Опел Клуб България

»
Вход Регистрация Потребители Ново съдържание Промени на статуса
« Back to Пловдив

Пловдивската група на 2-рия Национален Опел Събор

Тази тема е заключена « Prev

Shades снимка Shades 02 юни 2010 - 21:43

Идеята на темата е като миналата година. Всеки, който ще идва да се обади. Да се организираме кой какво ще носи (храна, палатки, барбекюта и т.н.), кой с кого ще пътува, има ли места по колите за пътници, кой ще къмпингува около пистата и т.н. организационни подробности. С наближаването на събора, ще уточним място и час за среща на хората, преди да се потегли в колона към писта "Дракон". Тъй като "тримата от запаса" ще бъдем в организационната бригада за събора, ще упълномощим някой, който да се занимава с организацията на общата група от Пловдив.

Ще използвам тази тема да съобщя, че ще имаме нужда от още няколко човека, които да окажат помощ в организацията на самото мероприятие (стюарди, помощници при попълване на състезателната документация и т.н.). Държа да уточня, че работата е много сериозна и на моменти - тежка. Някои от вас видяха на какво приличахме през 2-рия ден на събора миналата година - лично аз бях гладен, тотално обезводнен и брутално изгорял. Най-хубавото е, че заплащането за тази дейност ще бъде като на всички нас , а именно никакво :mhihi: Но, вярвайте ми, струва си - тръпката, емоцията да си част от нещо толкова мащабно, да знаеш, че малко или много си помогнал на братя - фенове на любимата марка, да се почувстват щастливи ... това няма цена. :mhihi: Нека всеки, който има желание да помогне да се обърне към мен на л.с. или на някоя от регионалните срещи, за да обсъдим с какво може да бъде полезен.
Отговори

exp0se снимка exp0se 02 юни 2010 - 22:13

Аз за сега съм с колегата denontel.За повече информация като свободни места и т.н.,трябва да питаме него. :mhihi: Предполагам няма да къмпингуваме,защото сме си на близо.

П.С. Ще има ли такова животно като подредба по модели както имаше предложение ?
Мнението беше редактирано от exp0se: 02 юни 2010 - 22:23
Отговори

pacho_m снимка pacho_m 02 юни 2010 - 22:43

Проблем ли ще е да дойда само 2рия ден от събора(Неделя)?
Понеже на 3ти просто няма начин засега да намина и няма да идвам от Пловдив.
И друго:Понеже ще идвам 2рия ден(стига да не е проблем),при евентуална подредба по модели,най-отзад на Вектринския сектор ли трябва да се паркирам.

Поздрави!
Отговори

Shades снимка Shades 02 юни 2010 - 22:48

Няма ограничения, всеки идва когато може. Колкото до подреждането, вероятно колите няма да нощуват вътре. Т.е. всеки ден се нареждаме наново.
Отговори

BALKY снимка BALKY 03 юни 2010 - 12:16

Без мене сте за никъде. :mhihi: Аз най-вероятно съм с пълен комплект пасажери, 8 стола сгъваеми + барбекю като миналата година. Остава въпроса дали Иван ше се навие пак да докара шатрата. Все още съм под въпрос за оставане за пренощуването.
Отговори

Toshe снимка Toshe 03 юни 2010 - 14:58

Ако не ми мине Котарак пътя съм там тази година.
Че миналата ме бе метнал на няколко хиляди км.

Така че за сега има място.
Отговори

Vas снимка Vas 03 юни 2010 - 16:24

Само чакам да кажете къде ще се събираме, може би някъде в края на Пловдив по пътя за Калояново или направо ще ви чакам на пистата :mhihi: но колкото по-голяма е колоната от :mhihi: по пътя, толкова по-добре :mhihi:
Отговори

azmol снимка azmol 03 юни 2010 - 21:00

и аз сам навит само пи6ете кога и каде :mhihi:
Отговори

shin3 снимка shin3 03 юни 2010 - 23:02

Задължително и аз ще дойда да се покефим малко на "задрасканите кръгчета".

Няма да мога да участвам в организационните дейности, но смятам, че ще се справите.

