Опел Клуб България

»
Вход Регистрация Потребители Ново съдържание Промени на статуса
« Back to Оптичен Тунинг

Тема за тунинг циферблати

ANGEL_GSI снимка ANGEL_GSI 08 юли 2005 - 16:33

СНИМАИ ГИ И ДАИ ДА ГИ ВИДИМ! :thu:
Отговори

Arni снимка Arni 13 юли 2005 - 22:46

Ще използвам темата да се похваля и с белите километражи на една нова придобивка, които изглеждат точно така :thu:

Публикувано изображение
Отговори

ANGEL_GSI снимка ANGEL_GSI 14 юли 2005 - 09:04

супер е :thu:
Отговори

ГостTeT_* 14 август 2005 - 19:57

колеги ако някои може да ми каже откаде да си купя бели километражи за астра1.8 16в.да пробвам ли сам да ги слагам?
4е ми казаха 4е после стрелките са всяка със собствено мнение.
гледах на илиянци за 8 лв.такива стават ли? :beer:
благодаря
Отговори

vectra снимка vectra 14 август 2005 - 20:25

колега мисля, че тази и тази теми биха ти били полезни!Успех и чакаме снимка на резултатите
Отговори

ГостTeT_* 14 август 2005 - 20:39

мерси,несто маи ме е страх да пипам сам,но щте слагам определено.. :beer:
Отговори

IGNEV снимка IGNEV 14 август 2005 - 21:52

Аз съм виждал опели с бели километражи, ама те май са оригинално.......По едно време и аз мислих да купувам лепенки, но се отказах
Отговори

Migel снимка Migel 17 август 2005 - 17:23

TeT, на Aug 14 2005, 07:57 PM, каза:

колеги ако някои може да ми каже откаде да си купя бели километражи за астра1.8 16в.да пробвам ли сам да ги слагам?
4е ми казаха 4е после стрелките са всяка със собствено мнение.

Колега ТеТ......много правилна е инфомацията ти, че има вероятност след слагането на бели километражи стрелките да не показват правилно.Моят случай е точно такъв-преди около месец и половина купих Astra нов внос с бели километражи-стрелката на скоростомера показва с 20 - 30 km/h повече, оборотомера също май показва с 500 1/мин повече, стрелката за бензина също показва повече, бяха прецакали стрелката за температурата и тя не се движеше, в един сервиз я оправиха и сега се движи но не съм сигурен че показва точно. Абе всичко е лом! :beer: Сега си търся оригинално табло, което не е "разкрасявано", за да съм сигурен в уредите си.....
Ако твърдо си решил да слагаш тези бели километражи най - добре иди при някой, който го е правил и си видял че после не са имали проблеми тези на които го правил. Успех!!! :dance:
Отговори

Dexter снимка Dexter 17 август 2005 - 18:04

колега Migel
този който си е правел твоятя кола на времето е бил някой безхаберник сигурно :beer: .... мищо лично естествено :beer:
аз съм си правел километража над 3-4 пъти и нямам проблеими
стига да поставяш после всичко на мястото му
стрелките по уредите немогат да се разместят ..... те си имат точно определени "гнезденца" където влизад и немогат да посочват грешно
само при скоростомера не е така :dance: там е малко играчка
поиграх си ч 1ас да си наместя стрелката да посочва правилно
но крайния резултат беше без последствия .... и бях доволен

че ТеТ ако искаш да си слагаш си сложи ...... но наистина да го прави някой който го е правел ..... щот има някой спецефични работи и ак оне си разглобявал може да се прецака нещо

успех в начинанието :flag:
Отговори

DJ IMC снимка DJ IMC 17 август 2005 - 22:31

Dexter, на Aug 17 2005, 06:04 PM, каза:

колега Migel
този който си е правел.....
......
.....те си имат точно определени "гнезденца" където влизад и немогат да посочват грешно
само при скоростомера не е така.....

