Опел Клуб България

»
Вход Регистрация Потребители Ново съдържание Промени на статуса
« Back to Пловдив

Дино-ден под тепетата в Madness Motorsport

ivo-barai снимка ivo-barai 27 февруари 2011 - 19:49

Дино ден ще има изгответе списък с хората които имат желание,единсвеното условие е да има минимум 10 коли защото инъче се обезмисля цялата работа (като голфаджийте например).Аз съм уредил нещата само се съберете и свързвате с мен за да уточня точния ден с Венци и идвате.
Мнението беше редактирано от ivo-barai: 27 февруари 2011 - 19:50
Отговори

Shades снимка Shades 27 февруари 2011 - 21:28

Реално ще е добре поне 15 да съберем, с оглед на горчивия опит от други организирани събития. Т.е. около 30% да се отметнат, пак да имаме поне 10-на. Не е коректно да вързваме Венци за 3 коли, още повече, че и Иво е поел ангажимент пред него :thu:
Отговори

Peshotiger снимка Peshotiger 27 февруари 2011 - 21:34

Днес вечерта на срещата обсъждахме въпроса, има 3-4 коли за замерване, някои колеги
ще обмислят дали да се включат.
Отговори

Galabov снимка Galabov 27 февруари 2011 - 23:12

аз съм сигорен ще доида може би ще докарам още две вектрички за замерване:)ще питам и др хора до др неделя ще кажа със сигорност колко човека ще са от моя страна и все пак за кои ден става въпрос,според мен(ако може) ще е по добре неделя защото тогава всички почиват освен хора които са на смени:)
Отговори

ivo-barai снимка ivo-barai 28 февруари 2011 - 00:35

Да най вероятно ще е в неделя за да може да се съберем повече народ,то сигурно и кибици ще има. :thu:
Отговори

Galabov снимка Galabov 28 февруари 2011 - 00:42

е то каде без кибици хахаха:)stepo3 и тои каза че щял да я пробва астричката:)
Отговори

ivo-barai снимка ivo-barai 28 февруари 2011 - 18:15

Днес говорих пак с Венци и определихме 13 март за сега неделя за дино ден които има интерес нека да пише в темата за да се изготви списък с желаещите и вече да се организират по райони как ще идват.Цената е 40лв което включва до 3 ръна без значение от задвижването,и трябва да има минимум 10 КОЛИ.

Ако няма достатъчно хора денят ще се промени за по натам но мисля че 40лв всеки ще ги събере за две седмици.
Мнението беше редактирано от ivo-barai: 28 февруари 2011 - 18:31
Отговори

Shades снимка Shades 28 февруари 2011 - 18:30

ОК, щом имаме дата, нека всеки който е СЕРИОЗЕН и СИГУРЕН да потвърди участие, а аз ще го добавям в списъка в първия пост. :thu:
Отговори

Galabov снимка Galabov 28 февруари 2011 - 20:28

Боби пиши ме и мен за сигорен:)
Отговори

s7ifl3r снимка s7ifl3r 28 февруари 2011 - 20:49

Аз определено имам интерес...но ще мога да потвърдя примерно на 11.03. - петък дали ще присъствам на 100%
Отговори

tchingar78 снимка tchingar78 28 февруари 2011 - 22:57

Пишете и мен на 99%. Да се надявам че времето ще е хубаво защото съм само със сликове. Или трябва да търся от някъде други гуми, ама не се сещам от къде :61: в противен случай ако времето не е хубаво не искам да рискувам, пробвал съм на мокро и просто не става. С калибрата съм, някой да не се заблуди от профила ми.
Отговори

ivo-barai снимка ivo-barai 28 февруари 2011 - 23:07

 tchingar78, на 28 Feb 2011, 22:57, каза:

Пишете и мен на 99%. Да се надявам че времето ще е хубаво защото съм само със сликове. Или трябва да търся от някъде други гуми, ама не се сещам от къде :61: в противен случай ако времето не е хубаво не искам да рискувам, пробвал съм на мокро и просто не става. С калибрата съм, някой да не се заблуди от профила ми.

Те гумите да си ти проблем :mhihi:
Отговори

jumpera снимка jumpera 28 февруари 2011 - 23:08

 tchingar78, на 28 Feb 2011, 22:57, каза:

Пишете и мен на 99%. Да се надявам че времето ще е хубаво защото съм само със сликове. Или трябва да търся от някъде други гуми, ама не се сещам от къде :mhihi: в противен случай ако времето не е хубаво не искам да рискувам, пробвал съм на мокро и просто не става. С калибрата съм, някой да не се заблуди от профила ми.

Мите, ще ти намерим гуми. :61:
Отговори

Рошко снимка Рошко 28 февруари 2011 - 23:49

+40 ле'а :rofl: Да видим Хасан има ли ги тия 124 мулета под похлупака или само за пред данъчните... :61: :mhihi:
Отговори

madpe6o снимка madpe6o 01 март 2011 - 13:13

Аз като новак в форума искам да питам дали за тоя дино тест се изисква задължително да е пипан мотора на колата или е просто любителски да си замерим колите...замислям се дали да не дойда и аз понеже в момента съм в Смолян ?
Отговори

Рошко снимка Рошко 01 март 2011 - 13:15

Няма изискване колега.... Плащаш 40 лева, качваш се на валяците и си замерваш колко показва. :61:
Отговори

madpe6o снимка madpe6o 01 март 2011 - 13:32

Ами щом става въпрос за 13-ти с удоволствие бих дошъл (ще е супер ако някой се навие да се срещнем на познато от мен място в Пловдив защото едва ли ще ви намеря не познавам мн града...) :61:
Отговори

Peshotiger снимка Peshotiger 01 март 2011 - 13:39

Ще те посрещнем, няма проблем!
Отговори

madpe6o снимка madpe6o 01 март 2011 - 14:01

Значи и аз съм там  :61:
Отговори

batko32 снимка batko32 01 март 2011 - 22:21

Хе хе хеееее
Бе то и аз ще съм там. Може да кача Меги на диното ама Венци после ще ме кара да я изчегъртвам от валяците :61:
Боби аз съм там "така или иначе" Може да помисля за "Ден на отворени врати" ....няма да споменавам фирмата , че пак ще искат да превеждам пари по сметка на форума. Но почти 90% ще е на валяците газифицирана. А може и Зестрата да кача. Ще говоря и аз с Венци ако трябва все пак сме хале до хале :)
Отговори
Хостинг от NS1.bg
Хостинг от NS1.bg