Опел Клуб България

»
Вход Регистрация Потребители Ново съдържание Промени на статуса
« Back to Ловеч

Здрасти момчета!

Тази тема е заключена « Prev

IGNEV снимка IGNEV 15 май 2007 - 02:44

Еми това е, тръгвам :25: .......Съжелявам, че не можах да ви се обадя, ама големи багажи, много документи....разправии, знаете как е! Пък и аз естесвено оставям всичко за последния момент да се.......ма и това не мога деее!

Айде па ша видим Хамериканците дали имат по-бързи коли от асТрата, по-яки музики от Румката и дали са по-мощни от Биската <_<

Иначе ше диря там нет и ще драскам, поне модеми би трябвало да имат там hehhe :tongue:

За по-любопитните ще бъда тук <_<
<span style='font-size:8pt;line-height:100%'><span style='color:gray'>(прас връз картината за клоусър вю)</span></span>

<div class='bbimg'>Публикувано изображение</div>
@
Schlitterbahn Waterpark

Ударете по едно и за мен батки!!!

И да не забравите вече спящата красавица!!! :clap:

До скоро!!!

п.с. Стохи, батка, делни или локни темата, както решиш, и без това не се знае кога ще видя кой кво и дали е писал :c010:
Мнението беше редактирано от IGNEV: 27 август 2007 - 14:49
Отговори

Дамян снимка Дамян 15 май 2007 - 07:41

Успех там и дано се видим по-скоро.радвам се,че се видяхме преди да заминеш. <_<

Успех
Отговори

Тони снимка Тони 15 май 2007 - 07:48

Живо и здраво батенце,жалко,че не се запознахме лично, ноо някой ден <_<
Успех <_<
Отговори

chepa_2001 снимка chepa_2001 15 май 2007 - 08:50

Е па като се върнеш с могото пари ще си купиш едно <_<
Успех!!!!!!!
Отговори

Moonlord снимка Moonlord 15 май 2007 - 10:07

Чао и приятно изкарване по щатите! Да внимаваш само да не се изкушаваш и да върнеш парички! =))) <_< :dancin:
Отговори

Stoil снимка Stoil 15 май 2007 - 10:24

спамерът замина!!! да живее спамерът !!!

<_< :clap: <_<

баце, знаеш, че сме с теб. ако има възможност и ще държим връзка / прееееезокеанска /.
айде много да ги накамариш, че после да правим конверсийката.
Отговори

iavor снимка iavor 15 май 2007 - 10:52

Успех и много поздрави на реднеците в Хюстън <_<
Отговори

vectra снимка vectra 15 май 2007 - 11:00

Успех и дано се върнеш с повечко пара!Пък като можеш драсвай по нещо във форума да знаем, че си жив и здрав...всичко най-добро! <_<
Отговори

cecko_pleven снимка cecko_pleven 15 май 2007 - 11:16

Успех и от мене много кинта да искараш и живот и здраве като се върнеш една още по-яка аудио система в колицата
Публикувано изображение
Отговори

BOBSI снимка BOBSI 15 май 2007 - 11:24

IGNEV
Чао и от мен, не се познаваме лично, но във форума сме се срещали и съм чел доста полези съвети. <_<

Успех в там и добра пара да изкараш.
Забавлявай се от време на време. <_<
Отговори

_shady снимка _shady 15 май 2007 - 12:35

Айдее и от мен чао и да не мърнячкаш виш на кво хубаво място отиваш...земи ми донеси армаган някоя мексиканка нещо бразилка и аз да се покефя <_<
Със здраве и сполука... <_<
Отговори

kleyn снимка kleyn 15 май 2007 - 13:22

ей баце шуми, айде приятно искарване наистина лек път и да си идваш отвреме на време и най-важното не ни забравяй <_< :b070:
Отговори

Stoil снимка Stoil 15 май 2007 - 13:32

kleyn, на May 15 2007, 02:22 PM, каза:

ей баце шуми, айде приятно искарване наистина лек път и да си идваш отвреме на време и най-важното не ни забравяй  <_<  :b070:
 


еее, как да ни забрави бе...
на една страна мисли за работата, на друга за вектора / п.с. ей баща му много свесен човек излезна - каза, че ще ми я дава като ходя на гонки. да я разтъргвам лекинко де <_< /, на трета и основна - как да запази мястото си / номер 7 сред най - активните потребители /.
Отговори

Necho снимка Necho 15 май 2007 - 13:56

успех и от мен
не е лесно но си засложава, знам как е.....
вземи една MUSCLE CAR <_<
леко
Отговори

yasmania снимка yasmania 15 май 2007 - 14:16

Успешно Брат, заслужава си знаеш.... всеки търси своят начин да се справя със ситуацията, но Всеки се Връща в Бг рано или късно.

Чупи кинтата и си идвай това е.
П.С. За колко време ще си там?

П.С.2 Сигурен съм че ще пишеш във форума много по- скоро, отколкото самият ти очакваш <_<
Отговори

Мишо снимка Мишо 15 май 2007 - 14:31

Наслука и от мен, баце <_< Лек пък и дано успееш да изкараш хубави кинти и да си изкараш приятно <_<
Отговори

666 снимка 666 15 май 2007 - 21:10

Жив и здрав баце и да се върнеш с некоя знойна мулатка! <_< <_<
Отговори

FBI-Rumen снимка FBI-Rumen 16 май 2007 - 10:54

Аре чао и от мене да искараш много кинти и да залюбиш някоя Хамериканка много много богата.
Отговори

Жоро снимка Жоро 16 май 2007 - 11:30

Чао и да не забравиш опел клуба

FBI-Rumen, на May 16 2007, 10:54 AM, каза:

Аре чао и от мене да искараш много кинти и да залюбиш някоя Хамериканка много много богата.
 

<_<
Отговори

Stoil снимка Stoil 16 май 2007 - 11:33

FBI-Rumen, на May 16 2007, 11:54 AM, каза:

Аре чао и от мене да искараш много кинти и да залюбиш някоя Хамериканка много много богата.
 

чиче, то при него любовта не е проблем, важното е Хамериканката да го залюби мноооооого според мен. :bou:
Отговори
Тази тема е заключена « Prev
Хостинг от NS1.bg
Хостинг от NS1.bg