И при оборотомера не е така...
Отговори

Dexter снимка Dexter 17 август 2005 - 23:26

DJ IMC, на Aug 17 2005, 10:31 PM, каза:

Dexter, на Aug 17 2005, 06:04 PM, каза:

колега Migel
този който си е правел.....
......
.....те си имат точно определени "гнезденца" където влизад и немогат да посочват грешно
само при скоростомера не е така.....

И при оборотомера не е така...

може
аз карам GL и нямам обортомер :crazy:
Отговори

Гостchristo_* 23 август 2005 - 14:46

Публикувано изображение
Публикувано изображение
в ebay.de и ebay.nl се намират, въпроса е да има кой да ти ги донесе до тук.

http://www.jedemdesigne.com един сайт, на който става и с поръчка през електронна-та поща.
http://www.rc-stade.com - само с кредитна карта.
Отговори

Жоро снимка Жоро 23 август 2005 - 15:23

Вече на няколко коли съм го правил! На първата не станаха много точни и след доста проби ги понаместихме ама... На втората я заведох да ги направят на човек дет ги слага и там по същия начин нямаха няква мерка и ги слагаха кат мен на око. За това на следващите започнах без да махам стрелките просто много леко цепвам километражите там където влизат стрелките като на плюс и ги подпъхвам. Като се залепи хубаво става добре и почти не се вижда.
Отговори

Гостchristo_* 23 август 2005 - 15:29

Zhoro, на Aug 23 2005, 03:23 PM, каза:

Вече на няколко коли съм го правил! На първата не станаха много точни и след доста проби ги понаместихме ама... На втората я заведох да ги направят на човек дет ги слага и там по същия начин нямаха няква мерка и ги слагаха кат мен на око. За това на следващите започнах без да махам стрелките просто много леко цепвам километражите там където влизат стрелките като на плюс и ги подпъхвам. Като се залепи хубаво става добре и почти не се вижда.

Когато/ако успея да поръчам и бъдат доставени :-) може да се обърна към теб. (оригиналните ми са се цепнали точно под спидомера .. даже :І( стрелката леко закача боята, която се е повдигнала леко на горе и понеже така и така трябва да се сменят .. защо да не са бели?)
Отговори

Scorpion_BV снимка Scorpion_BV 15 септември 2005 - 09:28

Колеги ето най-маниашкото според мен изпълнение на километражи за Астра Ф:

Kilometraji

:dummy: :dummy: <_< <_<

някой дали може да ги изработи тез чудесии в БГ?!?? <_<
Отговори

VectraGT снимка VectraGT 15 септември 2005 - 10:12

Тези се водят плазмени. Преди време гледах подобни в Германия към 100EUR бяха.
Отговори

jelqzkov снимка jelqzkov 19 март 2006 - 01:17

ANGEL_GSI, на Jul 14 2005, 09:04 AM, каза:

супер е :icon_eek2:
 

това е зверщина
Отговори

ilia1 снимка ilia1 13 май 2006 - 18:35

Понеже си взех от онези белите километражи от най-обикновенните и искам да
питам някой,който си и слагал такива с какво ще е най-добре да ги залепа защото тези са като от някаква пластмаса и не са изрязани дупки да се захванат към таблото
Отговори

DJ IMC снимка DJ IMC 13 май 2006 - 18:41

Двойно лепещо тиксо. И да не забравиш да махнеш старите :-)
Отговори

killerqueen снимка killerqueen 29 май 2006 - 21:58

те не се лепят а се поставят като заводските като се пробият дупки на същите места където са и на ориг.От личен опит ти казвам са мо не сваляи стрелките на оборотомера и километража,ако ги свалиш неможеш да ги калибрираш точно.И нелепи нищо под циферблатите защото после няма да се осветяват добре!!!

успех :helpsmilie:
Отговори
Хостинг от NS1.bg
Хостинг от NS1.bg