Опел Клуб България

»
Вход Регистрация Потребители Ново съдържание Промени на статуса
« Back to Insignia

Капачка за казанче за чистачки

opel_racer снимка opel_racer 01 ноември 2018 - 11:35

Здравейте,
И на мен ми се случи да се скъса капачето на казанчето за чистачки. Има ли някакъво друго решение за капаче - ако взема ново пак ще го скъсам като го отварям често.
Отговори

devailo снимка devailo 01 ноември 2018 - 12:05

И моето е скъсано но си седи там някак си :D А толкова ли лесно се късат и новите? Аз така си карам и въобще не се бях и замислял да го сменям.
Отговори

freeqwerty снимка freeqwerty 01 ноември 2018 - 17:44

Колега беше писал, че ставало с капачка от боза. Мисля, че от малките шишета.
Отговори

tisho.74 снимка tisho.74 01 ноември 2018 - 18:12

За кръглите капачки да. На Инсигнията не е ли една такава елипсовидна?
Отговори

BOz снимка BOz 02 ноември 2018 - 09:57

Какъв проблем за една капачка.
Купувате си нова за 15-20 лв. и изкарвате следващите няколко години с нея и това е.
Оригинален номер за поръчка е 13227300.
Отговори

GM любител снимка GM любител 02 ноември 2018 - 14:05

Капачето струва 5лв. Трябва да си "ГолЕм Сиганин" за да си слагаш капачки от боза по Инсигнията.
Отговори

milenanicki снимка milenanicki 02 ноември 2018 - 16:57

Преди време купих за 7 лв.ама и тя няма да изкара дълго.
Отговори

BOz снимка BOz 05 ноември 2018 - 12:35

А аз нещо да попитам, че май има две мнения в тази тема.
Въпросното капаче просто се откъсва от пръстена и става "отделно" от гърловината, или самото то се сцепва и не може вече да се сложи върху гърловината?
Отговори

milenanicki снимка milenanicki 05 ноември 2018 - 21:07

Пречупва се и се отделя от пръстена и при мен не можеше да стои на гърловината и падаше,добре че докато купих новата разчитах на цедката ,за да не влизат боклуци.Иначе и аз пробвах капачките от няколко безалкохолни напитки дали ще станат ама нищо не се получаваше за разлика от Вектрата при която заспа една капачка от студен чай.
Отговори

bsal снимка bsal 03 януари 2019 - 16:22

Аз също си взех от китайците, но още не съм я сложил, тъй като фикснах старата като я пробих с едно шило и я свързах с другата част с кабел. Получи се доста прилична и здрава панта от проводника :D
Отговори

devailo снимка devailo 03 януари 2019 - 21:55

и моето от китайците дойде ама не мога да извадя старото пръстенче без отвертки и все забравям да си ги взема с мен като излизам :D
Отговори

gadjo_1978 снимка gadjo_1978 02 февруари 2019 - 16:09

http://www.dbk-dimit...et-opel-krs-067
Оригинална
Отговори
Хостинг от NS1.bg
Хостинг от NS1.bg