2006 - 11:42

Loz, на Jun 27 2006, 11:12 AM, каза:

УУУУУУУУууааааааааааааааааааа  :19a:  Варна-Паничище 528.567 km  :ph34r:  :flag:  :19a:  мааааалееееееееееееее хора никъв шанс бах прехода аз трябва да сменя маслото първо  :19a:  1060 км по 8 на 100 прай 85 литра по 2 леа прай 170 лв. за бенз само  :61:  ае ко искате да направим срещата в Румъния за по-близо.
:61:  Сега сериозно. Дайте да измислим някое по централно място ве така че на всеки да му е на по смислено разстояние съгласете се че това е мноо далеч
Ае да измислим някъв компромисен вариант
 



Априлци ... някъде в троянския балкан е най близко и за варна и за софия
Отговори

kaka снимка kaka 27 юни 2006 - 11:49

Akulski_Cali, на Jun 27 2006, 12:37 PM, каза:

.. е тря се приготвим за около 4 часов път в едната посока само;)

Имаме един агент, който с джип кара групи офроуд през пистите до хижа "Рилски езера" и оттам остава вече само да ги обиколиш :) После пак офроуд обратно. Преживяването е екстремно и също си заслужава :flag:

gadjo_1978, ако имаш оферта, давай. Аз не държа да сме на Паничище, организирам по желание на кabby. Просто е хубаво от време на време да поддържаме духа на съпричастност и чувството за принадлежност, които се получават при такива мероприятия.
Отговори

gadjo_1978 снимка gadjo_1978 27 юни 2006 - 12:05

MpbHku, на Jun 27 2006, 11:49 AM, каза:

Akulski_Cali, на Jun 27 2006, 12:37 PM, каза:

.. е тря се приготвим за около 4 часов път в едната посока само;)

Имаме един агент, който с джип кара групи офроуд през пистите до хижа "Рилски езера" и оттам остава вече само да ги обиколиш :) После пак офроуд обратно. Преживяването е екстремно и също си заслужава :flag:

gadjo_1978, ако имаш оферта, давай. Аз не държа да сме на Паничище, организирам по желание на кabby. Просто е хубаво от време на време да поддържаме духа на съпричастност и чувството за принадлежност, които се получават при такива мероприятия.
 


мога да питам за цени и дали има места
и тук е хубаво но е много далеч
www.leshten.hit.bg
Отговори

Жоро снимка Жоро 27 юни 2006 - 12:10

MpbHku, на Jun 27 2006, 12:49 PM, каза:

Имаме един агент, който с джип кара групи офроуд през пистите до хижа "Рилски езера" и оттам остава вече само да ги обиколиш :) После пак офроуд обратно. Преживяването е екстремно и също си заслужава  :19a:
adjo_1978, ако имаш оферта, давай. Аз не държа да сме на Паничище, организирам по желание на кabby. Просто е хубаво от време на време да поддържаме духа на съпричастност и чувството за принадлежност, които се получават при такива мероприятия.
 

Той само да даде джипа аз ще ви метна до горе :flag:Това ще си е преживяване....
Иначе горе въздуха е разкошен, не мога да кажа за почивка, че миналия път не си починах ама не съжалявам :19a:
Просто беше жестоко...
Отговори
Хостинг от NS1.bg
Хостинг от NS1.bg