Опел Клуб България

»
Вход Регистрация Потребители Ново съдържание Промени на статуса
« Back to Черният списък...

ремонт на климатик

вико снимка вико 02 ноември 2009 - 18:36

От Варна съм и искам да ПРЕДОПРЕДЯ !!! Сервизчето в Елпром за климатици е :mhihi: Никога повече...Втора кола ми правят там,но за последено.Първо вектрата ми която много обичах (комби В),отивам и чакам 1 ден за диагноза.Отначало каза има един пресостат за смяна,една заварка на една от тръбите и още нещо дребно беше,а да измие кондензатора (радиатора) каза ми 300 с зареждането,викам о.к.Звъни след 2-3 дни вика тука има още две иглички за зареждането които изпускат,ама се сменят много трудно щото по принцип не били сменяеми и другия пресостат бил за смяна и още 250 лв. :rasp: щото игличките незнам кво било.И аз тъпака му викам по телефона - давай,то като се е почнало...а и ще съм спокоен,че няма да го зареждам по 5 пъти на година.Взимам си колата след 6-7 дни и след още толкова вече нямаше студено от климатика....Отивам и най-културно му заявих,че това просто не е редно.Оказа се че всъщност нещо се е разхлабило съединение някъде викам айде и....така.Tова беше преди 2-3г. Това лято му карам Астрата и той : ееее стига с тия опели,няма по кофти климатик от на опела.И се почна пак:трябва да се сменят маркучите(били стари и напукани) нови пресостати,смяна на уплътнения на компресора,и нови иглички,цена за всичко 400лв.Викам си за по-малко пари-по сериозен ремонт на единтичен климатик,значи ми прави някаква отстъпка.Каза ми че му трябват 3-4 дена.Е да ама се оказа,че има още разходи за анкероване на новите маркучи към тръбите незнам си кви още глупости още 200-300 лв. отидох и си прибрах колата раглобена.Ебати нещастника.
Мнението беше редактирано от вико: 02 ноември 2009 - 18:37
Отговори

Коцето-Шумен снимка Коцето-Шумен 05 ноември 2009 - 13:44

тези цени са абсурдни я идвайте на шумен да ви водя при мойте момчета който поддържавт доста автокъщи в Шумен и черно не съм чул за тях !
Отговори

вико снимка вико 15 ноември 2009 - 22:42

Да.Май ще е по-добре.
Отговори
Хостинг от NS1.bg
Хостинг от NS1.bg