Поздрави

Съвет : смятам, че срещата със Софийската група ще е добре да е пак на същото място до с. Труд /асфалта е новичък/

А наща среща да е на Лукойла на Карловско шосе или на Ром Петрол след Ален Мак. Нека Вождовете да преценят.
Мнението беше редактирано от shin3: 03 юни 2010 - 23:08
Отговори

BALKY снимка BALKY 04 юни 2010 - 13:58

Аз предлагам да се чакаме пак там като миналата година - Лукойл на моста на Карловско.
Отговори

Shades снимка Shades 04 юни 2010 - 14:07

Лукойл на Карловска е перфектният вариант поради доста причини - местоположение, широк паркинг, кафе, последен шанс за автомивка и т.н.
Отговори

Peshotiger снимка Peshotiger 04 юни 2010 - 14:29

Но тази година предлагам часовете да се спазват много точно, за да не се окаже че тия, които са най-близо до
събора, ще чакат най-много да влязат в паркинга :mhihi:
Отговори

exp0se снимка exp0se 06 юни 2010 - 19:29

Колеги,кога планирате да сме в Калояново ? За отварянето на пистата в 9 ч. ли ? :mhihi:

П.С. Изглежда няма да идваме с denontel.... :mhihi:
Мнението беше редактирано от exp0se: 06 юни 2010 - 22:02
Отговори

vforvrej снимка vforvrej 09 юни 2010 - 11:22

Аз сам там нали трябва да черпа!
Да де ако не ми мине котка патя!
Но ще сам там попринцип!
Отговори

tchingar78 снимка tchingar78 10 юни 2010 - 21:12

И аз да кажа че ако всичко е наред и аз идвам :thu:
ще помагам с каквото мога. :helpsmilie: Ааа още нещо идвам с жена ми, така че ще помоля да не се говори с нея за цени и това и онова колко пари струва :shhh:
Защото съм :thu: и от догодина ще имам за хоби да играя шах :piss: или судоку :piss: :mhihi:
Отговори

Vas снимка Vas 10 юни 2010 - 22:03

:helpsmilie: :piss: То пред жени за коли НЕ се говори
Отговори

Shades снимка Shades 10 юни 2010 - 23:08

Като се поизяснят хората, които ще идват, ще изберем доброволци да водят колоната. Мога да осигуря 2 уоки-токита за първата и последната. Казвам го сега, до събора сигурно ще се повторя 10 пъти - Нека да се придвижим като един отбор до пистата! Който смята да почва състезанието още от бензиностанцията, да си кара напред, по възможност по-далече от основната колона! Ще има по 1 кола отпред и отзад, които да осигурят стегнатото придвижване на групата. Ще се придвижваме със ЗАКОННО РАЗРЕШЕНАТА СКОРОСТ, спазвайки правилата за движение! Който има излишен адреналин, ще има възможност да го изкара на пистата!

Ще ви помоля да ограничавате спама в темата, нека постовете са съдържателни за да може да координираме качествено нещата! Мерси за вниманието!
Отговори

vforvrej снимка vforvrej 11 юни 2010 - 08:46

Боби можели да се предложа като доброволец!Защото това ще мн яко ако може пак да водя колоната,аз миналата година водих колоната но нелегално пак сега ще легално!
Мерси за вниманието!
Отговори

Peshotiger снимка Peshotiger 11 юни 2010 - 08:53

 vforvrej, на 11 Jun 2010, 9:46, каза:

аз миналата година водих колоната но нелегално!

Мисля че сам си отговори на въпроса....
Отговори

Shades снимка Shades 11 юни 2010 - 08:57

Предпочитам колата отпред да е на някой, който е спокоен шофьор и ще може да води внимателно и да се съобразява с опашката зад него. Принципно Тигърът е перфе, обаче той ще е на пистата с мен. Аз лично на примависта предлагам Борето, той е спокоен и внимателен и според мен ще се справи. Ще видим, ще го обсъдим по срещите.
Отговори
Тази тема е заключена « Prev
Хостинг от NS1.bg
Хостинг от NS1.bg