Опел Клуб България

»
Вход Регистрация Потребители Ново съдържание Промени на статуса
« Back to Пловдив

Дино-ден под тепетата в Madness Motorsport

^_fenixa_^ снимка ^_fenixa_^ 11 март 2011 - 19:07

 Auris 1.6 vvt-i, на 09 март 2011 - 11:48, каза:

Мите, ако не се съберем 10 коли за неделя, най-рано есента ще е следващата дата и то пак не е сигурно. Аз оставам в списъка на чакащите, пък дано стане някое чудо и изкараме 10 коли.


Аз бих дошъл на 100% стига да намеря 60лв до неделя... Ако не стане за 13'ти тъй като съвпада със стачката и много колеги доколкото разбрах ще присъстват мисля, че няма да е проблем някоя друга неделя след месец - 2... Много колеги тепърва подготвят автомобилите за сезона и дори 40лв са им от полза да постигнат резултати по-бързо. Според мен най-добрият варянт за Дино Дей е през месец Април - началото. Все пак това зависи от Маднес... Ще помоля колегите-организатори да постнат отговор за евентуално преместване на датата или ако не се съберат 10 автомобила ще се състой ли(като цяло повече подробности) до утре следобяд, да знам да заемам пари и да идвам с таралясника... :dummy:
Отговори

ivo-barai снимка ivo-barai 11 март 2011 - 19:26

Поради слабия интерес дино ден няма да има,евентуално по на там във времето ама не ми се занимава защото виждам че повечето колеги имат мерак ама само във форума (изключвам записалите се).
Отговори

zorkovp снимка zorkovp 11 март 2011 - 22:20

По натам сигурно ще има желаещи .....аз съм на 100% един от тях но колата не е завършена още за да я качвам на дино......

Но и дори да имаше щях да дойда с Гумата-" Николай оранжавата вектра "да полафим малко ..
Отговори

madpe6o снимка madpe6o 11 март 2011 - 23:46

Колеги виждам че въпреки голямото желание сериозните хора се броят на пръстите на едната ръка за съжаление....Евала на хората които се опитват да организират нещо (де да имах техните нерви) ! :dummy:
Отговори
Хостинг от NS1.bg
Хостинг от NS1.bg