Опел Клуб България

»
Вход Регистрация Потребители Ново съдържание Промени на статуса
« Back to Стара Загора

Стара Загора - 24.07.2005

Тази тема е заключена

VectraGT снимка VectraGT 22 юли 2005 - 22:48

Супер ще ви чакаме ЮРУШ на рещата колеги :unsure: май ще оставим Бояна празна тази неделя :lol:
Отговори

peponio снимка peponio 23 юли 2005 - 11:14

какво става,има ли раздвижване откъм пловдив :unsure:
Отговори

VectraGT снимка VectraGT 23 юли 2005 - 15:11

Ами ще ги видим сега уш трябва да идват ние сме тука с тебе нали и ще чакаме, няма да сме само 2-мата де :unsure:
Отговори

ГостDochevski_* 23 юли 2005 - 17:55

Ми колеги аз няма да мога да дойда,ще пътувам до Чепеларе по работа и ще се прибера чак вечерта>Съжалявам много
Отговори

VectraGT снимка VectraGT 23 юли 2005 - 18:50

Ambarev пиши 1 ЛС на Ivo от Казанлък че ми звъня да ме пита за телефона ти разберете се да идвате заедно! Аз му обясних как да стигне до ОМВ-то така че ако го намериш той ще те доведе :unsure: доколкото разбрах той с още една кола щял да идва от Казанлък така че момчета идвайте ще стане яко, сигурно няма да се съберем на ОМВ-то, но ще пием по 1 кво да е и може да идем до пистата за някоя хубава снимка и гонка :mhihi:
Отговори

ГостAmbarev_* 23 юли 2005 - 19:20

Еми аз му писах лично и му взех телефона и му казах каде ще го чакам в казанлък и че ще му званна ама не ми е отговорил на лично ... а бтв моя тел е 0897965095 и утре ще съм при вас ... жалко за пловдив ... таман организацията вървеше на ниво и накрая ... тзтзтз квото е :) друг път !!!
Отговори

Гостstreet_vagabont_* 23 юли 2005 - 19:35

Всяко OMV в страната е пълно през деня, особено между 12-16 часа. На това ОМV , си пия кафето почти всеки следобед. Лудница е! А защо ли? :unsure:
Там съм пичове.
Някои да не се отказват, в последния момент, а да палят колите и ... на сращата.
Отговори

peponio снимка peponio 23 юли 2005 - 20:10

:unsure: VECTRA GT тея педровци се направиха на интересни и казаха че ги продават само комплект с лайсните тея неща,ама казаха че чакат друго gt което щели да да ги дадат само тях,аз както ти казах си ги купих точно от тях само капачките ама сега се дуят :( какво да направиш,те колят те бесят :mhihi:
Отговори

VectraGT снимка VectraGT 23 юли 2005 - 22:23

Колеги едно голямо благодарско че отговориха толкова много хора на организацията ми :unsure: наистина не вярвах че този клуб може да бъде и толкова зъдружен много се радвам и че колегата street_vagabont ще дойде знам че OMV-то е пълно но както и ти каза е на много хубаво място и ще го намерят всички лесно после ще ходим някъде другаде споко. Точно сега ми се включи на ICQ-то и kravaka и той можело да дойде с Астрата найстина май ще стане интересно е поздрави от мен и ако все още има някой който да се чуди дали да идва, въобще да не му мисли ами да яхва самолета сбирката ще е яка ще се запознаем и вземем телефони и към края на другия месец найстина може да се организира 2-ри Национален.... но засега тихо :mhihi:


peponio- за тези работи ще говорим като се видим хем да ми кажеш и цени какви са ти обадили.
Отговори

Mahoney снимка Mahoney 23 юли 2005 - 22:36

Значи за сега пътувам сам утре за Стара Загора!
Който има желание да дойде с мен!.. Някъде към 12.30 тръгвам от София!
Ето телефон 0898426474 - да се обади - Мишо!
;)
Отговори

VectraGT снимка VectraGT 23 юли 2005 - 22:46

Хайде бе Софиянци не оставяйте колегата да пътува сам :unsure: елате да се запознаем и видим и с други манияци :mhihi:
Отговори

peponio снимка peponio 24 юли 2005 - 10:26

внимание внимание,последно повикване, пловдив айде отсрамете поне с една кола майните :D
Отговори

ГостAmbarev_* 24 юли 2005 - 11:21

Аз след малко тръгвам и ако се приеме че съм от Пловдвив (поне с РВ регистрация) ще отсрамим положението !!! А бтв ВектраГт поличили смс-а ? И хайде някой да вземе фото че моето е с баща ми (а той е на връх Ботев и не ми се качва до там да го взимам :unsure: ) да документираме срещата !!!
Отговори

VectraGT снимка VectraGT 24 юли 2005 - 11:29

Ambarev, на Jul 24 2005, 11:21 AM, каза:

Аз след малко тръгвам и ако се приеме че съм от Пловдвив (поне с РВ регистрация) ще отсрамим положението !!! А бтв ВектраГт поличили смс-а ? И хайде някой да вземе фото че моето е с баща ми (а той е на връх Ботев и не ми се качва до там да го взимам  :unsure: ) да документираме срещата !!!

SMS-а прочетох, ама май забравих да пусна ЛС :mhihi: дано не съм ви развалил работата чуйте се по телефоните и се разберете, а фотоапарати ще има :no:
Отговори

ГостAmbarev_* 24 юли 2005 - 11:33

А ве тва омв до жп гарата ли е ... над нея има един парк а малко по нагоре има еди парк с басейнче и заведения а тва омв се пада на путя който разделя двата парка ... или се бъркам ?
Отговори

VectraGT снимка VectraGT 24 юли 2005 - 11:36

Ambarev, на Jul 24 2005, 11:33 AM, каза:

А ве тва омв до жп гарата ли е ... над нея има един парк а малко по нагоре има еди парк с басейнче и заведения а тва омв се пада на путя който разделя двата парка ... или се бъркам ?

Да точно то е голямо и се вижда от пакра :) Но е точно на този път :unsure:
Отговори

ГостAmbarev_* 24 юли 2005 - 11:39

Значи ще го намеря лесно ако нещо се обарка с Иво Опела или с телефонната връзка !!!
Отговори

peponio снимка peponio 24 юли 2005 - 18:11

яко беше :unsure: запознахме се и си прекарахме готино,това може и да се превърне в традиция,примерно веднъж в месеца :dancin:
Отговори

ГостAmbarev_* 24 юли 2005 - 18:13

Да така беше а Peponio поздравления за добре вървежната астра като гледам се на равно бяхте с Kravarka ... а ти с 1,8 той с 2,0 ... и нещеш да кажеш кво си и пипал и това е :) :unsure:
Отговори

peponio снимка peponio 24 юли 2005 - 18:18

Ambarev, на Jul 24 2005, 07:13 PM, каза:

Да така беше а пепония поздравления за добре вървежната астра като гледам се на равно бяхте с краварка ... а ти с 1,8 той с 2,0 ... и нещеш да кажеш кво си и пипал и това е :) :unsure:

мерси ambarev,нищо не съм пипал,само спортния филтър и махнат катализатор,ако си е имала чип когато я внесох може и затова да е :mhihi: а твоята музика направо ме накефи,кърти много яко :no:
Отговори
Тази тема е заключена
Хостинг от NS1.bg
Хостинг от NS1.bg