Опел Клуб България

»
Вход Регистрация Потребители Ново съдържание Промени на статуса
« Back to Двигатели, горивни системи, съединители, ск.кутии

дайте някой акъл кво да направя по мотора

ГостPMG_* 06 юни 2006 - 09:51

развивайте с гайковерт :19a:
Отговори

Бижо Бижев снимка Бижо Бижев 06 юни 2006 - 10:05

ами ще го мъчим па да видим какво ще излезе :19a:
Двечера е часа на истината (надявам се) :19a:
После ще искам да го пусна с някое 1.8 от моята категория ама ще си пусна тема за това кадето требе :19a: :bravoo: а до тогава ще му баем да не обърка нещо че днес е 6.6.06 - числото на дявола :bravoo:
Отговори

Жоро снимка Жоро 06 юни 2006 - 10:11

Първо го поразработи малко да се понапасне и тогава го пускай!!! Да не го изпуснеш :19a:
Отговори

Бижо Бижев снимка Бижо Бижев 06 юни 2006 - 10:17

Жоро, на Jun 6 2006, 10:11 AM, каза:

Първо го поразработи малко да се понапасне и тогава го пускай!!! Да не го изпуснеш :19a:
 


девиза му (кадета) е винаги готов.Като добросъвестно пионерче :bravoo:
500км на главата ще и стигнат, а и по мотора от "кръста" надолу не съм барал нищо, така че разработка няма да има на какво да направя :bravoo:
Отговори

ГостPMG_* 06 юни 2006 - 19:30

какво ще и разработваш на главата?
Отговори

Бижо Бижев снимка Бижо Бижев 07 юни 2006 - 13:24

:19a: то и аз се чудя кво да и разработя но да стигнем до там.
Снощи след много нерви и сглобки, установихме че картера е пукнат освен че бе крив ся си има и дупка от която си капи масълце :2angry1: днес ще го споявам и изправям с един 4кг. чук :19a: :19a: :19a: освен това се скъсаха шпилките за изпускателния колектор :2angry1: но ги оправихме наябързо и тях :19a: и най голямата глупост и мисля че и най големия гаф е : ВОДНАТА ПОМПА Е БИЛА и май само тя си е била за смяна а ние като луди отваряме мотора :bravoo: :bravoo: и си мислим че главата е заминала :19a: :19a:
Отговори
Хостинг от NS1.bg
Хостинг от NS1.bg